Jump to content

LucasKeller

Members
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kraków
 1. Co do projektu grupowego, to w zasadzie już prawie skończyłem pracę, teraz tylko malowanie... a zdjęć z budowy nie robiłem.
 2. Witam , tym razem na warsztat trafił dość popularny model Revell'a Airbus A320 w barwach Lufthansy. Obecnie zbliżam się do prac związanych z malowaniem modelu, jako że nie posiadam aerografu będę korzystał z spray'ów Tamiya: biały podkład, biały pure white gloss oraz jakiś szary, który będzie występował na "brzuchu oraz spodzie skrzydeł samolotu. Czy możecie doradzić który konkretnie szary kolor z palety spray'ów Tamiya będzie najbardziej odpowiedni do tego modelu? Dodam tylko że według instrukcji revell'a ma to być Grey,silky-matt (szary jedwabisto-matowy)
 3. Jedna z najlepszych a na pewno najciekawszych dioram jakie widziałem
 4. Nie zdążyłeś przed śmiercią Eurolotu skończyć maszyny...
 5. A co z malowaniem maszyny? Z tego co wiem nie wiadomo jeszcze jakie malowania otrzymają polskie Caracale. Chyba że chcesz wykorzystać schemat obecnie stosowanego na polskich śmigłowcach.
 6. Fajnie się prezentuje tablica rajestracyjna. Jak zrobiłeś?
 7. Ludziki z lego budują
 8. Jeśli chodzi o sowieckie konstrukcje, spróbuj poszukać miga 29 Zvezdy
 9. Na kiedy mniej więcej planujesz położyć kalki?
 10. Strasznie wolno prace trwają
 11. Jakiej farby użyłeś dokładnie? Malowane aerografem? Sam się zastanawiam jakiej użyć na herculesa, obawiam się świecenia kalek na matowej farbie
 12. Pojazd znajduje się w iście sowieckim towarzystwie wiecznie żywego Lenina;p
 13. Antenek postanowiłem nie robić, a co do za szerokich wlotów powietrza to prawie do końca myślałem że są takie duże, dopiero pod koniec zauważyłem że są mniejsze:P Dlatego zostały już takie;)
 14. No i nareszcie po długich męczarniach powstał Godna pokazania jest tylko jedna strona ponieważ rozwaliły mnie kalki od oscar lima, strasznie się rwały... model zawiera wiele błędów aczkolwiek mi się podoba Dzięki wszystkim za cenne rady Oto i on: SP - LRA Uploaded with ImageShack.us
 15. Nadszedł już czas pomyśleć o nałożeniu kalkomanii LOT-owskich. Użyję kalek marki OscarLima Decals. Tu nasuwa się kolejne pytanie: Co zrobić żeby nałożone kalkomanie nie świeciły, odróżniając się od modelu? Czytałem że należy posmarować je płynem do kalkomanii, myślałem nad kupnem płynu tamiya mark fit, co o nim sądzicie? Ma przystępną cenę ale jednocześnie nie chcę żeby zniszczył kalkomanie czy pomalowany model ( biały podkład plus farba pure white tamiya) podobno wchodzi w reakcję z farbami. Raczej nie będę nakładał już na model lakieru bezbarwnego na model.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.