Jump to content

Psar77

Members
 • Posts

  495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Psar77 last won the day on September 4 2020

Psar77 had the most liked content!

Reputation

253 Excellent

About Psar77

 • Birthday 07/02/1977

Personal Information

 • Location
  Kielce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze mozna sobie wydrukowac na spienionym PCV - tez fajne
 2. No wlasnie tego się obawiam. Intrudera i Prowlera faktycznie juz z 6-7 lat temu zapowiedzieli....
 3. To zapowiedź ? Na stronie hobbybossa nie widzę....
 4. Kozacki !!!! I fotki poprawione !!! Juz nie wypalają oczu bielą tła Bardzo mi się podoba - brudzenie jak najbardziej OK !
 5. Kozacko wyglądają stateczniki :-) Dobra robota !
 6. Ogólnie coś pięknego - a patent z butami rewelacja!
 7. Ja sie pytam @Tap-chan gdzie jest relacja z Su-34 ... pytam sie ?!
 8. Znaju znaju - kolega mirage3 już wrzucał tego linka na początku tej relki Ja zakupiłem odpowiedni kolor z palety AK Real Coloures i będę mieszał z jakimś aluminium - chciałbym z Alcladem, bo ma mega drobne ziarno ale zobaczymy czy się nie zważy taki mix.
 9. Model z grubsza posklejany. nie sklejałem nigdy wcześniej zestawu który byłby tak perfekcyjnie spasowany.... Nie wiem czy użyję tutaj jeszcze gdziekolwiek szpachli prócz miejsca pod kabina z prawej strony gdzie zalecił to producent, żeby pozbyć się otworów których nie powinno tam być. Przed malowaniem całości czeka mnie jeszcze malowanie wnętrza wlotu powietrza. Taki podział sobie zaplanowałem do malowania obejrzawszy kilka filmów z klejenia tego modelu. Bedzie łatwiej pomalować kadłub i wlot powietrza. Potem na koniec finalnie skleję wszystko już po malowaniu. Co do powłoki have glass5 to jest film z klejenia F-16 z Academy w 1:32 na którym koleś jako bazę kladzie aluminium a potem na to szary zmieszany z aluminium - wychodzi piękny efekt lśnienia przy odpowiednik kacie padania światła jak to ma miejsce w przypadku prawdziwych maszyn w tym malowaniu - chyba pójdę ta droga ...
 10. A zwilżone w white spirycie czy na sucho ? Ja przy MiGu korzystałem z oilbrushera ale rozcieralem go pędzlem zwilżonym i dzięki temu efekt był bardziej miękki Nie to, że Cię krytykuję - tak się tylko dzielę doświadczeniami z zabawy w brudzenie
 11. Nie no wiem co chcesz osiągnąć tylko pytam dokładnie o metodę jaką to robisz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.