Jump to content

Nacktgeboren

Members
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Nacktgeboren last won the day on July 8 2019

Nacktgeboren had the most liked content!

Reputation

60 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam, zdecydowanie fajnie przesiąść się na większą skalę. Tyle,że siedem-dwójka już potem nie bardzo chce iść
 2. Ostatnie zdjęcie jest po prostu genialne
 3. Nie chciałem przesadzić z postarzeniem tego łańcucha, ale chyba go potraktuję jeszcze jedną porcją matowego - trochę za bardzo błyszczy ?
 4. Kusi mnie dołożyć mu podstawkę - zwykły kawałek drogi. Póki co wędruje do hermetycznego pudełka i czeka na swój czas. Nie mam miejsca na rozbudowaną ekspozycję ?
 5. Renówka, zabita na wojnie.
 6. Mój kot też mi tak robi - trzeba od razu miziać, głaskać, a najlepiej jeszcze dać żreć. Figurki świetne - szczególnie podoba mi się mina Thorgala, bardzo realistyczna w kontekście sytuacji
 7. Wezmę i się przyczepię, w końcu znalazłem coś czego mogę ? Wózek pod całym silnikiem za czysty!!! Wybacz, musiałem. Chociaż nie mam wątpliwości, że albo taki miał być albo mu jeszcze będziesz coś robił. A robota jak zwykle pierwsza klasa
 8. Musiałem sobie trochę poblaszyć i ponitować. Chociaż trochę ?
 9. Będę podpatrywał Twoje zmagania. Planuję wyrzeźbić takiego stwora, bo temat jest bardzo wdzięczny.
 10. No i za ufoka dostałem klapsa Miło tak ? Wykładzinę na ścianach zrobiłem z folii aluminiowej wygniecionej dużą gumką "myszką" na kawałku siatki trawionej o odpowiednim kształcie oczek. Przy okazji zrobię zdjęcia jak to ufok robił, ale z grubsza to żadna filozofia. Potem lepię wszystko na CA w żelu, brzegi podklejam zwykłym CA. Żel kładę na ścianki modelu, dosyć grubo, żeby wypełnił te wszystkie załamania w folii - utwardza ją i zabezpiecza przez zatarciem faktury.
 11. Ostatnio mam niewiele czasu na dłubaninę, udało mi się rozgrzebać ładownię:
 12. A ja się zastanawiałem co to za szafka ?
 13. Nie mogę powiedzieć, by podobał mi się ten samolot, ale Twój warsztat jak zwykle klasa
 14. Trafiło się trochę nieplanowanego, wolnego czasu, więc trochę wydłubałem: Na stałe umocowane są póki co tylko te płotki/regały na słoiki. Podłoga i to srebrne ustrojstwo to tylko przymiarki. Na zdjęciach widzę, że drzwiczki do szafki zamontowanej do podłogi wymagają odrobiny sprostowania, bo wyszły stanowczo zbyt zmęczone ?
 15. Obłędny. Zobaczyłem pierwsze zdjęcie modelu i w pierwszym odruchu pomyślałem, że to jakiś zabytkowy, współczesny egzemplarz prawdziwego auta. Świetny jest
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.