Jump to content

pastk4

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bham/UK
 1. No, nie ma wielkiego wyboru ;) Zacząłem robić kabiny, od góry amodel, mc, zts: Część orurowania po prostu odcisnąłem w folii aluminiowej, na to przyszła kratownica posklejana z ciągnionej ramki i panel z hipsu. Jeszcze dużo roboty, tak powinno wyglądać - zobaczę na ile mi starczy cierpliwości.. Pozdrawiam
 2. Obydwa muszą się fajnie prezentować na półce Jeszcze kilka i można urządzać "czas apokalipsy" ;)
 3. Dzięki za wpisy Owiewka niestety brudna od środka, polerowanie niewiele da.
 4. Mam zamiar skleić rodzinę samolotów Jak, warsztat rozpocznę od Jaka pierwszego. Jednego Jaka z ZTSu już popełniłem ( viewtopic.php?f=64&t=42252 ), ale "z pudła" i obiecywałem że następny będzie lepszy.. No to zaczynam ;) Zestawy jakie zamierzam złożyć: Zestaw Mastercrafta taki sam jak stary ZTS: Zestaw A model: Nowszy zestaw ma dużo części w porównaniu do plastyka. Ale trochę straszy ilość nadlewek. Poza tym bardziej podoba mi się kadłub z ZTS (te imitacje tkaniny) Plan jest następujący - posiłkując się przykładem modelu z Ukrainy ulepszyć w miarę skromnych możliwości zestawy Plastyka. Dorobić wnętrze, niektóre detale.. Nie planuję kupowania blach, ani żywic. Z dodatków owiewki Pavla. Tutaj pierwsze przymiarki - żywiczne kopie tablicy zegarów (ZTS nie posiada), kołpaków i siedzenia:
 5. Bojowo rozpoznawczy prototyp Iskry z pudełka ZTS Plastyk. Jestem zadowolony że model skończyłem, nie do końca zadowolony z tego jak ;) Kolory kamuflażu starałem się dobrać na wzór fotek z ostatnich lat służby i muzeum. Być może zbyt zmęczony wygląd jak na służbę? Z baboli - owiewka niestety brudna od pyłu ze szlifowania szpachli i kalkomania z numerem taktycznym krzywo usiadła, plus babole pomniejsze ;) Zapraszam do oglądania i krytyki:
 6. pastk4

  Jak-23 1-72 KP

  Dziękuję, oszklenie oczywiście oklejalem i malowane aerografem
 7. pastk4

  Jak-23 1-72 KP

  Tak, jest nieco uszkodzona, to właśnie ta z KP. Te z mastercrafta położyły się dobrze poza jedna która się porwała i musiałem zastąpić ją KP.
 8. pastk4

  EC-121 Heller 1:72

  ładny model brzydkiego samolotu - bardzo ciekawy
 9. pastk4

  Jak-23 1-72 KP

  Jak 23 z pudła, firmy KP, kalkomanie z zestawu Mastercrafta poza jedną szachownicą:
 10. Udany model Poproszę o fotki w dziennym świetle, ale wygląda bardzo dobrze.
 11. Fajny model, bardzo ładnie pomalowany i umiejętnie sfocony. Najpierw oglądałem fotki, potem czytałem opis, tak że kalki nie rzucily mi się w oczy od razu ;)
 12. Ładny model i świetnie wykonany
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.