Jump to content

kaesz

Members
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 1. Nie remontują "komunistycznego" sprzętu? Wyremontowali Jak-11, Jak-17, Jak-23 [url=http://www.muzeumlotnictwa.pl/jaki/]link[/url]. Samoloty z okresu najgłębszego komunizmu. Uwielbiam teksty narzekających na straszny stan samolotów w tego typu muzeach. Cały czas coś tam robią, ale ludzie jakoś nie widzą nowego stanu wspomnianych Jaków, MD-12F, LWD Żuraw, LWD Zuch 2, F-105, A-37, F-5, F-84F itd. Mało? Żyjemy w kraju w jakim żyjemy. Opieka zdrowotna także powinna być lepsza, drogi lepsze, a to wszystko kosztuje. Gdy w zeszłym roku dowiedziałem się ile Muzeum Sił Powietrznych wyda na remont SBLim-2Art to mi szczęka opadła.
 2. kaesz

  MiG-21

  To zdjęcie, tak jak pisze em, na 99% to photoshop...
 3. Mikołaju, opuszczone klapy w ołówkach podczas postoju to wyjątkowa rzadkość, praktycznie niewystępująca. Nie wiem jak w tym samolocie. Kornel.
 4. GBU-24 w Polsce (wersja szkolna): - pod 4084 - pod 4076 - pod 4081 - na wózku transportowym Bojowe zrzucano tylko podczas Red Flag.
 5. Wystarczą trzy sekundy w google żeby przekonać się, że nie masz racji. Mamy GBU-24, ale tak jak napisał mirage3 z bomb Mk.84, a nie BLU-109 (smialus tego nie przypilnował, choć wspominałem mu przez telefon ) Zawsze można założyć że uzbrojenie podczas konfliktu podwieszono z zapasów USAFE po przebazowaniu do Niemiec A model zarąbisty, ale to wiesz
 6. kaesz

  MiG-21

  Nie zwróciłeś uwagi także na wcześniejszą stronę gdzie było identyczne pytanie i odpowiedź Czemu tam jest kolor srebrny też w tym temacie było wyjaśniane.
 7. kaesz

  Mig-29

  Standardem od początku eksploatacji Kamanów w Polsce były: maksymalnie dwa lotne/ dwa rozgrzebane.
 8. kaesz

  MiG-21

  Szara kabina, czarny pulpit, czarne uszczelki na zewnątrz osłony kabiny. Później już była turkusowa kabina, brązowe uszczelki.
 9. kaesz

  Su-7/20/22

  Naprawdę uważasz Bartka Berę za "internetowego eksperta"?
 10. Albo próbę silnika, bez pilota ;)
 11. MiG-29 mają wyrzutnie B-8 nie UB-32. U nas nie nie latano z rakietami i wyrzutniami/bombami jednocześnie. Lata się na poligon lądowy, albo powietrzny. Jedna rakieta bojowa nad Ustkę lub po dwie bomby/dwie wyrzutnie.
 12. kaesz

  F-35A - silnik

  Przecież to jest grafika Pewnie detale wnętrza wymyślone przez autora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.