Jump to content

kaesz

Members
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kaesz

  MiG-21

  Film oglądałem już setki razy, ale ta kopia (dostępna w różnych miejscach), została nagrana kilka lat temu i jest kiepskiej jakości (niska rozdzielczość). Może ktoś nagra w HD?
 2. kaesz

  MiG-21

  Jutro o 16:05 na kanale Kino Polska emisja "Na niebie i na ziemi". Ktoś będzie nagrywać?
 3. kaesz

  Lim-2/MiG-15

  Jak MiG-15.
 4. Dziękuję. Z mojej strony koniec offtop.
 5. Solo, pokaż mi gdzie tam wprost pisałeś o napisach eksploatacyjnych? Najlepiej zacytuj swoją wypowiedź. Bo ja na poprzedniej stronie nie widzę zdania o napisach, a domyślać mogę się tak samo tego że przyczyna techniczna to tak samo napisy jak brak kolorowych farb have glass dla F-35. Od kiedy to rozlokowanie napisów eksploatacyjnych przeszkadza w wykonaniu dodatkowego malowania? Na dodatek napisałeś, że wszyscy użytkownicy malują oznakowanie w low-vis, co nie jest prawdą (niektóre B i C US Marine Corps i US Navy).
 6. Oczywiście. Karambolis zapytał o kolorystykę i ewentualne rozlokowanie szachownic na F-35. Podałeś swoją propozycję. Następnie mandrivecs zaproponował żartobliwie, żeby umieścić jedną dużą na grzbiecie, na co ty odrzekłeś że to niemożliwe ze względów technicznych. Pokaż mi gdzie wtedy napisałeś o napisach eksploatacyjnych? Mam czytać twoje myśli? Ponieważ dyskusja była o kolorystyce i rozmieszczeniu szachownic, można wywnioskować że tą techniczną niemożliwością będzie użycie farb kolorowych.
 7. Piszesz, że nie ma takiej możliwości ze względów technicznych. Pokazuję, że malują F-35 różnymi kolorami, więc pytam się jakie to inne względy techniczne? Kojarzę inne F-35 B ub C z amerykańskimi gwiazdami w kolorze, nie mogę teraz znaleźć zdjęć. Czyli się da, choć wolałbym lov-vis. Tutaj inna kolorowa ciekawostka, radzę się przyjrzeć 😉
 8. Niektóre F-35 US NAVY malowane są z kolorami, więc nie widzę problemu.
 9. Powiem tak, AstarSeran dobrze pisze.
 10. Co to za afera była?
 11. Nie remontują "komunistycznego" sprzętu? Wyremontowali Jak-11, Jak-17, Jak-23 [url=http://www.muzeumlotnictwa.pl/jaki/]link[/url]. Samoloty z okresu najgłębszego komunizmu. Uwielbiam teksty narzekających na straszny stan samolotów w tego typu muzeach. Cały czas coś tam robią, ale ludzie jakoś nie widzą nowego stanu wspomnianych Jaków, MD-12F, LWD Żuraw, LWD Zuch 2, F-105, A-37, F-5, F-84F itd. Mało? Żyjemy w kraju w jakim żyjemy. Opieka zdrowotna także powinna być lepsza, drogi lepsze, a to wszystko kosztuje. Gdy w zeszłym roku dowiedziałem się ile Muzeum Sił Powietrznych wyda na remont SBLim-2Art to mi szczęka opadła.
 12. kaesz

  MiG-21

  To zdjęcie, tak jak pisze em, na 99% to photoshop...
 13. Mikołaju, opuszczone klapy w ołówkach podczas postoju to wyjątkowa rzadkość, praktycznie niewystępująca. Nie wiem jak w tym samolocie. Kornel.
 14. GBU-24 w Polsce (wersja szkolna): - pod 4084 - pod 4076 - pod 4081 - na wózku transportowym Bojowe zrzucano tylko podczas Red Flag.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.