Jump to content

Bobek

Members
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Bobek last won the day on May 3

Bobek had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wszystko co związane z obrazem to pisz
 2. juz wystarczy ze kamera macham, nastepnym razem moze...
 3. Jako, że pracuje zawodowo jako operator/fotograf i jestem związany m.in. z telewizja w Koszalinie, to zdarza mi się opowiadać zajawce jaka jest modelarstwo itp we ten oto sposób powstał jeden odcinek programu "Sporty amatorskie" dotyczący modelarstwa, poprostu udało się niezapomnieć ze modelarstwo to tez sport 😉. Tak czy inaczej promować trzeba!!
 4. Wata/wełna stalowa + ocet i zostawic na kilka dni ja stosuje czasem z woda ale najlepiej enamel thinner tu widać jak to się prezentuje u mnie i nizej u gościa od którego podpatrzyłem
 5. aż tak łatwo być nie może, to by było oszustwo 😉
 6. to polecę Ci na drugi model zastosować prawdziwa rdze mieszana z enamel thinner a wcześniej modulacje biała farba. efekt podobny ale lepszy IMO
 7. oby to minęlo w szybko 😉 bo te zażółcanie modelu nie wychodzi na dobre moim zdaniem, tu jeszcze masz w miarę, ale czasem to aż boli a przeciez jest jeszcze rdzawy odcien i głebokie kolory zamiast wesoło-pastelowych.
 8. No właśnie muszę poczekać i zadecydować później, gdy ogarnę silniki, pomaluje łopaty sprężarki i nałożę początki wlotów, możliwe ze nie bedzie takiej potrzeby.
 9. Na razie niech postoi jeszcze i wyschnie na kamień, dorzucę jeszcze kilkukrotnie warstwę powinno się wyrównać
 10. Kolejna część, czyli kokpit i kabelki, zostają drążki i male elementy do przyklejenia. Fotele i całość luźno zestawiona ze soba Wlot powietrza to zeszlifowane wypychacze i sklejone dwie części. starałem się pokazać z jak najwyraźniej łączenia elementów.
 11. Zgadzam się dlatego przestrzegam 😉 jednak kilka uwag warto zobaczyć.
 12. Ja polecę trzech modelarzy: Rojan Bazan człowiek scratch, co prawda głównie widać efekty jego prac ale warto zobaczyc, ociera sie o chorobe 😉 Rojan Bazan Paul Budzik, stara bardzo dobra szkoła modelarstwa z której można dużo wynieść, pozatym świetny angielski i rozkładanie na czynniki pierwsze zagadneinia Kanał Paul Budzik - o nazwie Scale Model Workshop Później gaduła i maruda trochę ale aż do osiągnięcia średniego poziomu w modelarstwie można oglądać Doog's Model i na koniec speedruner ale schludnie to robi Igor Sedykh
 13. No myślę ze jak prawdziwe, pamietac trzeba o nasyceniu, balansie i kontraście, zależnie od ustawien. U KRLa mocno podbite nasycenie.
 14. Rozumiem, no świetnie to wygląda.. czytam teraz, ale chyba na modelarskie 20-30ml to zupelnie nie opłacalne
 15. a to się opłaca? jak to wygląda w o praktyce?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.