Jump to content

zoltan1

Members
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About zoltan1

Personal Information

 • Location
  Nowy Wiśnicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki.Teraz to przyznam się że delikatnie klina mi zabiłeś.Przeglądam zawsze dokładnie neta w poszukiwaniu materiałów do każdego modelu jaki buduje,bardzo możliwe że coś mi uciekło.Sprawdzę i dzięki za info.Model bardzo fajne się buduje,jakość wyprasek jest ok.Jedyna rzeczą jaka irytuje to brak widocznych łączeń płyt na burtach.Cierpi na to większość okrętów w tej skali poza angolami.Wykonanie tego jest bardzo pracochłonne nie zajmuje się skala 1:350 ale wydaje mi się że jest tam z tym tematem znacznie lepiej.
 2. Wiem ,zasypałem troszkę to forum modelami ale cały czas coś powstaje.Tym razem jest to YORKTOWN 1:200 jeden z najnowszych wypocin Trampka. Mam nadzieje ze tym razem troszkę lepiej to wygląda.Model powstał z tego co jest w pudełku plus to co sam dorobiłem.Samoloty ustawione są luzem można je poprzestawiać ,próbowałem kilka samolotów wykonać ze złożonymi skrzydłami ale słabo to wyglądało.Pokład w rzeczywistości jest bardziej uwalony na fotkach słabo to widać, o brudzie na szlupach i poprawkach na działkach przeciwlotniczych robiąc te foty zapomniałem już są poprawione. Pozdrawiam.
 3. Cena ,myślę że nie jest to dobre miejsce żeby o tym pisać. Wszystko zależy od dodatków.Ten model posiada dodatki za 1100 zł,czyli są droższe od samego samego modelu.Jest to cena z kosmosu bo duża liczba blaszek jest ju z w zestawie.Przykładowo samego pokładu nie kupisz do tego okrętu dostępne są tylko zestawy to samo jest z Hoodem.Jak wiadomo bez pokładu drewnianego nie ma sensu zaczynać to już modele z najwyższej półki wiec wszystko musi takie być.
 4. Podziękowania dla Admina za docenienie tego brzydala.
 5. zoltan1

  Tirpitz 1:200

  O, Lepiej późno niż wcale.
 6. zoltan1

  Tirpitz 1:200

  Dzięki,model nie jest doskonały.Dziwie się Trampkowi że nie wypuścił Tirpitza w tej skali mając podstawę w postaci Bismarcka.Sporo detali różni oba te okręty ale co to dla nich.Dało się z klasą IOWA I NELSONEM, teraz lotniskowce Yorktawn i Hornet w zapowiedzi jest Gneisenau i Scharnhorst.Pojawił się też Titanic,nikt tam nie pomyśli o flocie włoskiej czy francuskiej gdzie też są wspaniałe okręty.Japonia też słabiutko wypada jest Mikasa innej firmy a gdzie Yamato ja się pytam .Nadal bardzo muszą się nie lubić.
 7. Eksperyment z tego co mi wiadomo nie do końca udany .Skoro były ograniczenia traktatu waszyngtońskiego po pierwszej wojnie światowej dotyczące wyporności jednostek to angole kombinowali z projektem jak mogli.Tak czy inaczej klasie NELSON nie można mu odmówić specyficznego uroku.Działa 406 mm to musiało robić wrażenie jak na konstrukcje z lat 20.
 8. Dzięki wszystkim za opinie, każda jest cenna.Pierwsza wersja tego modelu miała być wykonana w tym słynnym kamuflażu ala Picasso ,na szczęście padła decyzja o klasycznym malowaniu.Tu też będzie pewnie wielu zwolenników takiego kamo ale jak dla mnie to troszkę śmiesznie wygląda,kwestia gustu.Przerobiłem większość tych słynnych okrętów w skali 1:200 i to jest zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o konstrukcje jest tak brzydki i bardzo nietypowy że aż piękny.Osoby które widziały ten model nie mające nic wspólnego z modelarstwem mówiły że przypomina im niszczyciel z gwiezdnych wojen .Coś w tym jest.
 9. Świat modelarzy jak już kiedyś pisałem różni się troszeczkę od świata osób kupujących takie modele z reguły chcą mieć coś tam lekko podziobane lub czyściocha.Tu faktycznie coś widać w odróżnieniu do HOODA.Taka fucha.
 10. Ja też jestem zwolennikiem uwalonych okrętów ale jak ktoś tak chce to tak się buduje.Jest tyle samo zwolenników przybrudzonych okrętów co czyściochów prosto ze stoczni,wszystkim nie dogodzisz
 11. Żadna reklama,tłumaczy to tylko sposób wykonania modelu.
 12. Witam . HMS "HOOD" 1:200 dodatki MK1. Kolejny model wykonany na zamówienie, tym razem na czysto tak chciał zamawiający. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.