Jump to content

zoltan1

Members
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Nowy Wiśnicz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cieszę się bardzo że jest ok.Trzeba przyznać że to najpiękniejszy okręt jaki kiedykolwiek zbudowano,bardzo polubiłem japońskie plywadełka mają to coś. Szkoda że skala 1:200 tak skutecznie ich unika.Szukając kiedyś w necie trafiłem na coś takiego. https://www.ebayshopkorea.com/main/view?itemID=292173120239 Cena wiadomo wbija w fotel ale ktoś tam jeszcze zabrał się za Yamato.
 2. Dzięki Panowie jeszcze raz .
 3. Dzięki .Modelarstwo z czasem stało się moją nazwijmy to pracą,wiec modele powstają ekspresowo. Ten model zawsze chodził mi po głowie ale żeby go zbudować dobrze trzeba było zdobyć doświadczenie na wcześniejszych modelach.
 4. Troszkę balastu musiał by przyjąć żeby się zanurzył jak należy byle nie cały . Model z listewek w formie rusztowania w środku,troszkę kartonu i masy plastiku. Królem wagi jest Titanic z całym tym ustrojstwem ledowym i kupą plastiku swoje waży .
 5. Dziękuje Ile BRT hmm myslę ze tak na oko 5 kilo może przez to ze w środku kadłuba jest sporo podpórek z drewna tak żeby ten pokład się nie zapadł.
 6. Dzięki ,kartonowy model to zdecydowanie większe wyzwanie.Kiedyś tylko kartonówkami człowiek się zajmował to były bardzo fajne czasy
 7. Koniec budowy,być może za nim mnie opuści coś tu jeszcze poprawie. Bardzo fajna przygoda z trupa w okręt,chyba nie ma wstydu.Szkoda że to nie wersja z 1945 roku ale będzie za to mniej spotykana. Na więcej patynki nie mogę sobie pozwolić zwłaszcza pod linia wody.
 8. Kończymy zabawę z tym cudownym okrętem. Za dobre słowo wszystkim wielkie dzięki. Kilka fotek reszta w galerii.
 9. Walczymy dalej. Ukończyłem olinowanie i resztę relingów. Fartuchy do dział wykonałem z poxiliny ,kolor pasuje i będzie się trzymało na wieki wieków. Fartuchy robiłem pierwszy raz więc .Zostało jeszcze dorobić kilka detali,poprawki i koniec.
 10. Dzięki . Jadę ostro bo to model nie dla mnie.Sam nie spodziewałem się że tak fajnie to będzie wyglądać ,biorąc pod uwagę to co zobaczyłem po otwarciu paki.Irytuje mnie pokład jest wydrukowany i mimo klejenia butaprenem gdzie nie gdzie odłazi.Ale i z tym sobie poradzę.Efekt końcowy powinien być znośny.Pozostało dokończyć działa,wykonać fartuchy resztę relingów olinowanie troszkę patyny i to będzie koniec.
 11. Kolejne foty z budowy.Wykonałem cześć olinowania i relingi.Wszystko jest jeszcze w stanie surowym do poprawek.
 12. Bardzo ciekawe malowanie.Nie jestem ekspertem ale mi bardzo się podoba. Te liny to Mig Jimenez Rigging ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.