Jump to content

bodzio5432

Members
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Jaworzno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grywam w ets2, choć ostatnio namiętnie w ats. Amerykańskie trucki to jednak jest to, długie, niepraktyczne, z bulgotem i świstem turbiny. Jeżdże na G920 wraz z shifterem i stojakiem wheelstand pro.
 2. Fajnie, że się zabrałeś za fauna, ja już nie będę musiał, bo i kto go będzie oglądał . Zasiadam i czekam na więcej💪
 3. Prawie ostatni krok przed podwoziem i szczerze powiedziawszy jakoś ciemno to widzę, instrukcja niby jasna ale zawisła ;). Zrobiłem kilka zdjęć tego co mógłbym postawić na platformie, co proponujecie?
 4. Działam dalej Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 5. Żeby nie być goło słownym, coś się dzieje. A że na forum ciągle drugo wojenne pochodne panther i panzerów to będę mała odskocznią ;). Zawiodłem swoją małą, acz zacną widownię, więc nie zdziwię się jak będę tu sam ;) Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 6. Wracam do tematu, zdjęcie na dowód 😉
 7. Dzięki. No to ja nie widzę zdjęć i powiem Ci lepiej, bo nie widzę zdjęć we wszystkich wątkach na forum po dacie przeniesienia.
 8. Widzę, że po zmianie serwera poznikały wszystkie zdjęcia z wątku, szkoda, ale dziś nie o tym. Wróciłem dziś z Katowic z małą nagrodą, więc chyba w końcu się to komuś spodobało.
 9. Małe zakupy I zawartość A chęci dalej brak
 10. Tera działa ;). A gdzie cysterna, poskładana chociaż?
 11. No to ja pojadę klasykiem: nie widzę zdjęcia . Chyba że to taka kara za mój warsztat.. ;)
 12. Gdyby ktoś był ciekaw postępów, to na chwilę obecna zawieszam prace. Blaszki voyagera wyleciały po nieudolnej probie lutowania, a i jakoś mi się nie chce..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.