Jump to content

pedros

Members
 • Posts

  58
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Trzebnica
 • Interests
  modele plastykowe, piłka nożna
 • Occupation
  informatyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A możesz napisać żywicę jakiego producenta użyłeś? I jak ze spasowaniem. Kupiłem właśnie wersję B i chętnie bym zrobił na wypasie.
 2. Cześć, Wezmę 9. Aires 4046 Heinkel He-219A-7 cockpit set Tamiya - 45 zł, (wysyłka 8 zł)
 3. Cześć, Buduję sobie właśnie tytułowy zestaw i mam pytanie dotyczące Focke-Wulfa: w instrukcji jest pokazane, że można wkleić lufy kadłubowych km-ów pod skosem w górę. Znalazłem zdjęcie, które sugerowałoby coś takiego (zdjęcie z netu, tylko na potrzeby dyskusji): Czy według was, to są km-y czy może np zawiasy do pokrywy uzbrojenia. Zastanawiam się jaki byłby sens montowania pod skosem uzbrojenia.
 4. Model może kiepski, ale malowanie fiu fiu...
 5. A, tu mnie masz ? tam nie zajrzałem Faktycznie ma!!! Zamawiam. Dzięki chłopaki za pomoc. Jednak sobie ulepię maszynę Mavericka, a nawet Icemana ???
 6. No tak, żeby tylko jeszcze były gdzieś dostępne (albo nie umiem znaleźć)
 7. Faktycznie, nie za wesoło ? Kurczę, a miałem już nadzieję na Tomcata Mavericka. Od dawna o takim marzę... Kiedyś chyba Testors robił to z kalkami z filmu. A teraz kupa, nic nie ma ?
 8. Cześć, Mam pytanie do całej społeczności modelarskiej. Czy ktoś kojarzy istnienie zestawu korekcyjnego powierzchni sterowych do He-111 ICM 1/48? Chodzi mi konkretnie o lotki. Nie wiem jakim cudem, ale zginęła mi jedna ?, jak model stał na biurku ktoś mi go przestawiał z miejsca na miejsce. Szukam już od jakiegoś czasu, ale nic nie znalazłem. Próbowałem nawet odlać, ale cóż... prawie wyszedł mi mikronocnik ? Pozdrófka Maciek
 9. Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Widziałem kilka różnych metod (smoke, wash, paneliner) ale żadna do mnie nie rozmawiała ? A ta mi się podoba ?
 10. Cześć A możesz 2 słowa o cieniowaniu? Bo wyglądają fajnie jak dla mnie. I chętnie bym się naumiał ?
 11. Poszukuję ramki z bombą i działkiem od powyższego modelu (04536). W zasadzie chodzi tylko mi tylko o działko. Jakby ktoś budował wersję bombową, to chętnie przygarnę. Oczywiście pokrywam koszty wysyłki, jakaś niewielka płatność za części też jest możliwa ?
 12. Racja net_sailor, właśnie o tym pomyślałem. Dzięki. No nie wiem, to jest model 1998 roku. Ale w sumie, zapytać można, w paszczu nie dostanę ?
 13. No ale jeżeli to są działka podskrzydłowe, to raczej muszą być dwa. A biorąc pod uwagę, że wersja G-8 miała zaczepy podskrzydłowe dostosowane do przenoszenia bomb, to w sumie powinny być dwie ramki z bombą. Czyli Revell trochę dał d... Czy komuś nie zalega takie działko z tego modelu? Chętnie odkupię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.