Jump to content

Prowler27

Members
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Prowler27

 1. Dzięki za miłe opinie.? Podstawka jest tylko pod ten model, muszę jednak trochę poprawić.
 2. Po długich bojach lenistwa udało się skończyć szkraba. Budowa jego mi się dość ciągła więc nie za bardzo pamiętam co przy nim robiłem i z czego korzystałem?
 3. Szkoda bo taki obniżony fajnie by wyglądał. Morze warto by opracować własną technikę obniżania podwozia
 4. Patrząc na zdjęcia które dodałeś na początku chyba powinieneś troszkę obniżyć podwozie.
 5. Gratulacje dla uczetników i dziekuje organizatorom za wspaniały konkurs
 6. Galeria Konkurs Lato 2016 Model zakwalifikowany do: Klasa 2 - Pojazdy wojskowe Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Specjalna 5 - najlepsza praca w klasach 1,2,3,4,5 zbudowana w oparciu o model Tamiya Warsztat TUTAJ Witam Tak jak pisałem model szybki do zrobienia przez to że model jest tak perfekcyjny. Do modelu dodałem tylko lufę Besy, model malowany mieszankami farb Italeri, brudzenie zrobione olejami z tzw. stonki, pigmentami z sklepu Hobby i Vallejo.
 7. Wszystkie kolory to mieszanki farb italeri piaskowy zrobiłem z farby Giallo Mimetico 3 zielony Russian Armor Green i RLM 70 niebieski z RLM 76. Odpowiednie odcienie dobrałem mieszając z białą farbą. Ciesze się że się podoba
 8. Witam Model dostał porcje pigmentów więc model skończony i galeria pokaże się jutro.
 9. Witam Po dwóch dniach prac zostały położone kalki, wash, zacieki i obicia.
 10. Te zapasowe kola na wieży przypominają mi fryzurę księżniczki Leila z Star Wars
 11. Model maskowałem chyba z 4 razy choć wiedziałem co mnie czeka bo już robiłem podobny kamuflaż na Marmonie, ale na Matyldzie to była mordęga. No to zaczyna się tworzyć mała rodzinka
 12. Witam Po całym dniu zmagań z kamuflażem ostatecznie Matylda została pomalowana.
 13. Galeria Konkurs Lato 2016 Model zakwalifikowany do: Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Warsztat TUTAJ Witam Model nareszcie ukończony, niestety ciągnęło się to jak flaki z olejem. Model fajny choć spodziewałem się lepszego spasowania, malowany Italerkami i Tamiya, od siebie dodałem tylko lampki na pleckach i na brzuszku małego komarka.
 14. Klasa 2 - Pojazdy wojskowe Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Specjalna 5 - najlepsza praca w klasach 1,2,3,4,5 zbudowana w oparciu o model Tamiya Witam. Wiem że do końca konkursu zostało 6 dni ale sam model jest tak perfekcyjny że cały złożyłem w 2 godziny. Zgodnie z tytułem warsztatu moja Matylda będzie w malowaniu północnoafrykańskim.
 15. Witam Dziś przyszedł czas na kalkomanie.
 16. Witam Gdy zaczyna się lato zaczynają się pojawiać różnego rodzaju pokazy lotnicze więc postanowiłem zrobić samolot zespołu akrobacyjnego Red Arrows. Ponieważ wczoraj wróciłem do domu na kilka dni postanowiłem zrobić oto tego malucha. Niestety wczoraj się tak zapędziłem że zapomniałem zrobić un-boxa. W kilka minut miałem pomalowane wnętrze więc mogłem skleić połówki kadłuba zamykając w dziobie nakrętkę do obciążenia przodu. Następnego dnia skleiłem go do kupy i zaszpachlowałem rzadko występujące w tym modelu szpary Następnie pomalowałem model podkładem. Po wyschnięciu podkładu
 17. Witam Model już prawie na ukończeniu jeszcze została do zrobienia podstawka. Jak na razie cofnijmy się w czasie. Model po pomalowaniu dostał kalki i warstwę bezbarwnego. Następnie model zwashowałem i pomalowałem kilkoma warstwami bezbarwnego. Potem wyrównałem powierzchnie i wypolerowałem. Ostatecznie poprzyklejałem przeszkadzające mi wystające duperelki.
 18. Witam Po tygodniu ciężkiego lenistwa udało mi się po szpachlować model wyszlifować i pomalować. Po szpachlowaniu pomalowałem model podkładem i białą farbą Tamiya. Następnie zamaskowałem białe fragmenty modelu i pomalowałem czerwonym X-7 Jeszcze muszę górę nosa pomalować na czarno i spód skrzydeł jasno szarą farbą.
 19. Jak ostatnio byłem w domu i przymierzam go do spitfire w 1:48 to komar był troszkę mniejszy
 20. Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Witam w moim warsztacie z Folland Gnata T.1 małego poddźwiękowego komarka który w letnie dni wgryzał się w Pakistańczyków wysysając im krew i zostawiając mocno swędzące krosty dzięki czemu w Indiach zyskał sobie przydomek zabójców Sabre’ów. Niestety w tym warsztacie będzie o szkolnym komarku w służbie Angielskiej, ale również bardzo ciekawym. Na początku wszystko nieźle wyglądało. Pojawił się pierwszy babol. Jeden z moich foteli pow
 21. Dziękuję za opinię. Faktycznie kolor na beaufighterach jest bardziej jednolity choć patrząc na zużycie powłoki tego koloru na innych samolotach to akurat te zróżnicowanie paneli może być realne ale zdjęcia czarno białe nie pokazują za bardzo jak było naprawdę. A jeśli chodzi o te odpryski to mogły one występować bo o ile mi się zdaje te pasy malowali odrazu na stary kamuflaż.
 22. Model robi niesamowite wrażenie Ciekawie by wyglądał razem z Typhoonem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.