Jump to content

xerix

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław
 1. fakt, będzie z nim pracy, ale kto powiedział, że ma być łatwo To co na pewno na plus tego modelu to szprychy i to, że w zestawie są od razu wyprofilowane. Niemniej już sama konstrukcja i pomysł na to jak skomplikować budowę kół ... pozostawię bez komentarza. Zacznę od tego elementu i sami ocenicie
 2. Ktoś może powiedzieć, że chyba pomyliłem kategorie. A i rzeczywiście jeśli się szuka informacji n.t. tego motocykla to głównie znajduje się dwa malowania: Dunkel Gelb - czyli Afrika Korps Panzer Grey - czyli Wehrmacht ot takie jak na poniższym rysunku: No ale gdzie tu romans i trójkąt a gdzie Wehrmacht . Dlatego zacząłem się rozglądać dalej nad wersją cywilną. I co się okazuje jest ich sporo do dziś jeżdżacych, kilka całkiem ładnych w Polsce. Tylko tu napotkałem pierwszy challenge - które malowanie wybrać? A Wy co myślicie? Czarny i chromy?
 3. Klasa 3 - Pojazdy cywilne Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Witajcie, jak tylko robi się cieplej kumple mają wyłącznie jeden temat - czy już można wytargać z garażu ich jednoślady. A potem byle do lata! I tak właśnie jak zobaczyłem temat konkursu i spojrzałem na stertę modeli czekających na ich kolej czy czasem nie ma tak jakiegoś motocykla. Bingo! Lato to wolność, wypady nad jezioro, przygody w różnych konfiguracjach ( :P ). No i jest pomysł na pracę konkursową. Przecież nic nie kojarzy się z latem bardzie
 4. Cześć. Podbijam temat bo na gwałt potrzebuje kupić kalki żelazny w 1:48. Widział ktoś coś?
 5. nic mi nie mów, w zimowym skończyłem niemal godziny przed terminem
 6. nie wiem czy nie za długi ten termin 21.09. Przecież jak znamy życie to będziemy od października szykować coś na jakiś zimowy konkurs . Jak dla mnie lipa, że dopiero od 1.05 startujemy, bo właśnie zakupiłem sobie kilka ciekawych modeli co mocno by tu pasowały...ech, modelarstwo uczy cierpliwości :P
 7. Gratuluję! Super malowanie, bardzo ciekawy model
 8. Efekt końców już w galerii. Musiałem przyspieszyć z pracą i trochę zaniedbany warsztat ale obiecuję nadrobić. Główna sprawa z kalkami - bierzcie Revell. Te co dokupilem nadają się tylko do wyrzucenia. Jedyna jaką użyłem to strażak i policjant. Reszta rozpadła się w rękach lub miała odpowiednik Revell. Znacznie fajniejszej szczegółowosci.
 9. Galeria Konkurs Zima 2015 Model zakwalifikowany do: Klasa 1 - Samoloty i śmigłowce Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego Warsztat TUTAJ Witam, niemalże rzutem na taśmę F15-E z 391st Fighting Squadron, której piloci upamiętniają zdażenia z 11 września 2001 r. Słynna eskadra "Never Forget" ma wiele maszyn upamiętniających to wydarzenie niemniej zimna krew strażaków i policjantów, którzy byli na miejscu tego dnia wydała mi się najbardziej godna upamiętnienia. Oto wynik prac:
 10. i te żarówiaste czerwone zaślepki ja wloty powietrza
 11. jest to tak fajnie zaprojektowane, że w 3 sekundy mogę to zamknąć. Pod tym względem Revell się spisał.
 12. Deadline się zbliża to i trzeba zagęścić ruchy. Preshading zrobiony: Pociągnięte kolorem bazowym: A i dysze dorzucone: Co do samych dysz to całkiem nieźle się je klei. 3 części łączą się w wylot + 15 siłowników (tak mi się wydaje, że się to nazywa). Spasowanie bardzo dobre. Uzbrojenie pomalowane. Było to trochę obklejania, bo po 2-3 kolory się stosuje:
 13. Tylko na podstawkę może nie być czasu. Foty będą na lustrze
 14. Do 20go zdążę. Jeden dzień na dokończenie sklejania i pełny podkład. Max 4h na malowanie v1 i 4h wykończenia. Koło 16h do końca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.