Jump to content

Wittmann

Members
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Trójmiasto
 • Interests
  Modele, Historia, Góry
 1. Również przymierzam się do tego modelu. Wczoraj wyciągnąłem go z szafy. Chcę zrobić w polskim trójbarwnym malowaniu i też mam pytanie. Jakich farb użyć?
 2. Współczesne pojady naszej armi malowane są 3 kolorami. Jakie najlepiej farby zastosować? Na zdjęciach są w tak różnych odcieniach że wygląda jakby malowali tym co mają pod ręką w magazynie. Zwłaszcza zieleń.
 3. Witam Pracuję nad figurką w skali 1/16 żołnierza z 51 Dywizji Piechoty z walk pod El Alamein. Niestety nie mam żadnych malowań do niego. W jakim kolorze malować mundur a w jakim oporządzenie?
 4. Też przymierzam się do sklejenia tego modelu i również w pustynnym malowaniu. Możesz mi powiedzieć jaką farbą go malowałeś?
 5. Niestety już go tam nie ma. Został przeniesiony i stoi teraz przy ul. Strzeleckiej. A był takim dobrym kierunkowskazem. W Wejherowie na terenie autohandlu stoi SU-22
 6. Wierza wyglada jak Sokół Millenium. Wierza i pancerz z góry są pokryte jakiąś specjalną pastą. Zdjęcia są z Mk. I i Mk. II ale na Mk. IV wygląda tak samo.
 7. Mam kilka fotek IV które zrobiłem w tym roku. Jak chcesz mogę Ci podesłać. A nóż się przydadzą.
 8. Kilka fotek z ostatnich wakacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.