Jump to content

Matys

Members
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Seria N to wodnorozcieńczalne farby akrylowe, dedykowane zdaje się bardziej do malowania pędzlem. Powinny mimo to działać z MLT, ale faktycznie inne serie będą się sprawdzać lepiej.
 2. Chętnie poobserwuję, sam go planuje w bardziej lub mniej odległej przyszłości. Mój będzie w jakimś bardziej egzotycznym malowaniu w rodzaju Filipin.
 3. Przecież wyraźnie napisałem - 332HKD za F-14, 234 za F-15, różnica to praktycznie połowa. Czytanie ze zrozumieniem.
 4. Ich F-15 na HobbyEasy kosztują o 1/3 mniej niż ten F-14. 234HKD czyli około 115 złotych. Nie rozumiem skąd pomysł, żeby F-14 miał być tańszy u nas niż w Chinach.
 5. F-14D G.W.H. już dostępny do preorderów na HobbyEasy - wysyłka 24 czerwca. Cena raczej z tych wysokich - 332HKD to około 160 złotych, jak dojdzie do nas na pewno będzie droższy.
 6. No wygląda całkiem fajnie, musiałbym się też kiedyś przymierzyć do jakiegoś brytyjskiego Harriera, ale w jedynie słusznej skali 1/72. Mam tylko jedno ale: NUUUUDYYYYY 😉
 7. Zanim pojawił się Fine Molds to Hasegawa rzekomo była najlepszym modelem Tomcata w 1/72. Jako jedyna też posiada w tej chwili wersję B. Jeżeli zależy ci na B to nie bardzo masz wybór, model jest w porządku, ale to jednak Hasegawa - swoje bolączki ma na pewno. Wersję A można kupić od Fine Molds po w miarę rozsądnych pieniądzach (nie znaczy, że tanio) - to jeden z najlepszych modeli w skali, i to tak ogólnie, nie tylko Tomcata. Wersja D od Fine Molds tylko przez ebaya i inne takie, po chorych cenach. GWH niedługo wydaje swojego Tomcata w wersji D, znając ich - A i B też się prędzej czy później pojawią i na pewno będą lepsze niż Hasegawa, ale tu będzie trzeba poczekać i cena też będzie pewno w okolichac 150 zeta lub więcej. Sam zdecyduj czy warto.
 8. Intrudery Trumpka to chyba takie jak MiG-19 Trumpka - zapowiedziane lata temu, co roku pokazane w katologach, że będą, a ani widu ani słychu o nich nie ma. Podobnie z A-4 Hobby Bossa.
 9. Uzbrojenie nie bardzo pasuje do UB, przednie koło nie bardzo pasuje do Su-30. W ogóle na tym renderze wygląda na jakiś taki przykrótki. Tak naprawdę ciężko powiedzieć co autor miał na myśli.
 10. https://www.scalemates.com/kits/fujimi-h-17-british-phantom-fg1--121975
 11. Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie Fujimi, nie wiem tylko jak z dostępnością.
 12. Bardzo fajny model, ja osobiście nie przepadam za tym malowaniem naszych suczek, ale bardzo fajnie go zrobiłeś. Wyjątkowo mi się za to nie podobają wyrzutnie B-8, wyglądają jakby były zupełnie z innego modelu, kompletnie bez detalu i jakieś takie płaskie.
 13. Wygląda wyśmienicie, świetna alternatywa do ciężko dostępnego i drogiego gazetowego Fine Molds. Podejrzewam, że A też jest na horyzoncie, chociaż tutaj ciekaw jestem jak wypadnie w porównaniu z już znacznie łatwiej dostępnym modelem od Fine Molds.
 14. Oczywiście, że nie zrobią. Zresztą irańskie Tomcaty we wcześniejszym okresie swojej służby zwyczajnie miały AIM-54A, AIM-9P i AIM-7, chyba w wersji E. Nic trudnego.
 15. W 72 innego nie ma. Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie będą wyglądały nasze, więc trudno na tym etapie coś konkretnego powiedzieć, ale na 95% idealnie ich żadnym modelem nie odwzorujemy prosto z pudełka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.