Jump to content

Matys

Members
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. F-117 to też przepak Italeri, i też nie najlepszy model. W 72 ze współczesnych odrzutowców Tamiya ma tylko i wyłącznie F-16, zresztą moim zdaniem w najmniej interesującej wersji. W 48 jest F-16, F-14 i nadchodzący F-4.
 2. Fakt, wloty powietrza w Academy nieco bolą. O problemach z podwoziem nawet nie wiedziałem, ale akurat tak się głupio składa, że mój jest w locie A kalki to w ogóle nie jest argument - po pierwsze niektóre pudełka mają w środku cartographa, a po drugie to dokupienie jakiegoś zestawu to żaden problem. Ostatnio bardzo rzadko zdarza mi się stosować kalkomanie z pudełka.
 3. Sam przymierzam się do Foxbata ICMu, więc już jakies zdjęcia mam pozapisywane. Proszę bardzo zdjęcia komór podwozia i samego podwozia: http://svsm.org/albums/mig25sz/MiG_25_Monino_18.jpg http://svsm.org/albums/mig25sz/MiG_25_Monino_19.jpg Wlot powietrza: http://svsm.org/albums/mig25sz/MiG_25_Monino_14.jpg Generalnie w trakcie produkcji a później w trakcie remontów kolory tych elementów mogły się zmieniać. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, które są odpowiednie nie mając kolorów konkretnego egzempl
 4. Hornet Academy jest genialny, przygotowany praktycznie pod wszystkie wersje. Dwumiejscowy może być bardzo trudny do dostania, ale wariant jednomiejscowy jest dość popularnym modelem. I na pewno jest to model 'nowoczesny' - detal i spasowanie jest na naprawdę niezłym poziomie.
 5. 30279 też powinien być okej, często widzę go w instrukcjach, sam użyłem i wygląda moim zdaniem w porządku.
 6. A może jedna Duńczyk? One się tak ładnie zużywały...
 7. Bardzo ładny śledź, bomba atomowa na modelu to zawsze fajna sprawa I chociaż raz o takiej porze, że miałem co do porannej kawy obejrzeć - proszę utrzymać standard wrzucania galerii w środku nocy Ale patrząc na tą ławicę to widzę, że w kamuflażu SEA jest tylko jeden, a szarych masz już cztery - chyba wiesz do czego zmierzam Kompletnie nie wiem o kogo chodzi, chyba będziesz musiał sam zrobić
 8. W sklepach z akcesoriami do manicure można kupić taką folię do paznokci co robi efekt szkła: Są różne kolory i są wyjątkowo tanie, trzeba by za to poczytać jak ją zgrabnie przykleić do modelu Ja do tej pory stosowałem tylko przyklejając jakimś klejem wodnym do HUDa albo do ekranów w kokpicie - cała owiewka to może być wyzwanie.
 9. W sumie to Thuda i Mirage'a to mogę u siebie na półce zobaczyć, ale jakoś chętnie bym zobaczył w twoim wykonaniu. Na F-111 też przyjdzie czas, skoro już Hobby 2000 nam go przepakuje
 10. Mi się podoba, ale jedną uwagę muszę zgłosić - jak został wrzucony to już byłem po kawie A w kolorystyce jeszcze dużo braków - a gdzie na przykład Thud, Pig czy choćby belgijski Mirage 5?
 11. Rzeczywiście wyszedł ci całkiem fajny Prowler Sam chciałbym sobie sprawić ten samolot, ale fakt, że jedyny dostępny model to straszliwie stara Hasegawa jakoś mnie odstrasza. O kokpicie już wspomniałeś, ale jak z detalem w pozostałych miejscach? Zdjęcia faktycznie nieco nieostre i ciężko coś powiedzieć, szczególnie, że żadnych zbliżeń praktycznie nie ma.
 12. A ja bym zrobił na sucho pędzelkiem do makijażu - oczywiście nowym, nie takim z pudrów od żony Z wodą na sklejonym modelu trzeba uważać, potrafi się dostać w różne miejsca i na przykład potem zaparuje ci oszklenie.
 13. Ja osobiście zostawiłbym dość dużo pustych pylonów - powiesiłbym tylko R-27 (R albo ER) pod kadłubem i R-73 na stacjach 2 i 9. Dodatkowo może jakieś B8M1 na 3 i 8. Ale takie pełne AA też spoko - cztery R-73 i cztery R-27 jak mówisz będzie w porządku. Faktycznie rzadko się widuje Su-27 ze wszystkimi stacjami zajętymi.
 14. A to akurat jest R-27ET
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.