Jump to content

Matys

Members
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bosko, już kupiony. Wątek w takim razie nieaktualny.
 2. Intrygujący wybór tematu. Sprzeda się to może i całkiem nieźle w Czechach, ale czy gdzieś poza nimi...
 3. Dzięki za ofertę, ale 212 też nie posiadam. Chyba jednak lepiej po prostu polować na 412. Mi się wymarzył słoweński armijny.
 4. Ja ostatnio też się przeprowadzałem razem z modelami, ale na szczęście miałem raczej blisko. Samoloty przyklejałem na patafix do dna dużego kartonu, w miarę gęsto żeby się dużo zmieściło. Patafix je dość dobrze trzyma, nawet przy wyraźnym przechyleniu kartonu, ale warto mimo wszystko się z tym w miarę delikatnie obchodzić. Zdarzyły się oczywiście drobne uszkodzenia, ale nic z czym bym sobie potem nie poradził przy pomocy odrobiny CA.
 5. A ten drugi to nie bardziej Lim-5P niż Lim-5?
 6. Od Fujimi wiem tylko o 212, niby to samo, ale wirnik dwułopatowy. Mi jest potrzebny cztero.
 7. Jak w temacie - kupię dowolne pudełko z tym śmigłowcem. Zdaje się, że istnieje tylko model Italeri, był też przepakowany przez Revella dawno temu.
 8. Akryle Revella to całkiem fajne farby, pod warunkiem, że ktoś lubi wodorozcieńczalne akryle. Emalie są takie trochę Humbrolowe z tego co wiem, ale sam nie używałem.
 9. A cóż to za zestaw na F-4E? Sam dość długo polowałem na "tą dobrą" Hasegawę i mi się w końcu udało, ale ja planuje swojego zrobić z drugiej strony sąsiedzkiego konfliktu 😉
 10. Jeszcze skanibalizowałem kwadratowe tureckie rondle żeby sobie zrobić F-102A 😉 Resztę mogę udostępnić I mój Duńczyk ma być troszkę wyświechtany, ale nie wiem czy aż tak ekstremalnie jak na tym zdjęciu. Bardziej celuję w coś w tym stylu:
 11. Jakby co to zapraszam do "uderzania" Kalki w Martoli są, ale ja akurat zamawiałem je bezpośrednio na Hannants. I już akurat nawet u nich są wyprzedane, więc jeżeli w Martoli są na zamówienie to raczej nie należy liczyć na szczęście. Ale powinny zostać dodrukowane kiedyś.
 12. Xtradecal X72315. Jest jescze bardzo ładny X72314 z innymi malowaniami. Kalki Microscale więc jakość raczej w porządku.
 13. Coś takiego powinienem znaleźć w szufladzie 😉 Nie, nie będę używał, planowałem tylko Duńczyka z tego zestawu i to mi wystarczy. Generalnie ja mam trochę inaczej i mi jeden śledź na półce wystarczy. W przeciwieństwie do MiGów-21, których będę miał co najmniej 6, albo i więcej.
 14. Nie ma problemu, mogą być jedenasty i dwunasty 😉
 15. A z numerem 8 co się szykuje? Bo ja bym chętnie zobaczył Duńczyka albo Chińczyka z Tajwanu w twoim wykonaniu, ale to może być ten dziesiąty 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.