Jump to content

HansWOLF

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Occupation
  Marketing, Media, telewizja i internet ;)
 1. Dziękujemy za zaproszenie:) Sekcja Modelarska KOMPAS przybędzie również na festiwal i przywiezie ZŁOTY KOMPAS dla najlepszego naszym zdaniem modelu festiwalu !!!
 2. Z Trójmiasta wpadnie ekipa z Sekcji Modelarskie "Kompas" wreczymy nasz Złoty Kompas za najciekawszy naszym zdaniem model festiwalu .:-) Widzimy się w Łaski Pozdrawiam MW z rodziną :-)
 3. Witam Udało mi się założyć sekcje modelarską przy klubie MW RIWIERA , " KOMPAS" , także jeżeli chodzi o salę na spotkanie to już jest sam poszukuję chętnych do sekcji . Zainteresowanych zapraszamm na facebooka (mamy stronę sekcji )lub napiszcie na adres mw.sm.kompas@interia.pl , dopiero się organizujemy najbliższe spotkanie 27.02.2016 godz. 10:00 klub RIWIERA s.209 ZAPRASZAM . ORGANIZUJEMY WSPÓLNY WYJAZD NA ZAWODY DO INOWROCŁAWIA 23-24.04.2016 itd. Link do strony KOMPAS https://m.facebook.com/Kompas-487504771429649/?ref=bookmarks
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.