Jump to content

bondarek

Members
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bondarek last won the day on April 10

bondarek had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About bondarek

 • Birthday 08/30/1971

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie jest to oczywiście model wierny historycznie żadnej epoce, nie bardzo wiem jak to zakwalifikować, bo nie jest to też fantasy czy S-F. Jest jeszcze kilka innych ciekawych dziewczyn do zmalowania http://valkiria-miniatures.pl/pin-ups/. Wspólną cechą wszystkich tych figurek są właśnie buty na wysokim obcasie,, a trzeba przyznać, że kobieca noga najlepiej wygląda właśnie w szpilkach ;-).
 2. A co germańskie mam malować? 😉
 3. To akurat pomysł producenta, w kilku zestawach dodają takie emblematy do figurki, a na podstawce wygląda to świetnie :-).
 4. Kilka wcześniejszych zdjęć z postępów malowania i stan bieżący.
 5. Kolejna wspaniała dziewczyna oczywiście od Valkirii. Tym razem podjąłem duże wyzwanie. Na warsztat trafiła Słowiańska Wojowniczka. Piękna figurka, ale malowania dużo, zobaczymy jak to wyjdzie. Postęp widać poniżej.
 6. Kolekcja dziewczyn z Valkiria Miniatures się powiększa :-). Tym razem dziewczyna Ludowego Wojska Polskiego na gruzach III Rzeszy. Warsztat jest tu Miłego oglądania.
 7. Takie pytanie kompletnego laika, czy koło sterowe wraz z całym mechanizmem nie powinno być obrócone o 180 stopni. Jack Sparrow stał zawsze za kołem sterowym kiedy okręt płynął do przodu 😉 PS. Bardzo dobra robota.
 8. Na prawdę imponująca kolekcja, gratulacje.
 9. @bazylmsDługo i wytrwale 😉. Pisałem w poprzedniej galerii, dla mnie najważniejsze były rady innych podczas warsztatów, a potem to już trzeba po prostu malować. @Hello Tak, dokładnie to są figurki inspirowane, a właściwie wykonane na podstawie Jego rysunków, wg mnie są genialne i nietypowe. Mam plan, żeby zrobić wszystkie polki 😎.
 10. Dziewczyna z SAS poczuła się samotna, więc dostanie koleżankę ;-). Na razie postęp niewielki, ale zawsze do przodu.
 11. Dzięki Nic nie jest poza zasięgiem! Kiedyś też mi się wydawało, że malowanie figurek to jakieś voodoo, ale okazuje się, że i tego można się tego nauczyć. Co prawda na początku filmy na Youtube bardziej mnie frustrowały niż pomagały, a zaczęło się udawać się dopiero po tym jak pierwszy raz poszedłem na "Nocne Malowanie Figurek" i na miejscu, face to face dostałem kilka podstawowych informacji i rad.
 12. Taki mały czołżek w niewoli 😞. W zestawie producent proponuje między innymi zimowy kamuflaż z Finlandii i właśnie ten postanowiłem wykonać. Model bezpośrednio z pudła, bez żadnej waloryzacji.
 13. To moja druga figurka tak bardziej na poważnie. W sumie doświadczenie mam mizerne, ale popracuję jeszcze nad sobą
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.