Jump to content

_ble_

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Czerwieńsk / Wrocław
 1. Rozumie, że to do mnie? Tak? Jeśli tak, to proszę cytować mój post, bo nie chce mi się zgadaywać do kogo mówisz. Jak chcesz pogadać to zapraszam na priv/GG/ lub live...
 2. Ja się wcale nie denerwuje, ale proponował bym skleić pare modeli "AMT" lub "Hellera" to wtedy szybko zmienisz swoją błędną teze, że samochody osobowe są proste w budowie...
 3. A kleiłeś kiedyś auta osobowe, że teraz opowiadasz takie głupoty?
 4. Istnieje taka opcja w programach do przeglądania zdjęć, jak "pomniejsz" Kurcze... jakie ty masz problemy Pozatym, na większych zdjęciach więcej widać. No nie?
 5. Tornado chyba nie prowadzi nawet ciężarówki. Wystarczy trochę chęci i też byś umiał wytłumaczyć... To wszystko można znaleść w takim czymś jak Internet !
 6. Dziękuje za link ;) Przyda się napewno.
 7. Mogę sie mylić, ale ta konstrukcja (modelu) pamięta lata `80. Tak więc raczej nie było tam tarcz hamulcowych a najzwyklejsze "bębny" Ja bym malował wsio na czarno P.S Tornado był pierwszy
 8. Hmm... tak myślałem że to przez Tempo :/ A możecie mi jeszcze powiedzieć jakie pasty są dobre i jakimi polerując unikne tych rys? Polerując Tamiyą raczej nie będzie tego? tak? I jaki wosk polecacie? Może być taki "samochodowy"? Dzięki ;)
 9. Tylko skąd wieźmiesz 10 deklów Manowskich? Trudno jest dostać częsci do Mana F90/F2000 :/ A w Volvie sa podobne....
 10. Yyyy... kolego? Mógłbys zdradzić technike polerowania? Bo mam mały probelm z wypolerowaniem na glanc koloru czarnego:/ a widze że u Ciebie było/jest "lustereczko" Dzięki ;)
 11. "Matko Bosko Częstochowsko!" To pewnie po tym modelu przejdziesz do skalio 1:1? Bo co jeden to większy:D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.