Jump to content

marekw111

Members
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marekw111

 1. Robisz świetną robotę,osobiście bardzo podobają mi się Mi 2.do tego stopnia że postanowiłem stworzyć własną kolekcję zaczynając od LPR,SAR być może skończę na PZL KANIA. Pozdrawiam i kibicuję Oto mój pierwszy z czajników w budowie
 2. Naprawdę polecam,Zvezda oferuje też ładnie wykonany śilnik do niego,sklejanie tego modelu to czysta przyjemność.
 3. Dziękuję za komentarze,ale najbardziej cieszy mnie to że wam się podoba. Planuję zebrać całą aleję LIM-ów od 1 do 6 Bis. Mam już Lima 2 i 5P,ale nie mogę zakończyć prac, brakuje mi masek do zrobienia nr,bocznych z 1 PLM. Może ktoś z was ma jakieś namiary,kto się tym zajmuje.
 4. Monotonny?A co byś proponował?Widziałem gorsze przypadki Apropo przymusowej rusyfikacji ,no cóż,kolega chciał się wykazać patriotyzmem . Odnośnie czarnych dywaników,w początkowej fazie eksploatacji ich nie było,zostały domalowane trochę później,nawet mi to na rękę,bo za specjalnie nie podobał mi się sposób ich namalowania,w przeciwieństwie do innych LIM-ów.
 5. Rozumię że te wszystkie uwagi skierowane są pod moim adresem!!!Z wielkim wysiłkiem powstrzymuję się od przykrej odpowiedzi,są Święta,nie wypada. Więc grzecznie cię proszę,znajdź sobie inną piaskownicę do grzebania. Odnośnie zmiany tytułu (nie mam pojęcia kto to zrobił) wielkie dzięki,prezentuje się lepiej. 7. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania czystości i poprawności języka polskiego oraz niestosowania slangu utrudniającego zrozumienie wypowiedzi. W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza się prowadzenie relacji w obcych językach.
 6. Wydechy? Zamówiłem żywiczne,te oryginalne się nie nadają,Jako jedyny zauważyłeś że ich nie ma
 7. Dziękuję za wpisy motywujące do dalszego boju z modelami. Od siebie dodam,że model w sklejaniu rewelacyjny,nie wiem czy nie zrobię jeszcze jednego,w innym oznakowaniu.
 8. Kрасивая машина,one mają coś w sobie pięknego,już wkrótce kolejna Kрасивая машина
 9. marekw111

  Mig-i

  kolejny projekt SB Lim 2 "Biała Dama"
 10. marekw111

  Mig-i

  mój kolejny projekt Lim 2
 11. marekw111

  Mig-i

  Od zrobienia tamtego Miga "dziwoląga",powstał Su 7,Lim 5P i w trakcie Lim 2,wszystko z szachownicą,w planach SB Lim,Lim 6M, Mig 19 PF i parę sztuk Mig 21,zaczynając od f 13.A wracając do tego "dziwoląga",lepszy dziwoląg niż kosz,coś nie wyszło,a szkoda było go wyrzucić
 12. marekw111

  Mig-i

  Zapomniałem jak wstawiać fotki
 13. Coraz lepiej,zrobiłem coś czego robić nie miałem i wyszło wszystko o 180*,a mówiła sąsiadka,zostaw te wszystkie bomby i rakiety w spokoju A on taki milusi jest images upload
 14. No jest to blaszka,z której przy tej skali można wyciągnąć dożo lepszy efekt,pomijając zrobienie takiej tablicy od podstaw,u mnie wyszło to tak viewtopic.php?f=86&t=55737 .To też blaszka,nie chodzi o to żeby wskazówki na zegarach się kręciły,i były podświetlane łącznie z kontrolkami,a jest to realne do wykonania,ale żeby była bardziej czytelna. Jutro wezmę się za swoją tablicę,zobaczę czy można.
 15. A tej tablicy lepiej się nie dało doskrobać? Może lepszy efekt był by robiąc ją od podstaw samemu,skoro ta oryginalna dedykowana jest do H.B
 16. Czyli praktycznie złożysz go dzisiaj do kupy?
 17. Czy oby na pewno podwieszano do nich te rakiety?gif hosting
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.