Jump to content

WojtekB

Members
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Cześć, potrzebny mi stożek o wymiarach ok. 8x11x20 mm (podstawy + wysokość). Ktoś ma pomysł jak to wykonać? A nawet nie pomysł ale już wypróbowaną metodę? Próbowałem skleić z PE na wzór modelarzy kartonowych ale wyszedł produkt stożkopodobny, nie do wykorzystania z precyzyjnie wykonaną resztą modelu. Myślałem, żeby spróbować go wytoczyć na wiertarce Proxxona (bo to krótki element, więc może by dało radę bez podparcia) ale z kolei nie mogę znaleźć profili 11 mm. Robił ktoś stożki z tworzywa?
  2. Może komuś jakimś cudem zostało niepotrzebne. Swoje dałem radę połamać. Ew. Zvezda, to sobie jakoś dopasuję. Chyba, że ktoś zna magiczny sposób na klejenie przeźroczystych elementów tak, by nie było śladów...
  3. Tak, chyba właśnie wygiąłem szpic mojej. Jakieś 2 lata temu sprzedali mi ją w warszawskiej Torze, Torze, Torze, więc do niedawna albo były, albo coś innego mi dopasowali. Torę niestety zamknęli, więc nie mam jak podpytać.
  4. Czy ktoś wie jak czy i gdzie można dostać części do łukowiaka? Jeśli nie ma w ogóle takiej opcji, to czy igły do któregoś z dostępnych obecnie aerografów będą pasować do łukowiaka?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.