Jump to content

Wojciech

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cierpisz na deficyt przyzwoitości ? Admina też nie rusza to zdjęcie ?
 2. Cześć Czy tej czerwieni wewnątrz klap jesteś pewien ?
 3. Sprzedam F-15 I GWH - stan niemal idealny 250 PLN + 15 PP
 4. Sprzedam nowy model F-14D TAMIYA - 250 PLN + 15 PP
 5. Na sprzedaż mam B-26 REVELL (kompletny) wraz z kompletnym zestawem BIG ED i silnikami QB. Stan jak na zdjęciach. Całość 250 PLN + 15 PP
 6. a propos trendów w brudzeniu - model z ostatniej "babaryby" - oczu nie mogłem oderwać. Twój F-14 podoba mi się.
 7. Owszem - Budowy (przez duże "B"). Ten model może być traktowany jako wzorzec, gdyż zbudowany został na bazie dokumentacji fabrycznej. Podobnie zresztą jak jego Mustang i późny Spitfire IXc.
 8. Pięknie Ci to idzie. Przymierzam się do swojego i po przejrzeniu "źródeł" - w tym fantastycznej książki "Spitfire in my Workshop" zauważyłem, że TAMIYA dała nieprawidłowy fotel do wczesnych wersji mk.I. Powinien być prawdopodobnie taki jak na zdjęciu poniżej. U Ciebie figurka zasłoni złe siedzisko :-)
 9. Sprzedam F-86D f-my KITTY HAWK. Stan sklepowy. 250 PLN + 13 PLN wysyłka
 10. Sprzedam model F-4E Phantom f-my HASEGAWA. Wszystkie części w ramkach, nienaruszony. Cena 100 PLN + 13 PLN koszty wysyłki.
 11. MASAKRA Pokaż chociaż jedno zdjęcie potwierdzające taki stan samolotu - zwłaszcza spodu. Masz chłopie wyobraźnię..
 12. Ok widać zatem jak różne są nasze oczekiwania i potrzeby :-)
 13. Nie do końca rozumiem: jednak tak, ale raczej nie. Moja krytyka to moje subiektywne wrażenia, a nie forsowanie jakiejś prawdy obiektywnej. Są to wrażenia po zderzeniu oczekiwań (budowanych w oparciu o potencjał firmy) z tym, co wylądowało w pudle. Oczekiwałem skomplikowanego modelu dla średnio zaawansowanych modelarzy i tyle. To co jest (w świetle renomy firmy), nie podoba mi się i tyle (i chyba troszeczkę Tobie Solo też nie). W chwili obecnej buduję ich F4U1 (bidcage) w 1/32. Z każdym kolejnym krokiem nie mogę wyjść z podziwu nad jakością wykonania i spasowaniem elementów. To model w mojej opinii absolutnie rewelacyjny - mimo niewłaściwej wersji silnika (poprawiłem zestawem korekcyjnym). Wystarczy dodać mu kable tam gdzie trzeba. Sam model jest relatywnie skomplikowany, bo taki właśnie Corsair był - tak jak F-14 w czasach swej świetności. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.