Jump to content

Wojciech

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem padały i nie jest wykluczone, że WNW też. Moje wątpliwości budzi fakt, że nie dzieje się to z dnia na dzień, a informacje płyną na razie wyłącznie z for internetowych, a nie ze źródła. W przypadku zakończenia działalności WNW, informacja powinna pojawić się przede wszystkim na ich stronie internetowej. Tam stety ciągle najnowsze modele planowane są na 2020, a w temacie upadłości cisza. Fokker Dr1, HP 0/100, Lancaster, to nie projekty 3D ale już gotowe formy wtryskowe, czyli istotna w bilansie firmy inwestycja w $. Wątpię, aby PJ traktował biznes jak loterię: wyjdzie, albo nie. Prz
 2. Dopóki nie ma oficjalnego oświadczenia, są to tylko informacje nieoficjalne. Osobiście śmiem w nie wątpić..
 3. Cierpisz na deficyt przyzwoitości ? Admina też nie rusza to zdjęcie ?
 4. Cześć Czy tej czerwieni wewnątrz klap jesteś pewien ?
 5. Sprzedam F-15 I GWH - stan niemal idealny 250 PLN + 15 PP
 6. Sprzedam nowy model F-14D TAMIYA - 250 PLN + 15 PP
 7. Na sprzedaż mam B-26 REVELL (kompletny) wraz z kompletnym zestawem BIG ED i silnikami QB. Stan jak na zdjęciach. Całość 250 PLN + 15 PP
 8. a propos trendów w brudzeniu - model z ostatniej "babaryby" - oczu nie mogłem oderwać. Twój F-14 podoba mi się.
 9. Owszem - Budowy (przez duże "B"). Ten model może być traktowany jako wzorzec, gdyż zbudowany został na bazie dokumentacji fabrycznej. Podobnie zresztą jak jego Mustang i późny Spitfire IXc.
 10. Pięknie Ci to idzie. Przymierzam się do swojego i po przejrzeniu "źródeł" - w tym fantastycznej książki "Spitfire in my Workshop" zauważyłem, że TAMIYA dała nieprawidłowy fotel do wczesnych wersji mk.I. Powinien być prawdopodobnie taki jak na zdjęciu poniżej. U Ciebie figurka zasłoni złe siedzisko :-)
 11. Sprzedam F-86D f-my KITTY HAWK. Stan sklepowy. 250 PLN + 13 PLN wysyłka
 12. Sprzedam model F-4E Phantom f-my HASEGAWA. Wszystkie części w ramkach, nienaruszony. Cena 100 PLN + 13 PLN koszty wysyłki.
 13. MASAKRA Pokaż chociaż jedno zdjęcie potwierdzające taki stan samolotu - zwłaszcza spodu. Masz chłopie wyobraźnię..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.