Jump to content

lukasz84

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 1. Witam, mam do was pytanie czy taki kompresor wystarczy dla mnie do malowania modeli. https://allegro.pl/kompresor-z-butla-do-aerografu-modelarski-tc-20t-i5978717220.html Mialem wcześniej taki ale bez butli, czy jest duża różnica pomiędzy nimi?
 2. Witam mam do was pytanie czy ma ktoś sposób jak na pomalowaną powierzchnię innym odcieniem zrobić coś w stylu nakrapiania bardzo drobnych punktów na całą powierzchnię?
 3. Muszę zamówić kilka produktów AK, tym czasem koła przyklejone do ramy , bałem się troszkę jak po przyklejeniu kół model wyjdą błędy ustawieniowe wahaczy, ale jest ok.
 4. Opony pomalowałem pactrą A46 później troszkę z washowałem szarym pigmentem oraz czarną pastelą i na to poszedł bezbarwny lakier.
 5. Dziś przyszła kolej na koła. Koła oryginalne z pudełka Nokiany felga oraz opona lekko z washowana o ile z felgi jestem zadowolony, bo mniej więcej o coś takiego mi chodziło to nie wiem co zrobić jeszcze z opną by ją bardziej przybrudzić.
 6. Mam do was pytanie odnośnie produktu: http://www.hobbysta.pl/paneliner-for-sand-and-desert-camouflage-35ml-p-43562.html A mianowicie czy jest z innej firmy odpowiednik tego specyfiku bo u mnie od ręki produkty firmy AK jest bardzo ciężko dostać, czy mp. Vallejo też ma coś takiego
 7. Rama pomalowana w pierwszej kolejności poszła farba Pactra A20 nieco ciemniejsza a ostateczny kolor to Pactra A118. Niestety zdjęcia a szczególnie ostatnie nie oddaje tego do końca jak rama wygląda w rzeczywistości, fotograf ze mnie niestety marny.
 8. A możesz napisać jakiej farby użyłeś do malowania ramy?
 9. Nie wiem czemu ale zniknął mój ostatni post, dlatego wrzucam jeszcze raz zdjęcia gotowej ramy oraz jedno nowe zdjęcie które przedstawia pomalowaną już ramę, użyłem w końcu jako podkładu czarną Pactre gdzieś wyczytałem w relacji że dobrze spełnia zadanie podkładu. A tak teraz wygląda rama ppo pomalowaniu Pactra.
 10. Witam wszystkich na początku chciałem z wami się przywitać, jestem tu na forum nowym użytkownikiem ale modelarstwem zajmuję się już od 15 lat co prawda kartonowym . Już kilka modeli plastikowych skleiłem w swoim życiu ale poziom ich nie był za wysoki dlatego postanowiłem za rejestrować się na waszym forum by czerpać i uczyć się od najlepszych w tej dziedzinie modelarstwa, mam nadzieję że mi pomożecie przebrnąć przez budowę choćby właśnie tego modelu jakim jest Rosomak i mam nadzieję że także wielu innych . A więc przejdźmy do rzeczy na warsztat postanowiłem wziąć nowy model którym jest KTO ROSOMAK jak na razie powstała rama oraz kilka drobnych elementów, przyznam że największym dla mnie będzie wyzwaniem malowanie, wash, brudzenie itp. Mam nadzieje że pomożecie mi stawiać pierwsze kroki ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.