Jump to content

rosik

Members
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rosik last won the day on September 7 2019

rosik had the most liked content!

Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prawdopodobnie najlepszy hmmwv w skali 1:35 na całym globie. Co prawda można znaleźć piękne modele, ale też wiele daje odpowiednie studio fotograficzne! Gdyby to jeszcze ktoś profesjonalnie obfotografował to by była na pewno najchętniej oglądana galeria świata !
 2. Zdjęcia może nie są najwyższej jakości, ale nie mam czasu przy małym dziecku aby to jakoś lepiej sobie zorganizować. Model przedstawia Hummera M1151 na wyposażeniu Polskich Sił Zbrojnych a konkretnie Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.
 3. Primer stosowałem drugi raz w życiu, w sumie nadal nie jestem pewien po co on jest, na pewno ładnie model wygląda taki cały szary Myślałem że w sumie on jest po to aby się lepiej farba trzymała elementów fototrawionych i dlatego go kupiłem, ale widzę, że bez niego też można się obejść. Postaram sie poprawić lusterka i koło no i o brudzeniu tablic też myślałem. Zrobię to jak wrócę do domu, w miedzyczasie wyjeżdżam na urlop więc galerię postaram się zrobić i wrzucić dopiero za dwa tygodnie. Postaram się znaleźć bo jak skończyłem model to pousuwałem zdjęcia z telefonu aby mi go nie zaśmiecały. Było kiedyś parę zdjęć tego pojazdu w Internecie z wizyty prezydenta w JWK. Hataka Hobby HTK-C152 NATO Green (FS34094) - farba z serii Orange Line czyli jakieś farby celulozowe. Przez przypadek ją kupiłem chciałem akrylową a kupiłem celulozową i nie da się jej teraz mieszać z akrylowymi ? Ale za to w trakcie malowania bardzo ładnie pachnie. Mi się podoba zapach
 4. A tutaj wstępna przymiarka na podstawce. Widzę, że przeglądarka lepiej wyświetla zdjęcia jak się na nie kliknie, niż jak się je ogląda bezpośrednio ze strony. Może muszę pomniejszyć rozdzielczość zdjęcia aby tak samo wyglądało na stronie jak i po kliknięciu.
 5. Pojazd też chyba skończony. Dodane są rejestracje i inne oznaczenia specjalne pojazdu. Lekko przez szybę prześwituje kierowca, którego mi odradzaliście, ale uznałem ze chyba się nie da postawić pojazdu w dynamicznej scence bez kierowcy
 6. O kolorach farb nic nie powiem ponieważ mieszałem na różne sposoby aż wyszły takie jakie wyszły. Prawdę powiedziawszy mam bardzo ubogi warsztat i wyposażenie - posiadam tylko: - 11 farbek, - szary primer, - dwa lakiery (mat i połysk), - dwa beznadziejne washe, - dwa pigmenty miga i fixer do nich, - specyfik AK do zacieków - specyfik do błota i do kałuż - no i klej oczywiście A poniżej już chyba skończone figurki z kalkomaniami itd.
 7. Płyty lekko podbrudziłem tak jak podpowiadaliście. Ale nie wiem czy efekt jest zadowalający. Bałem się, że coś tak zepsuję że będzie to nieodwracalne.
 8. Po przymierzeniu już tego gunnera do pojazdu u broni okazało się, że niestety muszę trochę jego rękę przerobić aby nie wisiała w powietrzu tylko się opierała o coś, więc musiałem ją wyłamać i dołożyć trochę szpachli.
 9. Przyszły figurki operatora uzbrojenia. Postanowiłem umieścić tego wyprostowanego wąskiego stojącego. Ale nie podobało mi się że ma w ręce jakieś cygaro więc pozamieniałem ręce tym figurkom.
 10. Kalkomanie drukuje na drukarce laserowej i wycinam, tak samo zrobiłem z flagami które figurki mają na rękawach. Dodam jeszcze oznakę jednostki, jakaś zespołowa i na hełm znaczniki zespołu. Dziękuję wszystkim za słowa pochwały, mi również się ta scenka podoba, sam jestem zdziwiony że mi tak dobrze to wyszło.
 11. Racja, w takim razie ubrudzę trochę bieżnik na brązowo, na płytach też może jakieś błotniste ślady dodam po kołach. Poszukam w Internecie zdjęć jak to może wyglądać. Tymczasem dzisiaj trochę roślinności dodałem. Tak się to wstępnie na przymiarce prezentuje. Na pewno jeszcze dodam gunnera, tablice rejestracyjne, kalkomanie na figurki, trochę krzaków, może jakąś młodą brzózkę zrobię, no i faktycznie te płyty i koła można ubrudzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.