Jump to content

Radek Modelarz

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Modelarstwo plastikowe(samoloty), gotowanie i kolarstwo.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Model koloru znakomicie wybrany choć na początku myślałem żę będzie zielony
 2. Powiem szczerze maluje podkładem ammo mig one shot.I co jeszcze do tego malowania w ramkach jest mi wygodniej pomalować detale.
 3. Szczerze mówiąc w taki sposób zakładałem wiele kokpitów i po wycięciu lekko poprawiłem pędzlem.Jak do tej pory wszystko było ok.Poczekajcię jeszcze kilka dni zobaczycię jak będzie prezentował się kokpit ;)
 4. Część.I.Podkładowanie kokpitu. Czołem, w tej części warsztatu zapodkładujemy sobie kokpit, zapraszam do obserwowania! Pare zdjęć: Tutaj zapodkładowałem niektóre części które nie miały być malowane żeby pyłki farby na nich nie osiadły Tu części po podkładowaniu Tutaj z bliska O tym wam pisałem wyżej pyłki farby odiadły na zamaskowanym plastiku Następna część warsztatu będzie pewnie za kilka dni z powodu problemów z aero Pozdrawiam, Radek !
 5. Dysza i iglica wraz z oringiem wybrana
 6. okej zakupie o-ringi dyszę i iglice.I jeszcze jedno małe pytanie słyszałem że niektórzy czyszczą dysze bez jej odkręcania wiecie może jak ?
 7. Mam następny problem z Aero...Farba cofa się czy coś takiego.Wcześniej jak chciałem malować farbą to dysza się od razu zatykała, a teraz w ogóle nie leci.Myśle nad wymianą dyszy, a wy co myślicię?
 8. Ok, postaram się coś z tym zrobić.Dzięki za uwagę
 9. Witam! Tak jak obiecałem Jawkersowi założyłem swój pierwszy warsztat,zapraszam do obserwowania! Jako bohatera tego warsztatu wybrałem F6F-5N Nightfighter firmy Eduard.Wybrałem ten model ze względu na: niską cene i staranne wykonanie. Oto pare zdjęć: Zawartość: Instrukcja wydaje się czytelna i przejrzysta Szkiełka też mnie nie zawiodły: Plastiki prezentują się fajnie lecz mogły być troszke lepsze Następna część,zdjęcia będą prawdopodobnie w piątek.
 10. Ciekawa historia i samochód prezentuje się znakomicie
 11. Wiecię co popatrzyłem pod światło i tu jest problem!W dyszy był jeden mikro-paproch Czyściłem ją 15 minut po przetestowaniu na wodzię wszytko jak nowę!Dzięki za pomoc, pozdrawiam
 12. farbka idealnie rozcieńczona jutro spróbuję tą dyszę poczyścić i was poinformuję, dzięki
 13. Witam potrzebuję pomocy! Po około poł miesiącu chciałem pomalować coś aerografem i kiedy wlałem farbę itp zacząłem malować, lecz kiedy pociągnąłem za spust aerograf zaczął "kaszleć".Czyli przez chwilę farba leciała(lecz słabo) i naglę zaczna kaszleć, nawet jak wlałem czystą wodę.Po dokładny przeczyszczeniu pomyślałem, że wleje czystą wodę i spróbuję jeszcze raz i dalej tak samo.Aerograf oczywiścię był po każdym malowaniu dokładnię myty!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.