Jump to content

Tap-chan

Members
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Tap-chan last won the day on December 6 2018

Tap-chan had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

About Tap-chan

 • Birthday 01/02/1988

Personal Information

 • Location
  Sint-Gillis-Waas
 • Interests
  Brak
 • Occupation
  Życie to jeden wielki zawód

Recent Profile Visitors

363 profile views
 1. Czy tylko dla mnie ma to poziom reklam TV Marketu?
 2. Zależy jaki masz zestaw, najlepiej kupić wełnianą końcówkę Proxxona, ale Dremel ma też taką nie filcową tylko jakby kilka krążków miękkiej tkaniny, ona powinna dać radę.
 3. Wygląda jak kropla thinnera rozdmuchana aerkiem.
 4. Skórka pomarańczy wyszła mocno. Trzeba było jeszcze przed kalkami dać ekstra warstwę połysku i to wyrównać miękkim pilnikiem albo gąbką ścierną.
 5. Metodę masz dobrą, ja zazwyczaj przepuszczam przez zbiornik 4-5 razy po kilka ml - dosłownie tyle, żeby stało powyżej kanału, na dnie zbiorniczka. Pędzelkiem myję w tym ścianki zbiorniczka, potem bąbelkowanie i tyle. Jeżeli zamierzam dłużej (niż 3-4 dni) nie używać aero to warto wtedy odkręcić dyszę, wyczyścić kanał, dyszę i iglicę a potem jeszcze przeciągnąć iglicę Regdabem. Ostatnio zostawiłem resztkę farby do rana, w przykrytym zbiorniczku zaschła tylko na ściankach, to co było w kanale było ok. W dyszy/na igle było nieco syfu, ale standardowe przepłukanie z pozostawieniem acetonu na kilka minut między bąbelkowaniem wystarczyło. W swoim Proconie mam zatyczkę, ale jej nie używam. Albo odkręcam aircap albo przyciskam patyczek do uszu - one są puste w środku, więc jak przytkniesz go w miarę prosto to iglica dotknie tylko i wyłącznie bawełny, nisko szkodliwej dla stali.
 6. E tam, dokupisz dysze, żywiczny kokpit, komory podwozia, jakieś uzbrojenie i jest cacy.
 7. https://www.mojehobby.pl/products/F-A-18E-Superbug.html Superrobak dostępny. Eduard szaleje z cenami, zestaw zawiera bieda dodatki, a kosztuje krocie.
 8. Szkoda, że tylko tyle. Aires daje im gołe twarze, a to coś, czego pomalować bym nie potrafił.
 9. Ktoś robi figurki siedzących pilotów dżetów w 1:48? Planuję porobić trochę modeli w locie, ale ciężko coś ogarnąć, większość zestawów nie zawiera "hipków", a taki np. KH robi figurki pilotów, ale najczęściej poza kabiną.
 10. No to teraz już pewnie kupimy te 24 sztuki F-35.
 11. Świetny warsztat i świetne zdjęcia, ale patrząc na to ostatnie muszę jasno powiedzieć - stop narkomanii!
 12. Cięższa sprawa. Nie siedzę w samochodach, ale podejrzewam modus operandi identyczny jak z owiewkami samolotów. Trzeba będzie zeszlifować papierami/gąbkami o różnej gradacji od 600 do 3000 (albo i wyżej jeżeli posiadasz) i potem pociągnąć jeszcze pastami polerskimi. Personalnie zawsze zostają mi małe ryski, których wyeliminować nie potrafię, dlatego za najskuteczniejszą uważam kąpiel w Pledge Revive It. Tylko wtedy musisz najpierw pomalować obramówkę.
 13. Oczywiście. Rysa jest od strony zewnętrznej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.