Jump to content

Tap-chan

Members
 • Content Count

  1,328
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tap-chan last won the day on January 14 2020

Tap-chan had the most liked content!

Community Reputation

284 Excellent

About Tap-chan

Personal Information

 • Location
  Sint-Gillis-Waas
 • Interests
  Brak
 • Occupation
  Życie to jeden wielki zawód

Recent Profile Visitors

1,397 profile views
 1. Chodzi o to. że często plastikowe zabawki zawierają jakieś niewidoczne metalowe (lub inne nieplastikowe) części. A poza tym:
 2. No robienie nowych 1/72 to się średnio opłaca. Tak porównując do 1/48 zbyt wysoka cena jak na ilość roboczogodzin czy możliwości (pomijam np. Rymulusa, chłop ma pewnie ze 30cm wzrostu), do tego cena farb (a nie sprzedają na mililitry) i ewentualnych dodatków.
 3. Trzeba było tą od Glow2B kupić, podejrzewam, że więcej miesięcy zabawy
 4. MMA (Mixed Metalizer Arts) - zdaje się, że trochę Gunze SM, AK i Alclady.
 5. Pomimo montowalnych na końcu stateczników to jednak musisz skorzystać z lakieru, bo niestety wash zniszczy metalizery AK. Mi się podoba w moim modelu to (ta skromność), że jak sobie na niego patrzę, to metalowe powierzchnie mają metaliczny połysk, a dodatkowo każdy "metal" ma nieco inny. Jednak tego efektu nie sprzedałbym za washa
 6. Bo najlepiej poczekać z wklejaniem stateczników pionowych na koniec o ile konstrukcja pozwala. A jak nie to wybór między dżumą a cholerą, najgorzej z malowaniem tej części skierowanej w stronę statecznika, nie ma podejścia za bardzo. Marmurek bardzo fajny, ale teraz trzeba go nie zamalować jakoś.
 7. @mirage3Na facebooku Yufei haneto Mao napisał, że premiera w 2 połowie 2021 i będzie to kolejny model po Su-27, więc zanim ten pojawi się u nas gdzieś w okolicy końca czerwca to formy Su-30SM będą już prawdopodobnie w rżnięciu.
 8. Ja kupiłem Su-34 za €60 licząc z przesyłką, co w chyba 2018 wychodziło na złotówki coś koło 240-250 zł. To była dobra cena, model jest OK, ale niestety - pylony i uzbrojenie... 2 pylony do ciężkich pocisków na 7 zamków mogących je przenosić to kpina. 2 MER-y z łączną ilością 12 zaczepów i maksymalnie 4 sztuki bomb wagomiaru 120 lub 2 wagomiaru 250 to jeszcze większa kpina.
 9. Ja też, miałem kupować już w zeszłym roku, ale jak mówiłem jeden gość od robienia inboxa dostał też jak widać cynk, że będzie Su-30SM Więc łatwo mogłem się z KH pożegnać, zwłaszcza, że właśnie byłem w trakcie dorabiania AKU-58 do Su-34, co na pewnych etapach doprowadziło mnie do szewskiej pasji. Wtedy też przysiągłem sobie, że nigdy więcej KH, chyba, że za maksymalnie 60% ceny ( co nie tyczy się Su-30MK czy SM, bo te w ogóle nie mają uzbrojenia i pylonów).
 10. No to jest plan na 90 dni. A co dalej, jeżeli mnie to wciagnie?
 11. A to się nada? https://www.autodesk.com/products/fusion-360/overview?term=1-YEAR Bo niby dla hobbystów i niekomercyjnych jest darmowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.