Jump to content

Tap-chan

Members
 • Content Count

  1,047
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tap-chan last won the day on January 14

Tap-chan had the most liked content!

Community Reputation

182 Excellent

About Tap-chan

 • Birthday 01/02/1988

Personal Information

 • Location
  Sint-Gillis-Waas
 • Interests
  Brak
 • Occupation
  Życie to jeden wielki zawód

Recent Profile Visitors

1,031 profile views
 1. Z tego co tam pisali to poprzedni Su-33 Kinetica to był też projekt Aviation Art. Więc pewnie będzie powtórka.
 2. No i są KittyHawki w plastmodelu. 280pln. Cena niby taka ostatecznie akceptowalna BY BYŁA ALE jak tak oglądam relację Benolkina na pejsbuku to co chwilę jakiś kwiatek wychodzi, sporo w instrukcji jest namieszane. Generalnie na razie żadnych ogromnych błędów za to od razu przypomniało mi się rozwinięcie nazwy Skody 1000MB - 1000 Małych Boleści. Cena w Polsce zaskakuje na plus, 280zł to max 2/3 ceny GWH. Wychodzi około €65 czyli taki max pułap cenowy, jaki kiedyś zarzuciłem Oczywiście GWH to tip-top jakość przy KH, no ale kto broni kupić i to i to? Ja mam co najmniej 2 malowania w planach, Ukraińca na bank zrobię z GWH, ale angolańskiego to może i z KH. A jeszcze jedno - tak jak mówiłem, w plastmodelu zamawiają mikro ilość airmailem, po 4-5 sztuk a reszta idzie w kontenerze i będzie za 2-6 tygodni. To samo może być z Su-27 od GWH, przyjdzie mała partia na szybkości, reszta potem. Chociaż z KH to przynajmniej jakiś kontakt jest, zamawianie małych partii od GWH może nie przejść (ale zdaje się z Su-35AG dokładnie tak było).
 3. Na dole strony jest podane, S4820 czyli czerwone pudełko. Ma wyjść w sierpniu, regularnie będzie więc pewnie we wrześniu (jak kontener przypłynie), ale czasem sklepy zamawiają też kilka pudełek airmailem i te są już w kilka dni po premierze.
 4. Tamka daje radę, widzę, że pakuje do większości modeli pilotów. I to się chwali, tylko Tamka nie tłucze rosyjskich samolotów. Żeby z jednego jeta trzasnęli, jakieś Su-30SM na przykład, to byłoby coś. Jedyne co sensowne to jest w specjalnym Su-35S od GWH, tyle, że też bez okularów na twarzy, a malowanie gęby nigdy mi nie idzie.
 5. No i bez sensu. Trzeba kupować nie dość że żywicę, nie dość, że drogo to jeszcze z odsłoniętymi gębami. Oczywiście zostaje jeszcze Bluestuff + Milliput, tylko znajdź tu dobrą bazę do klonowania. Z Tamki, Hasy czy Academy można łoić amerykańskich, ale radzieckich nie za bardzo.
 6. Tap-chan

  Zakupy... Cz.4

  Powrót z urlopu w Polsce, trochę dodatkowych śmieci dokupionych.
 7. KH zniekształca tragicznie, pilot nie przypomina pilota.
 8. Malujesz rdzę na rdzawy kolor. Sprytne.
 9. Tap-chan

  Zakupy... Cz.4

  To piękne uczucie, kiedy koszt obsługi jest wyższy niż podatek.
 10. Tap-chan

  Aerograf cz.2

  Manual Air Control Valve po mojemu.
 11. Napisałem, że mi brakuje "takiego" zdjęcia, nie "tego" zdjęcia. Nie mam tego modelu i nie zamierzam wydawać €75 w ciemno. Są już pierwsze inboxy, ale taki rodzaj zdjęcia owiewki powinien się tam znaleźć, a nie zdjęcie, na którym widać tylko, że w pudełku jest ramka z owiewką.
 12. I takiego zdjęcia brakuje mi z owiewkami KH.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.