Jump to content

Tap-chan

Members
 • Posts

  1,398
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tap-chan last won the day on January 14 2020

Tap-chan had the most liked content!

Reputation

311 Excellent

About Tap-chan

 • Birthday 01/02/1988

Personal Information

 • Location
  Sint-Gillis-Waas
 • Interests
  Brak
 • Occupation
  Życie to jeden wielki zawód

Recent Profile Visitors

1,574 profile views
 1. Tap-chan

  Polskie Abramsy

  Serio wierzysz, że takie targi są dobijane przez oficjalne papierki? Milionowe kontrakty to się raczej inaczej omawia, a te zapytania to taka formalność. Na tym szczeblu to się wcześniej dogadujesz ile spadnie pod stołem, a nie przez oficjalne zapytanie.
 2. Na razie to chyba słabo wiadomo. Pewnie SEPv2 lub SEPv3, ale raczej bez Tuska.
 3. Właśnie dlatego kupuję, bo dwumiejscowy Sylwetka mi się podoba, jednomiejscowy mniej i stąd czekałem na F lub G. Co za rok, wpadły do mojego schowka Su-27UB, wpadł Su-33, wpadnie Su-27, wpadnie Hornet F i jeszcze możliwe, że do końca roku GWH wysmaży Su-30SM, a ZM ogarnie F-4E late
 4. Tap-chan

  Polskie Abramsy

  Zawsze możemy kupić Arjuny
 5. Byłoby git, jakby to jeszcze czymś "ocieniować", czarny pigment albo wyskrobana czarna pastela.
 6. No to ja pochwalę - świetna robota! Serio nie rozumiem ciskania się o zmiany rang, które rangami były już wcześniej tylko trochę inne. Że niby inne? A kogo to, raczej nikt w tym nie siedzi. A prawdę rzekłszy gdyby nie narzekania w tym temacie to sam nawet bym się w to nie wgłębiał. Mnie na przykład cieszy, że forum jest unowocześniane. Nie ma nic gorszego niż wejście na fora, które rozwojem zatrzymały się 10 lat temu. Albo taki konradus, wchodzę tam i jakbym wędrował w czasie do roku 2003, od razu mam wrażenie, że internet zwalnia mi do tepsowego 128kb/s... Cieszy, że forum dostaje aktualizacje i ktoś się nim przejmuje - tak długo jak nie psuje przy tym swojej funkcjonalności.
 7. Tak serio to gderacie jak stare kwoki. Ja nawet na to nie zwróciłem uwagi, poziomów zdobywać chyba nie trzeba. K to idiotyczny skrót od idiotycznego kilo w idiotycznej grece znaczącego tysiąc. Stosujesz go licząc masę w kg, moc w kW, dystans w km czy objętość pliku w kB. Powszechnie stosuje się go do skrócenia liczby o 3 miejsca po przecinku (np. w motoryzacji 150 kkm oznacza 150 000 km czyli 150 000 000 m).
 8. Za odbijanie spustu odpowiada ten element: Od spodu można go rozkręcić i sprawdzić co się dzieje:
 9. Za 2-3 dni powinienem dostać w ręce statyw Velbon EX-630, to może podpowiem Mam Velbon CX-460 Mini jakościowo jest super, tylko za mały i nie ma jak robić zdjęć tego co na biurku.
 10. Kupa roboty, ale efekt świetny. Bardzo fajnie udało Ci się zmęczenie tego LGG.
 11. @Wojtu204 nie sromaj się! Podobno Zocha Lynm pisała, że wstrzymują produkcję nowych zestawów, ale stare będą tłukli i sprzedawali.
 12. Mi tam żal każdej firmy. Do kupowania nikt nie zmusza, ale konkurencja ma pozytywny wpływ na rynek (oczami konsumenta). O upadku KH to myślałem już gdzieś po nowym roku jak ktoś się rozpytywał o Su-25 i rzucając okiem na ich zapowiedzi nie zauważyłem ani żadnych newsów od KH, ani profilu Song Wanga ani świątecznych/noworocznych życzeń i zapowiedzi na 2021. Myślałem, że może jednak zabolały ich finansowo te skopane Flankery i biorą się w garść, no ale ostatecznie okazało się, że się poddają. Ale były i inne sygnały, od 9 miesięcy nie było poważnych dostaw KH do europejskich sklepów, pomimo, że większość modeli niedostępna. Su-30SM pojawił się w sklepach tylko jako pierwsza partia, żadnych uzupełnień nigdzie nie widziałem. No i od klapy pierwszych Su-27 Sophia pisała mi maila o każdej nowości, licząc jak widać, że coś więcej opchną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.