Jump to content

Tap-chan

Members
 • Content Count

  907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tap-chan last won the day on January 14

Tap-chan had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

About Tap-chan

 • Birthday 01/02/1988

Personal Information

 • Location
  Sint-Gillis-Waas
 • Interests
  Brak
 • Occupation
  Życie to jeden wielki zawód

Recent Profile Visitors

845 profile views
 1. Wina @Mario bo ociąga się z modelem.
 2. Mam znajomego w fabryce w Świdniku, składają tam elementy do BlackHawków i podobno masek nie zawsze używają, a pyłu żywicznego tam nie brakuje. Myślę, że modelarskie ilości raczej nie są w stanie obalić dorosłego samca.
 3. Trzy ładne samoloty i F-16 na jednym ujęciu. MiG-31 ma urodę Jelcza PR110, czyli jest jak autobus ze skrzydłami, na oko zero aerodynamiki. Ale jest w tym prymitywizmie takie piękno. jak MiG-31 startuje i ogień pojawia się w olbrzymich dyszach, kiedy człowiek przypomina sobie, że te dwa silniki mogą rozpędzić ten wóz z węglem do prędkości pozwalającej przechwycić SR-71...
 4. A jaką to ma długość? Grzybek ma 15,5cm http://fsfoto.pl/product_info.php/info/p619_Swietlowka-32W-E27-5400K-PowerLux---ekwiwalent-170W.html Inna sprawa, że grzybek ma prawie 100% pokrycia powierzchni, jeżeli spojrzysz od kierunku padania światła, te dłuższe mają większą powierzchnię boczną.
 5. U mnie nie żarówki wystają na zaledwie 1cm, sam koniec spirali. Nic, co by przeszkadzało, widzę, że oprawki masz już podobne. 3x65W to nie jest, ale 2x32W wystarcza do oświetlenia przestrzeni biurkowej. Ba, 1x32W wystarcza, ale druga potrzebna do doświetlenia cieni.
 6. Eduard przecież używa najczęściej obcych wyprasek do Edycji Limitowanych. Szkoda, że nikt się za temat nie weźmie, myślałem, że GWH z rozpędu zrobi i 29UB, i 29K, i 35. A tu placek. Będziesz miał fajnie <ironia> Zacząłeś od GWH, które jest na świetnym poziomie detalu, a schodzisz do niskiego poziomu. Do etapu malowania będzie w Twoich oczach wyglądał na prawdę okropnie.
 7. Na szczęście nie mam nigdzie pod nosem obrazu tego "Tofika" lotnictwa więc raczej tym razem nie ma co liczyć.
 8. Bo to są "świetlówki ledowe": https://www.lighting.philips.pl/produkty/swietlowka-led
 9. Przecież takie gnioty z MC to idealna okazja do poćwiczenia rycia linii, szpachlowania i generalnie obróbki tego materiału Gorzej raczej nie będzie, a jak będzie, to nie szkoda.
 10. Dzisiaj wpadło mi w oko zdjęcie: I przypomniało mi się, że miałem odpowiedzieć na pytanie Model pomalowany bazowymi kolorami, na to maskol, a na maskol postshading, do którego użyłem XF-1 + IPA, dokładnego stosunku nie znam, ale była to generalnie IPA z drobną domieszką farby, można powiedzieć, brudna IPA. Dzięki za wszystkie opinie, w moich oczach wypadł lepiej niż Su-35, chociaż nawet warsztatu nie zakładałem, bo widząc jak się wszystko składa nie wiedziałem, czy nie zostanie przypadkiem modelem do testowania malowania i technik
 11. A mi tam nazwa Raptor pasuje. Velociraptory są uważane za inteligentne drapieżniki, F-22 to też miał być taki właśnie nowoczesny, "inteligentny" myśliwiec, a jakimś demonem prędkości nie jest więc ta błyskawica średnio mu leży. Ale jak patrzę na grubaska F-35 to z błyskawicą jeszcze mniej mi się kojarzy
 12. No te pitoty mi nie poszły, liczyłem, że nikt nie spojrzy Dysze są czyste w środku, bo w swoim czasie i tak model pójdzie na akrylowe pręty więc szkoda mi było zachodu, a początkowo chciałem trasować i malować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.