Jump to content

Tap-chan

Members
 • Content Count

  1,142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tap-chan last won the day on January 14

Tap-chan had the most liked content!

Community Reputation

207 Excellent

About Tap-chan

 • Birthday 01/02/1988

Personal Information

 • Location
  Sint-Gillis-Waas
 • Interests
  Brak
 • Occupation
  Życie to jeden wielki zawód

Recent Profile Visitors

1,136 profile views
 1. Tu się o skrzydła ze slotami rozchodzi.
 2. Tap-chan

  Strona MH

  MH chyba tu zagląda Bo od kilku dni stronka śmiga mi całkiem dobrze i błąd połączenia pojawia się już tylko raz na jakiś czas. Zanim napiszę do nich to warto jednak się tu skonsultować czy to nie przypadkiem wina z mojej strony, wtedy szkoda im zawracać gitarę.
 3. https://www.ruten.com.tw/item/show?22042658296130 $1950 TWD czyli jakieś €57. Po $1900 chodzi tam Su-27UB i Su-35 AG z GWH, czyli u nas można spodziewać się też ceny podobnej - €100 w Polsce, €85-90 za granicą.
 4. A to dziwna sprawa, na początku 2020 miałem F-4S w koszyku, bo w Martoli ZM były właśnie najtańsze jakie dałem radę znaleźć.
 5. W Martoli pojawił się nowy Phantom od ZM. Cena powala wychodzi nieco ponad 100 euro, gdzie standardowa cena ZM to około €80-€85. https://www.martola.com.pl/pl307/produkty90350/f_4e_early_phantom_ii Dostałem też maila od Sophii, że mają już Su-30SM gotowego do wysyłki, wysyłka 2-5 dni. Powiem szczerze, że jednak się łudziłem, że dodadzą te ramki z uzbrojeniem i dlatego od 3 tygodni (pierwsza osoba, która zrobiła inboxa) siedzą cicho. Wychodzi na to, że się myliłem.
 6. Regularna cena na zachodzie Chociaż nie, to AG, trochę taniej jest. Taniej to już chyba nie byndzie.
 7. Ta drama to Nino Belov, który kontaktował się z wieloma ludźmi w Rosji w sprawie zdjęć i pomiarów szczegółów, a który się obraził po tym jak nie wymienili go wśród ludzi mających wkład w projekt a na dodatek przestali mu podawać informacje zwrotne w sprawie stanu prac kiedy tylko dostali od niego to czego chcieli. Ja to tak zrozumiałem. Wkurzył się, bo kosztowało go to kupę wysiłku, a oni ucichli z projektem i odcięli się od niego. No popatrzymy na cenę, ja tam chciałbym mieć akurat J-15 ale to w sumie tylko różnica w kokpicie.
 8. Może aż taki drogi nie będzie.
 9. No poziom Kitty Hawka to to nie jest, ale też obleci.
 10. Tap-chan

  Strona MH

  No nie wiem, u mnie takie problemy ciągną się już od co najmniej miesiąca. Przeglądanie codziennych nowości to dramat, muszę czasem po kilka razy odświeżać kartę zanim się załaduje, ale obejrzenie zdjęć produktu to już raczej tylko w warunkach podwyższonej cierpliwości.
 11. Tap-chan

  Strona MH

  A nawet jak działa, to rzadko ładują się zdjęcia, a nawet jak się ładują, to nie wszystkie.
 12. Tap-chan

  Strona MH

  Ja często mam to.
 13. Tap-chan

  Strona MH

  Czy tylko ja tak mam czy wam też strona MH od dłuższego już w sumie czasu chodzi żałośnie i próba nawigacji po sklepie jest zawsze raczej przykrym doświadczeniem? Co chwilę wyskakuje błąd z połączeniem z serwerem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.