Jump to content

jrminiatures

Members
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

jrminiatures last won the day on June 15

jrminiatures had the most liked content!

Community Reputation

62 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za komentarze! Taki miałem własnie zamysł! Warsztaty on line? Hm - podsunąłeś mi ciekawy pomysł! :)
 2. Witajcie, W okresie corona virusa kiedy miałem więcej czasu siedząc cały czas w domu zmontowałem sobie starego Trumpka w 1/32 - P-38 Lighting. Model dostał kilka części żywicznych, metalowe zawieszenie i lufy Mastera. Całość prze-ryta i prze-nitowana. Malowany AK Extremme Metal. Miał być czyścioch - tak sobie wymysliłem! Pozdrwiam. i kilka detali: Pozdro!
 3. Dziękuje za komentarze! Tło to grafika pobrana ze stoku zdjęciowego - a samolot został tam wmontowany Kalki Hahen to dość specyficzny produkt - po pierwsze są wydrukowane na jednym dużym filmie i trzeba docinać każdą kalkę do kształtu ( a fantom ma ich około 300 ) po drugie film kalki jest tak jakby gumowy i nie chcą na nim działać popularne płyny. Kolejna sprawa że są trochę grube i trzeba niwelować to w kolejnych etapach wylewając lakierem i szlifując progi.
 4. Witajcie, Chciałem przedstawić niedawno ukończony projekt F4F Phantom Luftwaffe - 1/32 Revell. Nie ukrywam, że trochę leniuchowałem i budowałem go w przerwach ponad rok. Model to leciwy już zestaw Revella z 1994 roku. Do modelu troszkę powsadzałem szpargałów: Kokpit żywiczny od Legends models, fotele od quickboosta, blaszki interior, exterior, engine nozzles od eduarda, metalowa konwersja zawieszenia, żywiczne koła, pitoty rurki etc od Mastera. Kalki to mix zestawowych oraz dość trudnych kalek od niemieckiego HaHen. Zwyczajowo juz całośc przeryłem, dodałem trochę nowych linii, oraz wszystk
 5. Dzięki za komentarze, loga Lacky nie było w tej wersji
 6. Dzięki, metalizery AK używam od jakiegoś czasu i są ok. W zależności od efektu końcowego stosuje czarną matową/błyszczącą tamiye jako podkład pod nie.
 7. Witajcie. W okresie świątecznym zacząłem zabawę z oto takim motorkiem od Hasegawy. Motocykl zbudowany prosto z pudła. Malowany Mr Colorem, Metalizerami od AK oraz błyskiem GX112 UV. Teraz już wracam do lotniczych zmagań Oglądajcie.
 8. Polerka lakieru? Praktycznie nie było sensu, gdyż udało się wylać ładnie bez morki. Użyłem tylko wosku Tamiya do nabłyszczenia. Dzięki za komentarze.
 9. Witajcie. Dla odskoczni od lotnictwa zbudowałem dla siebie pierwszy model cywilny. Model bez spiny o detale kabelki itp - prosto z pudła, no prawie bo dodałem pasy rajdowe od Beemaxa. Model malowany Mr Color C - kolor dobrałem do Orange Jagermeister z zero paintsa - którym nie umiałem malować. Bezbarwny to GX112 UV. Chromy z Bare metal foil. Oglądajcie. Pozdro
 10. Witajcie, Dziękuję za komentarze. Odnośnie weatheringu to wszystko co robiłem było inspirowane stanem autentycznym zbieranym ze zdjęć z internetu oraz z prywatnej kolekcji zamawiającego ( pilot tej właśnie maszyny) I to z nim było konsultowane ile czego dać To nadal jest moja interpretacja. Zdjęcia tez wszystkiego nie oddają. Pozdro!
 11. Powitać. Długo mnie tu nie było :) W tym roku trochę się opierdzielałem ale ostatnio wziąłem się za dokończenie modelu Tornado ECR od Revella w skali 1/32. To dość stary model (1994) zapakowany w nowe pudełko. Podziałałem trochę z powierzchnią modelu - trasowanie linii i nitowanie, dodałem żywiczny pełny kokpit od Airsa oraz żywiczne dysze tez od Airsa. Model przedstawia maszynę w nowym malowaniu jednokolorowym z jednostki JBG 32 Lechfeld 46+34 w Niemczech. Całość budowy do zobaczenia na moim FB. Malowany Gunzakami C. Oglądajcie. oraz kilka detali: Pozdro!
 12. Witam, Po dwumiesięcznej orce zmęczyłem w końcu model F/A 18 Hornet w kamuflażu Splinter Camo . Model to wypust Kinetica 1/48 - bardzo problematyczny ze spasowaniem i jakością detali powierzchni. Na moim FB prowadziłem relacje z budowy. Z dodatków tylko fotel żywiczny od Pavla i żywiczne koła + kalki Furbal Aero Design - całość przeryłem i przenitowałem. Oglądajcie
 13. Znam ten model, no może wersję 1 miejscową. Łącze się z Tobą w bólu :) Wykonanie w Twoim rozpoznawalnym stylu. Wydaje mi się, że brakuje oszklenia w modelu, skrzydła, boki kadłuba, (tutaj tez widoczny jest szew od formy) i końcówki skrzydeł. Masz jakieś fotki od spodu? Trzymały się stateczniki? Lubie te kolory!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.