Jump to content

Klapouch

Members
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

363 profile views
 1. Panowie czy silnik https://www.mojehobby.pl/products/Pz-35-t-Skoda-Lt-vz.35-silnik-CMK.html będzie pasował do modelu https://www.mojehobby.pl/products/Pz.Kpfw-35-t.html Ktoś próbował jak to wychodzi w praktyce ?
 2. Jestem na tak. Podoba mi się szczególnie paka. Mam tylko pytanie do zdjęcia tyłem : on jest taki krzywy, czy to złudzenie?
 3. Co mi się rzuca w oczy, to jeśli obite są włazy, czy nie powinny również być obite zawiasy tych włazów?
 4. Trochę balans przekłamuje. Ale rzeczywiście kolor rozjaśnienia jest lekko „brzoskwiniowy”
 5. co to robi makijaż z kobietą ...
 6. To zdjęcia oryginału. A gdzie model :)?
 7. Zastanawiam się, czy kamuflaż wężykiem występował w tym samym czasie co jednobarwny. A zastanawiam się dlatego, że sam chciałbym postawić dwa pojazdy obok siebie w pustynnej scenerii.
 8. Zgadzam się - również widziałem świetne wykorzystanie fluidu, a nawet sprayu do włosów na youtubie. Poza tym fluid jest w 2 wersjach - do dużych I małych obić. Myślę, że jak ktoś potrafi zrobić realistyczne obicia fluid mu nie przeszkodzi, a jak ktoś nie potrafi, to fluid niewiele pomoże. Kwestia umiejscowienia obić nie zależy od użytej techniki przecież, a głównie o to toczy się dyskusja.
 9. Oczywiście kwestia dyskusji, ale nazwijmy to „niebojowe” odpryski, czyli np po uderzeniu karnistrem, narzędziami, kamieniami itd raczej gołej stali nie powinny sięgać.
 10. Widzę, że używaliśmy tego samego specyfiku do chippngu - mogę zapytać jak Ty swój robiłeś? Drapałeś mokrym narzędziem, czy najpierw nawilżałeś miejsce, chwilę czekałeś, a potem dopiero drapanie ?
 11. Tamiya produkuje dość fajny podkład w sprayu w kolorze oxyde red. Powinien się sprawdzić przy tego typu chippingu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.