Jump to content

tlb

Members
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

Personal Information

 • Location
  Civitas Kielcensis / War Saw
 • Interests
  modelarstwo, turystyka, akwarystyka
 • Occupation
  nauczyciel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tlb

  Farby tamiya

  Chyba jednak jest...
 2. Aha, czyli że jak by nie pomalować będzie dobrze. Bo nie było turkusu, ale był.😉
 3. tlb

  Farby tamiya

  W sumie racja, ale myślałem, że modelarze z Warszawy wiedzą o tym, że Jadar na Świętokrzyskiej nie ma farb Tamiya, więc uznałem, że bezsensu to zaznaczać.
 4. tlb

  Farby tamiya

  Solo, ja się zoptrauje na Świętokrzyskiej, mam po drodze do pracy, tylko że tamki nie mają. Gdyby była, to bym tematu nie zakładał😉 Kurde, zapomniałem o martoli. Raz tam byłem kiedyś, ale też daleko ode mnie(starowka). No nic, będę w Kielcach na weekendzie to się zaopatrzę.
 5. Mam pytanie odnośnie fińskiego miga 21. Otóż jestem w posiadaniu zestawu hasegawy, instrukcja sklejania zakłada malowanie kokpitu na szaro, a w "internetach" wszystkie wersje f13 ów miga mają seledynowy, i nie mam pewnosci czy te migi są fińskie. Jeden tylko widziałem z szarym kokpitem. Gdybym chciał to zrobić profesjonalnie to jaki kolor zastosować?
 6. tlb

  Farby tamiya

  No wiem, tylko, że jak jak jadę do Warszawy to już jest zamknięte... A coś bliżej centrum w Warszawie? Bo ani Kabaty, ani BC nie bardzo mi Po drodze. A niestety dzielna zlikwidowana:-(
 7. Na kabinę nie mam pomysłu, ale w Fokkera zmywałem acetonem kosmetycznym, farbę i podkład (tamiya w spray'u) pięknie zmył, plastiku nie ruszył, ale trzeba uważać.
 8. Nie poddawaj się. Ja wczoraj spartoliłem Ju87... dzisiaj maluję od nowa, i myślę, że będzie ok. Także życzę powodzenia:-)
 9. tlb

  Farby tamiya

  Dzięki Solo. Spotter, obecnie mieszkam POD Kielcami, czyli właśnie w "stolycy" i z zasięgiem internetowym słabo, coś kablówka mi zrywa połączenia. P.S. trochę dystansu do samych siebie.
 10. tlb

  Farby tamiya

  Pytanie mam takie, gdzie w "stolycy" kupie akryle tamki i po ile?
 11. Ok, dzięki Panowie za podpowiedzi. Jak założę relację ze wspomnianego miga 21, to będę pisał co i jak.
 12. Dobra, jako podkład do miga w stalowym/srebrnym malowaniu, czego byście użyli?
 13. Dobra, nie było pytania. Doczytałem o tym pokładzie gx2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.