Jump to content

tlb

Members
 • Content Count

  477
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

104 Excellent

Personal Information

 • Location
  Civitas Kielcensis / War Saw
 • Interests
  modelarstwo, turystyka, akwarystyka
 • Occupation
  nauczyciel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lubię tę metodę malowania. Jaki podkład użyłeś?
 2. Dzięki za ostrzeżenie.
 3. Witam odwiedzających, Zacząłem pracę nad tym modelem i zaczyna się obiecująco ponieważ póki co części do siebie bardzo dobrze pasują. Warsztat będzie dość długi, ale będzie. Na początek pudełko: I kokpit na sucho: PZDR
 4. Super sprawa i świetne zrobiony model. Mam tylko mała uwagę, ten filmik, wg mnie, trwa o połowę za długo.
 5. Taka sugestia, żeby nie używać kleju CA do sklejania dużych części np. kadłub, bo po sklejeniu nie ma możliwości korygowania przesunięć, lepiej użyć specjalnych klejów do plastików np. Tamiya cement. Tak jak napisałem to moja sugestia i mogę się nie znać. Dobrze idzie, lubię te samoloty i oczywiście podglądam relację.
 6. Bardzo fajny i ładny model. Nie za mocno "eksploatowany " z super motywem ?
 7. Nie lubiłem tej konstrukcji, ale Twój model chyba zmieni moje podejście do F14. Świetny model.
 8. Nie wiem skąd, ale się bawiłem różnymi technikami.
 9. Wszystkie przyciemnienia na poszczególnych blachach to suche pastele. Czarne mazy na całym kadłubie to efekt ścierania washa white spirit'em. Delikatne mazy rdzy na skrzydłach to kredki akwarelowe. A wydech to cienie Tamiya.
 10. Bardzo ładny, nie uwalony we wszystkim co się da. Super?
 11. Uwielbiam te samoloty. Model super ?. Chociaż mam wrażenie, że trochę się błyszczy jak na pustynne malowanie, ale faktu nie zmienia, że jest świetny?
 12. Bardzo ładny. Mało ubrudzony.? Podoba mi się.
 13. Użyłem trzech różnych podkładów. Zauważyłem na tym modelu jak się zachowuje metalizer na każdym z nich i mam swoje przemyślenia. Technikę jaką pokazałeś jest ciekawa, ale nie wiem czy skorzystam, bo na P-47, na którym również użyłem metalizera, zauważyłem, że nanoszenie śladów eksploatacji na modele pokryte metalizerem mija się z celem, ponieważ psuje to cały efekt. Rakiety nie pomalowane, bo uważam, że nie?. Nie był to model, który miał iść na konkursy tylko poćwiczyć kilka technik.
 14. Model ekstra?. a ręcznik kuchenny no cóż, nie wszyscy muszą mieć jednolity kolor materiału lub profesjonalne studio foto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.