Jump to content

burzatg

Members
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About burzatg

 • Birthday 01/10/1979

Personal Information

 • Location
  Tarnowskie Góry
 • Interests
  Modelarstwo, Lotnictwo, Sport
 • Occupation
  Inżynier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Biorę Reszta na pw pozdro Konrad
 2. Świetny! Jak prawdziwy. Ostatnio obrodziło w śmiglaki. Co ciekawe, swój powrót do hobby zacząłem właśnie od śmigłowca.
 3. No właśnie nie wiem czy nie przesadziłem. Znalazłem w sieci takie foto góry Wygląda na zdecydowanie czystszy
 4. F-14 Malowanie. Jak na pierwszą tego typu zabawę jest nieźle. Górę jeszcze wygładzę i zapuszczę mgiełkę bazowego. Dół, sam nie wiem. Teraz taki czysty. Może jakieś ciemniejsze mazaje porobię.
 5. F-14 Przygotowanie powierzchni do malowania. Postanowiłem zastosować dwie metody. Na dół i boki szary podkład + preshading, góra black-basing z czarnego podkładu. Nie chciałem całego black-basingu z obawy przed uzyskaniem zbyt ciemnej powierzchni na dole.
 6. F-18 Kalki położone. Kładły się bezproblemowo, choć film mają bardzo cieniutki.
 7. burzatg

  Zakupy... Cz.4

  Ze 2 do 3 rocznie. Ale się wdrażam Patrząc na co poniektóre szafy to jeszcze mi daleko. Ale przecież nie można kupić w sklepie tylko jednego modelu. Aktualnie mam 5 zamówionych 😂
 8. burzatg

  Zakupy... Cz.4

  Też to zauważyłem😉 Dzięki temu też nabywam trochę modeli po promocyjnych cenach Swoją drogą też wpadłem w ten nałóg. Pomimo krótkiego stażu, uzbierało się pudełek na 10 lat sklejania zważywszy na moje tempo.
 9. W sumie racja. Przy tak absurdalnej cenie GWH, Academy może być ciekawą alternatywą. Jeśli jeszcze kalki od Cartografa to już miło. Tylko szkoda, że nie pokusili się o oddzielne sloty i klapy.
 10. Tak na niego patrzę i mnie jakoś nie przekonuje. Niby nowe opracowanie a brak oddzielnych części ruchomych (klapy, sloty, hamulec aerodynamiczny). Haska pod tym względem wygląda dużo ciekawiej. No i ponad 100 zł??! Ciekawe jeszcze jakie kalki tam dodali?
 11. Takich specyfików nie mam. Po zdobyciu nowych kalek nie mam zamiaru wracać do tego ustrojstwa co dali do zestawu. Postępy prac F-18 Statecznik Pomalowany od nowa. Teraz lakier i nareszcie nowe kalki Płatowiec został przygotowany pod kalki poprzez naniesienie lakieru błyszczącego. F-14 Statecznik Pomalowany i okalkowany. Tu ich jakość nie podlega żadnej dyskusji. Bardzo dobrze się je kładło Dysze Tak od "zadku", pomalowałem dysze. Wymagają jeszcze prac. Użyłem metalizerów Model-Master nabytych dzięki koledze @Rektor . Ładnie siadły
 12. Lakier starałem się położyć cienką warstwą, o ile to możliwe przy spreju. Płyn pod i na kalki Tamiya Mark Fit. W tym przypadku nie jest problemem ani powierzchnia, ani chemia. Jeszcze raz napiszę. Te kalki to dramat. Nawet te z Mastercrafta udało się fanie położyć.
 13. Na lakier błyszczący Tamiya TS-13. na wcześniejszym modelu kładłem na satynie TS-79 i poza tym, że dość opornie się przesuwały to wszystko w porządku.
 14. Dzięki za zwrócenie uwagi. Dopiero na zdjęciach zauważyłem jak te anteny się odznaczają. Prace w toku i szwy będą usunięte. Szwy usuwam, te co uda mi się jeszcze wieczorem wypatrzeć 😉
 15. Wiem, że tobie też się udało nabyć ten zestaw. Pewnie zostanie mi ta część do szaro-szarego malowania "low-vis". Górna jest do F14. Tą zostawiam bo jeszcze kilka zestawów czeka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.