Jump to content

burzatg

Members
 • Posts

  189
 • Joined

 • Last visited

Reputation

40 Excellent

About burzatg

 • Birthday 01/10/1979

Personal Information

 • Location
  Tarnowskie Góry
 • Interests
  Modelarstwo, Lotnictwo, Sport

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bacznie obserwuję zmagania, bo, otóż mam tego paszteta w szafie Tobie jak zwykle dobrze idzie i bardzo szybko. Kiedy ty to robisz??
 2. Zważywszy na materiał wyjściowy prezentuje się bardzo dobrze. Ogrom pracy i samozaparcia godny pochwały. Zastanawia mnie teraz jedna kwestia. Pokrycie metalizera lakierem wygasi efekt metalu. Masz na to jakiś patent?
 3. Zasiadam na widowni obserwując zmagania nad oporną materią. Mam pytanie do tych rur. Z czego wykonane? To jakiś odlew żywiczny?
 4. Piękny model i świetne foty. Gratulacje! Tych napisów eksploatacyjnych jest rzeczywiście mnóstwo.
 5. Piękny model ładnego okrętu. Te giganty mają coś w sobie. W 200 to są zdecydowanie wielkie kloce. Ja robiąc kiedyś kartonówki lubiłem 300. Teraz nie wiadomo czemu brak opracowań w tej skali . Widać ogrom pracy, olinowanie świetne! Gratulacje
 6. W zasadzie ostatnia aktualizacja przed galerią. Czas to wszystko złożyć w całość nanieść kilka poprawek i koniec
 7. Łeee nudy! Normalnie klocki Lego, kolego. Ale one są bardzo przyjemne Sam mam go niedługo w planach ale będzie jako agresorr w locie. Teraz rozgrzebałem F15E od Academy i napiszę, że tu też w większości obejdzie się bez szpachli. Bardzo przyjemna i szybka budowa. Można skupić się na innych aspektach pracy np. malowanie. Ciekaw jestem efektu tego Have Glass
 8. No to ja chętnie też popatrzę na zmagania z tym zestawem. Zastanawiałem się kiedyś sporo czasu czy go nie zakupić, ale po obejrzeniu wyprasek jakoś detal mnie nie porwał a to co się tu teraz pisze utwierdza w przekonaniu. Niemniej życzę powodzenia w budowie!
 9. Ooo, to tak! Ja właśnie w ten sposób potraktowałem ten zestaw, darując synowi wątpliwą przyjemność jego składania. Nasuwa mi się pytanie: dla kogo adresowane są te wyroby? Wiadomo, że nowicjusze sobie z nimi nie poradzą. Kolega @tlbjuż przecież zaprawiony w bojach modelarskich, po 4 miesiącach walki powiedział "pas" a jeszcze nie wyszedł z nadania temu czemuś kształtu. O trasowaniu nawet nie wspominam. Cenowo też to się nie broni, bo biorąc choćby F16C z Hasegawy to jakieś 40zł. A jakby kolega wziął taką Haskę to po tym czasie, zaangażowaniu i poświęceniu włożonym w ten projekt oglądalibyśmy pewnie go w Galerii.
 10. Malowanie Prima sort Teraz lakier i kalki Tak na poważnie to szkoda to teraz zamalować.
 11. Modelu? Obserwuję wątki poświęcone MC i mam mieszane uczucia. Zastanawia mnie sens poświęcania swojego czasu na te "modele". Przecież tu nic nie pasuje do siebie! Za czasów dzieciaka sklejało się Łosie, Iły, Jaki, Czaple. Większość dzieciaków dawała radę jakoś poskładać te zestawy. Gdybym obecnie był dzieciakiem i otrzymał taki zestaw, to przygoda z modelarstwem szybko by się skończyła. W tej chwili na rynku jest taki wysyp dobrych modeli w tym F-16, że najzwyczajniej szkoda czasu na "kopanie się z koniem". Ja wychodzę z założenia, że lepiej ten czas poświęcić na dopracowywanie innych technik modelarskich niż "szpachlowanie i szlifowanie", które i tak nas nie ominą w lepszych zestawach.
 12. Jakoś nie wypada tu dać po prostu lajka. Dobra robota!
 13. Po położeniu i przeschnięciu lakieru clear od tamki przyszedł czas na kalki. Nieco się obawiałem znając "jakość " kalek producenta. Tu niespodziewanie kładły się dobrze. Z arkusza zakupionych Print Scale zdecydowałem się wykorzystać godło jednostki (ładne kolorowe), oraz te na klapach komór bombowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.