Jump to content

burzatg

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About burzatg

 • Birthday 01/10/1979

Personal Information

 • Location
  Tarnowskie Góry
 • Interests
  Modelarstwo, Lotnictwo, Sport
 • Occupation
  Inżynier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dysze wyglądają świetnie, choć nie wiem po co te przetłoczenia na listkach.
 2. Reasumując. Jest to standardowy zestaw + zasobnik LANTIRN + żywiczne dysze. Na chwilę obecną wstrzymam się z zakupem i poczekam na GWH. Do tego czasu mam co robić 😀
 3. https://modelingmadness.com/scott/mod/previews/hasegawa/72/52199.htm Wyglądają na te same.
 4. Dzięki za rzeczową odpowiedź. Jeszcze pytanie co ten zestaw zawiera. Bo jest tylko samo zdjęcie. Od Hasegawy mam zestaw Atlantic FS. Detal fajny, sporo części, sloty i klapy osobno , blaszki tylko brak uzbrojenia a kosztuje o 100 mniej . Aktualnie na warsztacie mam Tomcata w wersji A od Fujimi. Spory zestaw z fajnym detalem. Kosztuje aktualnie ok 140 zł. Szukam wersji B/D ale 180 zł to już chyba lekka przesada.
 5. Czy ktoś mnie oświeci co to za model i czy warto?? Cena sugeruje, że mam do czynienia z 1/48 a tymczasem to 1/72!!
 6. Fajny model i szybkie tempo! Gratuluję! Akurat też mam ten zestaw na tapecie. W istocie - klocki Lego! 😀 Po moim MiG29 z Italerii i F14 Revella to jakościowy przeskok. Ale 12 godzin na model?! U mnie już nie realne.
 7. Dawno mnie nie było, oj dawno. Po przetarciu kurzu z modelu zabrałem się za próby brudzenia. Jak wyszło oceńcie sami:
 8. Czekam z niecierpliwością. Po nabyciu ten projekt ma pierwszeństwo Ciekawi mnie cena no i jakie malowanie.
 9. Dzięki kapsel, wsparcie potrzebne. Dziób wymaga niestety sporo szlifowania. Czeka cię jeszcze obróbka dysz (no chyba że masz jakieś dodatki). Nie dość że spore to jeszcze kompletnie nieczytelne. Ale takie są w zestawie i ich nie zmienię. Zestaw Italeri zakupiłem ze względu na malowanie i właśnie kalki aby nie nadwyrężać zbytnio budżetu. Teraz już wiem z czym mam do czynienia. Ale traktuję to jako dobry trening przed, mam nadzieję, lepszymi projektami.
 10. Aby jakoś sensownie zakończyć wątek wrzucam kilka fotek skończonego modelu.
 11. Coś ruszyło w warsztacie. Po zmyciu przeszedłem do malowania. Na początek Hataka mój nowy świetny zakup. No i... rozczarowanie! Jasny szary jeszcze jako tako ale ciemny to się bardzo słabo kładł. Dwie warstwy i jakieś mazaje mi wychodziły. Jasny zostawiłem a ciemny zmyłem i postanowiłem wrócić do sprawdzonej Pectry A37. Tu już bez problemu. Następnie lakier w sprayu. Tu muszę jeszcze nauczyć się to dawkować. Niestety znów mnie zawiodła ta Ha..... Jasny szary zw kamuflażu zaczął się marszczyć! No co jest?! Po wyschnięciu lakieru przeszlifowałem papierem wodnym 2000 i jakoś to wygląda. Czas na kalki. Na chwilę obecną kładą się dobrze. Mam tylko zgrzyt porównując rozmieszczenie napisów eksploatacyjnych podanych na zestawowej instrukcji z tabelą Model Maker. No ale coś pokombinuję. Do następnego!
 12. Pięknie to wszystko wychodzi. Mam tylko taką uwagę. Kolor dysz jakoś mi nie podchodzi, wydaje mi się, że powinien iść w stronę Alu np. tutaj No i proszę podaj kolory spodu i góry. Całość bardzo mi się podoba
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.