Jump to content

dedrey

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok KMMR 08/15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. AGA pakowala wypraski MiGa to nie byl jej produkt. Z wlasnych produktów to stateczki (trałowiec mors i okręt dozoru radarowego)
 2. Masz może jakieś namiary na zdjęcia:góry litewskiej Bellanki?, coś do wnętrza też by się przydało. Wzoruję sie na rekonstrukcji innego modelu Bellanki i hmm no tam są klasyczne fotele.
 3. tak zapytam w temacie WWI. Wykończyłem swoje MisterKity i XtraColory. jakieś zamienniki do malowania szmatopłatów ? kolorek płótna i inne.
 4. Oczywiście że można i inne też 😁 jak np. SG38. Przecież to szybowce i nie da sie ukryć, że w polskim malowaniu. Na kraj pochodzenia mozna oko przymknąć
 5. hmm ..kolega ma za dużo wolnego czasu:).....
 6. Wydaje mi się, że najlepiej obfotagrafowanym jest Bf 109 o numerze 6-15. ..podobno wersja B-1:)..lekki żart bo obfocili go sowieci po dostarczeniu do CCCP. (malowanie raczej cały 02..chyba ze srebrny)
 7. Kolega lubi robić modele .
 8. nie nasze ale jednak szybowiec.. . Dłubię powoli glutka. Zestaw bez wodotrysków . A takie coś wczoraj widziałem..
 9. Jeśli będzie fajnie zrobiony to TAK.
 10. I ja I ja...widziałem wypraski w ubiegłą sobotę, szczególnie straszne nie są..kolega nawet stwierdził..da się z tego Łosia zrobić
 11. Całkiem dobry ruch..fajna samolota... polskie konstrukcje ..no cóż.. poczekają chwile.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.