Jump to content

dedrey

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok KMMR 08/15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trochę odgrzewana..ale własnie robię. Mam wrażenie, ze płaty są jakoś tak nisko osadzone(porównując do zdjęć..tzn za duży garb nad). z drugiej strony na zdjęciach płat tuz nad oszkleniem.. Coś mi się wydaje że Dora przekombinowała. Brakuje mi też rzutu z przodu co by pokazał położenie płatów( moim zdaniem powinny mieć lekki wznios..może to złudzenie )
 2. Kolory .. może i dobre:) zerknij na układ plamek i inne
 3. Zestaw dość zgrabnie złożony. Pacze na zdjęcie i...no jakoś koamo na modelu inne:)
 4. Jak Ci się podobają malowanki zamieszczone w książce( szkoda , że tylko boczki)..moim zdaniem są lekko  artystyczne:)

   

  1. hamp

   hamp

   No cóż, tematyka  egzotyczna, nie ma co wybrzydzać.

   Lepszego nie znajdziemy (zwłaszcza za tą cenę), może w Ameryce Południowej są jakieś lepsze publikacje, ale brak danych, dostępność nieznana, wartość także.

    

 5. Już mam. Kupione tu..https://www.megaksiazki.pl/powiesci-beletrystyka/140143-letecke-valky-a-letadla-v-latinske-americe-1912-1969.html warto zerknąć na ofertę.
 6. Bardzo zgrabna Bydgoszczanka
 7. Kusi kusi... może jakiś bonus będzie za naganianie klientów:) Sam choruje na Macchi tylko ta cena:( Ten sobie czeka na wenę w magazynie
 8. Do tych włoskich pływakowych cudaków jest fajna monografia:
 9. Nie bardzo znam się na silnikach ale .. chyba jeden
 10. Odnośnie Macchi 72...może lepiej coś w porównywalnej skali: SBS tani nie jest ale ładny:) Fajnie Ci ten pokrak wychodzi.
 11. Tak trochę zaśmiecę...Jaczek fajny ale ja w innej sprawie:). Wywnioskowałem z postów, że ktoś ma tajemny dostęp do modeli Mars Model..:) Kusi mnie Tupolew G2 tylko cena ....
 12. mam łatwiej bo ..co jakiś czas mam okazje zerknąć na rozwój kolekcji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.