Jump to content

dedrey

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok KMMR 08/15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak Ci się podobają malowanki zamieszczone w książce( szkoda , że tylko boczki)..moim zdaniem są lekko  artystyczne:)

   

  1. hamp

   hamp

   No cóż, tematyka  egzotyczna, nie ma co wybrzydzać.

   Lepszego nie znajdziemy (zwłaszcza za tą cenę), może w Ameryce Południowej są jakieś lepsze publikacje, ale brak danych, dostępność nieznana, wartość także.

    

 2. Już mam. Kupione tu..https://www.megaksiazki.pl/powiesci-beletrystyka/140143-letecke-valky-a-letadla-v-latinske-americe-1912-1969.html warto zerknąć na ofertę.
 3. Bardzo zgrabna Bydgoszczanka
 4. Kusi kusi... może jakiś bonus będzie za naganianie klientów:) Sam choruje na Macchi tylko ta cena:( Ten sobie czeka na wenę w magazynie
 5. Do tych włoskich pływakowych cudaków jest fajna monografia:
 6. Nie bardzo znam się na silnikach ale .. chyba jeden
 7. Odnośnie Macchi 72...może lepiej coś w porównywalnej skali: SBS tani nie jest ale ładny:) Fajnie Ci ten pokrak wychodzi.
 8. Tak trochę zaśmiecę...Jaczek fajny ale ja w innej sprawie:). Wywnioskowałem z postów, że ktoś ma tajemny dostęp do modeli Mars Model..:) Kusi mnie Tupolew G2 tylko cena ....
 9. mam łatwiej bo ..co jakiś czas mam okazje zerknąć na rozwój kolekcji
 10. AGA pakowala wypraski MiGa to nie byl jej produkt. Z wlasnych produktów to stateczki (trałowiec mors i okręt dozoru radarowego)
 11. Masz może jakieś namiary na zdjęcia:góry litewskiej Bellanki?, coś do wnętrza też by się przydało. Wzoruję sie na rekonstrukcji innego modelu Bellanki i hmm no tam są klasyczne fotele.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.