Jump to content

dedrey

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Personal Information

 • Location
  Białystok KMMR 08/15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładny Co co do uwag..może nie tyle techniczne co..możliwe, że mam zdjęcia z innego okresu ale... Brak przed kabiną lusterka na krawędzi spływu płata, brak zasobnika na świece sygnałowe(prawa strona kadłuba), moim zdaniem elementy metalowe są w kolorze kadłuba(wzierniki, okucia zastrzałów,) na lewej stronie górnego płata czarna gwiazda( widziałem też malunki z taka kometą jak na kadłubie), napisy na kadłubie( dane eksploatacyjne) są niewidoczne na zdjęciach. trochę inne umiejscowienie komety na kadłubie, promień pod kabina praktycznie dotyka skórzanego wyłożenia krawędzi. To marudzenie.. Model sie podobywuje
 2. odlewy żywiczne w dalszym ciągu maj a ograniczenia..wysoka pracochłonność, ceny komponentów co wpływa na cenę. Plus pewna kłopotliwość obróbki materiału.
 3. Zawsze zostaje stary dobry..scratch...na forum jest kilka przykładów
 4. dedrey

  Aerograf cz.2

  To i ja się podepnę do tematu..kupiłem ostatnio Fengde BD320 i ... może to nie problem bo nie przeszkadza mi to za bardzo, ale ..cały czas przez aerograf leci powietrze. Oczywiście nie w takim stopniu jak przy wciśniętym spuście. W zbiorniku na farbę nic nie bąbelkuje.
 5. Propagowanie propagowaniem . Misja misja, ale to jest forum modelarskie..docenia się warsztat, efekt końcowy..czasem chęci i zaangażowanie( podkreślam czasem). Moim zdaniem ..druk słaby, zgodność merytoryczna....no z Błyskawicą tego nie pomylimy..ale wystarczy zerknąć na zdjęcia i już tak różowo nie jest. .żurawiki, szalupy, drabinka na maszcie, "bocianie gniazdo" i w sumie reszta drobiazgu pokładowego. Fajnie, że Ci się chciało. Temat mniej znany wiec rola popularyzatorska spełniona. Dłub dalej...może ORP Horodyszcze?
 6. Trochę odgrzewana..ale własnie robię. Mam wrażenie, ze płaty są jakoś tak nisko osadzone(porównując do zdjęć..tzn za duży garb nad). z drugiej strony na zdjęciach płat tuz nad oszkleniem.. Coś mi się wydaje że Dora przekombinowała. Brakuje mi też rzutu z przodu co by pokazał położenie płatów( moim zdaniem powinny mieć lekki wznios..może to złudzenie )
 7. Kolory .. może i dobre:) zerknij na układ plamek i inne
 8. Zestaw dość zgrabnie złożony. Pacze na zdjęcie i...no jakoś koamo na modelu inne:)
 9. Jak Ci się podobają malowanki zamieszczone w książce( szkoda , że tylko boczki)..moim zdaniem są lekko  artystyczne:)

   

  1. hamp

   hamp

   No cóż, tematyka  egzotyczna, nie ma co wybrzydzać.

   Lepszego nie znajdziemy (zwłaszcza za tą cenę), może w Ameryce Południowej są jakieś lepsze publikacje, ale brak danych, dostępność nieznana, wartość także.

    

 10. Już mam. Kupione tu..https://www.megaksiazki.pl/powiesci-beletrystyka/140143-letecke-valky-a-letadla-v-latinske-americe-1912-1969.html warto zerknąć na ofertę.
 11. Bardzo zgrabna Bydgoszczanka
 12. Kusi kusi... może jakiś bonus będzie za naganianie klientów:) Sam choruje na Macchi tylko ta cena:( Ten sobie czeka na wenę w magazynie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.