Jump to content

dedrey

Members
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

 • Location
  Białystok KMMR 08/15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ziemia jest płaska, spoczywa na grzbietach 4 słoni które stoją na skorupie żółwia i ban tym co myślą inaczej. Porównywanie cen Eduarda do innych (miejszych) firm chyba nie ma sensu. Pracowali na to wiele lat...( w zasadzie cały proces produkcji mają siebie) Chciałbym, żeby było taniej..ale nie jest ..... dobrze, że to nie moja skala
 2. tak pacząc w sieci na wyrób Dekno to chyba lepiej powalczyć z Ardpolem
 3. im skala mniejsza tym mniej błędów wybacza
 4. Myszaty, to nie szukanie dziury w całym..wiem, że takie duperele później kłują w oczy:). Mam w magazynie Gothy czekają od.......i trochę. Zrobiłem ze dwa podejścia do tematu i ..zdechło. Kibicuję:))))
 5. Kształt to jedno..drugie to hmm subtelność ramki. Wiem, że to małe :)
 6. zaczerpnięte z publikacji Windsock Specjal Gotha wydawnictwa Albatros. Jak było z tymi okienkami?. Co zdjęcie to inaczej
 7. Wyszło fajnie...nawet dobrze:). Naciągi...nitka z rajstop..robiłem, teraz EZ line..lub żyłka wędkarska ( trzeba malować ). Co do drewienka to mocno drewniane.. sklejka ma inny kolor i inny układ słojów? . Nie odbieraj tego źle ..Naprawdę fajnie wyszedł. a teraz coś z epoki.. łopaty śmigła są klejone z kilku warstw to widać... oponki hmm słabo widać ale w tym okresie nie były czarne..szare lub ciemno szaro niebieskie:) . jeszcze bym zmienił kolor zastrzałów i innych elementów metalowych.. ale wiesz ... no w Twoim wieku mi tak zgrabnie samolociki nie wychodziły..wiec
 8. Blaszka Parta:) Part S72-172 Gotha IV
 9. Wstawiam w warsztat bo w sumie nie wiem czy w giełdzie by ktoś zerknął. Szukam dział Canet 6" 1/350( artyleria główna na Variagu, interesują mnie też pozostałe działa) . Może któryś z kolegów ma na zbyciu lub będzie zamawiał w sumie producent nie jest istotny.
 10. http://ksmodel.pl/sklep/szczegoly/messerschmitt-bf-109e-3-over-spain-1-72-22539/ nie wiem czy było...ciekawe co w środku bo nigdzie nie mogę znaleźć.
 11. Ark models pakował modele Novo. ..co do Dora Wings..mam Bellanca CH-300 lituanica--dupy nie urywa...Proctora też mam ... dużo fajniejszy niż Novo też ma swoje + i -.. ( co prawda inna wersja)
 12. drogo ... podobno tanio już było....w sumie to mało ważne:) Myślę, że Arma sprzedaje za tyle ile chce. Ktoś to przekalkulował. Nie kupię teraz ..oć ta wersja z gołymi ramkami całkiem atrakcyjna... (tak jak było z FM 2). tak patrząc to wszędzie poszły ceny do góry:)
 13. Pamiętam jak na lokalnym ryneczku pierwsze Ił2 Plastyka poszły 1:1 za Hasegawe :D. To było zaskoczenie, nowość i obawa, że zaraz zniknie i zabraknie dla wszystkich:)
 14. Tak to już jest coś znika coś się pojawia..czarna Pactra..zawsze mnie wk...ła. szybciej wyschła niż skończyła się w buteleczce. Model Master.. lubię te farbki.. Metalizer świetny po zaschnięciu resztki w buteleczce dalej służą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.