Jump to content

kopernik

Members
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kopernik last won the day on February 18

kopernik had the most liked content!

Community Reputation

76 Excellent

Personal Information

 • Location
  Czyste-Łódż
 • Interests
  modelarstwo
 • Occupation
  mechanik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uważaj ! Hasegawa jak każda rodzina ma czarną owcę 😁
 2. Dzięki za szybką odp. W kontekście Stratusa, zastanawiam się jak im się to opłaca.
 3. Trochę odlecieliśmy od tematu. Oto forma i model. Niestety, okazuje się, że 50 lat później naszych inwestorów ciągle nie stać na coś takiego.
 4. 65 złociszy, nie mało. podpowiedz, warto ? Jest w nich coś czego nie ma już w innych publikacjach ?
 5. A może wydawcy nie wiedzą, że Polacy o swoich ( i nie tylko ) konstrukcjach lubią czytać w swoim języku. Z drugiej strony może to być akcja MSZ dofinansowująca propagowanie polskiej myśli technicznej 😁. Zbierzmy się i wystosujmy apel do wydawców o polskie wydania przynajmniej takich książek.
 6. Świetna pozycja ! Niestety po angielsku. Ciekawy jestem, jakie jest zainteresowanie na świecie tą konstrukcją, że wydawca decyduje się tylko na angielski. Na pewno stracił jednego klienta, ja nie kupię.
 7. kopernik

  Żubr

  Może to nie dosłownie 1:1, ale ktoś poświęcił sporo godzin aby powstało to dzieło. Może to początek jakiegoś większego projektu, który doprowadzi do modelu 👀 http://labmondo.pl/wp/index.php/lws-6-zubr/?fbclid=IwAR04ajOTxdQkHBh7Qfb5DBAasJfONt5MApnP0CWah6zBXlNRPOTdmkzG7og
 8. Nawet nie wiedziałem, że mam taki "skarb" 😁
 9. Cieszy, że jest ktoś kto o to dba. W stopce piszesz "dziennikarz" , a twoi koledzy po fachu również używają słowa owiewka. Określenie weszło już do powszechnego użytku i nie powinno nikogo razić.
 10. A to jest model który został opracowany przez Frog, ale nie zdążył się już ukazać pod tą marka. Ukazał się w stajni Red Star i po latach w EMHAR. Tego mam. Model zacny, którym można uzupełnić kolekcję maszyn związanych z naszym lotnictwem. Do dziś nie ma alternatywy ...
 11. W Rosji Frog/Novo ciągle żywy. Jak przeczytałem z zakupionych bodaj 80 form Frog radzieccy ludzie do produkcji skierowali coś ok 25. Nie potwierdzałem tej info.
 12. Takie cuda budowano w PRL. Mistrz Ziober A w sprawie Sokoła 1:72 coś tam było słychać. Na dziś mam to co mam i to sklejam. Jak bym sugerował się zapowiedziami to bym nic nie skleił. Prawo Murphiego mówi, że jak skleisz model to natychmiast pojawi się lepszy, opracowany w najnowszych technologiach. Mistrz Andrzej Ziober nie zważał na takie rzeczy. Robi swoje. Hunter powstał prawdopodobnie z Frog. Mógł poczekać ... do dziś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.