Jump to content

kopernik

Members
 • Posts

  757
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kopernik last won the day on April 5

kopernik had the most liked content!

Reputation

325 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  ULEPIACTWO
 • Occupation
  Fotograf

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Polski" Potez XXV - Bristol Jupiter
 2. LVG C-V. Trafiały się też egzemplarze z żywicznymi silnikami (dwa rodzaje), ale były też bez obrotnicy i km z białego metalu.
 3. Breguet 19. Warto zajrzeć na https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235021432-two-breguet-19-from-a-single-hit-kit-kit-now-flickr/
 4. Może uda się w tej zakładce zgromadzić inboxy modeli wyprodukowanych przez HIT KIT.
 5. Owszem, tak było, dopóki nie pojawiła się czarna Wołga
 6. W wydawnictwach seryjnych zawsze trafi się słabszy numer. Obecnie mistrzem świata w takich słabszych numerach jest WLU, od jakiegoś czasu, biją ten radar na głowę W sumie, to dzięki temu zeszytowi, dowiedziałem się więcej o radarach.
 7. U mnie na osiedlu zbieracze znaczków regularnie rąbali wszystko ze skrzynek. Czasami miało się farta, wycieli tylko znaczek i resztę zostawiali, ale to zdarzało rzadko. Przeważnie nie mieli czasu na takie zabawy. Jak przyszła moda na listy z prośbą do firm zachodnich o prospekty, to powstały gangi skubiących skrzynki. Wtedy to już nic się nie ostawało.
 8. Ja też polowałem na SP i MM do czasu jak ktoś podpowiedział mi proste rozwiązanie PRENUMERATA ! po przekonaniu rodziców i dziadków od połowy lat 80 odbierałem je na poczcie ( listonosz nie nosił ). A MM w czasach przed monograficznych to była kopalnia wiedzy. Na jego podstawie np robiłem wnętrza modeli (Łosia też uzupełniałem dzięki tej kartonówce). Okładki wieszałem przy pomocy szpilek na tapecie (jak inni plakaty gwiazd). A samo pismo było popierane przez organy centralne, stąd nakład 140000.
 9. Niesamowite w tej serii były kalki nakładane na sucho
 10. kopernik

  An-2e ???

  Zdjęcia z ruskiego netu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.