Jump to content

dedrey

Members
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dedrey

 1. Jak Ci się podobają malowanki zamieszczone w książce( szkoda , że tylko boczki)..moim zdaniem są lekko  artystyczne:)

   

  1. hamp

   hamp

   No cóż, tematyka  egzotyczna, nie ma co wybrzydzać.

   Lepszego nie znajdziemy (zwłaszcza za tą cenę), może w Ameryce Południowej są jakieś lepsze publikacje, ale brak danych, dostępność nieznana, wartość także.

    

 2. Już mam. Kupione tu..https://www.megaksiazki.pl/powiesci-beletrystyka/140143-letecke-valky-a-letadla-v-latinske-americe-1912-1969.html warto zerknąć na ofertę.
 3. Bardzo zgrabna Bydgoszczanka
 4. Kusi kusi... może jakiś bonus będzie za naganianie klientów:) Sam choruje na Macchi tylko ta cena:( Ten sobie czeka na wenę w magazynie
 5. Do tych włoskich pływakowych cudaków jest fajna monografia:
 6. Nie bardzo znam się na silnikach ale .. chyba jeden
 7. Odnośnie Macchi 72...może lepiej coś w porównywalnej skali: SBS tani nie jest ale ładny:) Fajnie Ci ten pokrak wychodzi.
 8. Tak trochę zaśmiecę...Jaczek fajny ale ja w innej sprawie:). Wywnioskowałem z postów, że ktoś ma tajemny dostęp do modeli Mars Model..:) Kusi mnie Tupolew G2 tylko cena ....
 9. mam łatwiej bo ..co jakiś czas mam okazje zerknąć na rozwój kolekcji
 10. AGA pakowala wypraski MiGa to nie byl jej produkt. Z wlasnych produktów to stateczki (trałowiec mors i okręt dozoru radarowego)
 11. Masz może jakieś namiary na zdjęcia:góry litewskiej Bellanki?, coś do wnętrza też by się przydało. Wzoruję sie na rekonstrukcji innego modelu Bellanki i hmm no tam są klasyczne fotele.
 12. tak zapytam w temacie WWI. Wykończyłem swoje MisterKity i XtraColory. jakieś zamienniki do malowania szmatopłatów ? kolorek płótna i inne.
 13. Oczywiście że można i inne też 😁 jak np. SG38. Przecież to szybowce i nie da sie ukryć, że w polskim malowaniu. Na kraj pochodzenia mozna oko przymknąć
 14. hmm ..kolega ma za dużo wolnego czasu:).....
 15. Wydaje mi się, że najlepiej obfotagrafowanym jest Bf 109 o numerze 6-15. ..podobno wersja B-1:)..lekki żart bo obfocili go sowieci po dostarczeniu do CCCP. (malowanie raczej cały 02..chyba ze srebrny)
 16. Kolega lubi robić modele .
 17. nie nasze ale jednak szybowiec.. . Dłubię powoli glutka. Zestaw bez wodotrysków . A takie coś wczoraj widziałem..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.