Jump to content

Kubax1235

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Następne na warsztat idzie BMW 635CSi z Fujimi. Co do klaru to wiem że jest za grubo, chciałem zrównać kalki, które były bardzo grube.
 2. Po prawie 6 miesiącach budowy replika Subaru BRZ z Drift Patriot w skali 1:24 jest gotowa. Bazą jest model Aoshimy GT86 Rocket Bunny, a reszta pochodzi z druku 3d lub jest zrobiona od podstaw. Model ma otwierane drzwi, klapę bagażnika oraz maskę. Jest to mój pierwszy tak duży projekt, podczas jego realizacji nauczyłem się projektowania kalek, modelowania 3d i wiele innych przydatnych w modelarstwie rzeczy. Model ma sporo niedociągnięć i wad, jednak mimo to jestem z niego bardzo zadowolony.
 3. Jeśli masz problemy z taśmą to polecam taśmę elastyczną od 3m (taka niebieska). Nie zostawia żadnych śladów kleju i wychodzą ładne odcięcia.
 4. Model jest już w 100% ukończony. Jutro opublikuję galerię.
 5. Wkleiłem boczne szyby, dorobiłem wsporniczki do nich. Wkleiłem także lustarka z druku 3d oraz klamki. Model jest juz praktycznie gotowy, muszę jeszcze dopracować opony.
 6. Version 1.0.0

  0 downloads

  20210525_154329.jpg
 7. Version 1.0.0

  0 downloads

  20210525_154356.jpg
 8. Version 1.0.0

  0 downloads

  20210525_154635.jpg
 9. Pomalowałem felgi lakierem bezbarwnym 2k, a także klapę bagażnika i maskę od spodu - maskę na biało, a klapę na kolor beżowy, przypominający surowy laminat.
 10. Model jest już bliski ukończenia, jednak mam w planach małą dioramę do niego. Niestety maska trochę odstaje, ale to chyba przez sam jej kształt. Opony nadal nie są docelowe, ale jestem już w trakcie robienia finalnych.
 11. Zrobiłem okablowanie komory silnika. Przewody olejowe oraz paliwowe zrobiłem z cienkiego sznurka pomalowanego na srebrno, a resztę przewodów z drutów miedzianych różnych grubości. Przewody od intercoolera wykonałem z rurek od Tamiya o grubości 3 oraz 2mm. Opaski przy filtrze stożkowym są z folii aluminiowej. Wkleiłem także lampy i zderzak.
 12. Wszytko jest ok, po prostu jest trochę przybrudzona z zewnątrz i też światło tak pada.
 13. Wkleiłem przedni bash bar oraz poprawiłem pozycję końcowego wydechu. Gdy znajdę trochę więcej czasu, zrobię okablowanie komory silnika, a potem kilka detali z zewnątrz i model gotowy .
 14. Bardzo fajny projekt. Chętnie popatrzę. Też korzystam z Fusion 360 i wydaje mi się że to bardzo dobry program do projektów 3d. Z ciekawości, na jakiej drukarce drukujesz?
 15. Złożyłem cały silnik z osprzętem i przymierzyłem go do komory silnika. Wszystko pasuje, więc niedługo biorę się za robienie okablowania. Silnik z osprzętem z druku 3d, a skrzynia biegów odlewana z żywicy. Pasek napędzający alternator zrobiłem ze spłaszczonego drutu miedzianego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.