Jump to content

IIQBAII

Members
 • Posts

  97
 • Joined

 • Last visited

Reputation

58 Excellent

Personal Information

 • Location
  Pleszew
 • Occupation
  -

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz muszę narysować kalkomanie i dać gdzieś do wydruku + troszkę dupereli i będzie koniec.
 2. Nareszcie. Udało się pomalować kabinę, mimo wielu problemów i prób. Model jeszcze trochę brudny po pracy ale to się dopieści.
 3. Pierwsza warstwa się świeci, jeszcze jedna i coś powinno wyjść.
 4. Dzięki. Farba przyszła, jutro działam.
 5. Cześć, mam mały problem z położeniem warstwy bezbarwnego glossa. Po nałożeniu zawsze wychodzą mi półmatowe place i miejsca z fakturą drobnego papieru ściernego. Korzystam z farby Vallejo Metal Varnish Gloss Varnish. Nawet wymieniłem aero, bo myślałem że chińczyk nie daje rady. Aktualnie stoję w tym miejscu. Po intensywnej polerce jestem wstanie usunąć efekt papieru ściernego lecz pozostają półmatowe place. I tak 4 razy szlifowałem i malowałem, zbyt grubej warstwy farby nie mam lecz szkoda czasu pracy.
 6. Trochę to trwa z moim podejściem. Już lepiej czołgi sklejać
 7. Dzięki, aktualnie walczę z malowaniem kabiny.
 8. No tak, co udało się wykonać. Przedni zderzak okazał się sporym wyzwaniem dla mnie. Musiałem raz usuwać z niego farbę i kilka razy szlifować. Finalnie jakoś to wyszło. Niestety dolne reflektory wyszły średnio. Biorąc pod uwagę co się z nimi stało w pewnym momencie to są ok... Dodatkowo wydrukowałem tabliczki. Coś mnie poruszyło i przewierciłem ręcznie wszystkie otwory w zderzaku i kabinie. (tak te małe...) Komin zarysowałem i wydrukowałem, choć pierwotnie miała przyjść blaszka. Na dolnej części osłony farba Vallejo weszła w jakąś reakcje z X-11 (na szczęście tylko tam) Kupiłem przeźroczystą żywicę i postaram się wykonać wypukłe szkiełka do dodatkowych lamp. Musiałem je troszkę poprawić
 9. Twoja cierpliwość jest ogromna
 10. Udało się coś złożyć. Dziś tylko jedna fotka jutro opisze co i jak. Nareszcie widać cały gabaryt ciągnika.
 11. Coś wyczaruję. (przynajmniej temat odżył)
 12. Aktualnie nie chodzi o typ taśmy tylko sposób jej pociągnięcia aby pasy były równe na każdej płaszczyźnie. Mogę zrobić to samo z elastyczną a rezultat będzie taki sam z tym że elastyczna się załamie sama a tu pociąłem ją na mniejsze odcinki i zrobiłem łuk.
 13. Pokarze na przykładzie: Jeśli pociągnę paski prosto bez łuków to porostu się skrzyżują w pewnym miejscu. Różnica jest już widoczna między pierwszymi dwoma, a trzeci załamuję się dwa razy i zakręca. Przykleiłem i naciągnąłem po prostu pasek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.