Jump to content

radkom4

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Pionki/Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Chętnie odkupię dwie sztuki pocisku agm-84 harpoon lub agm-84e slam w skali 1/48 wraz z kalkami. Może komuś zostały z budowy współczesnych ptaków lub z zestawów uzbrojenia.
 2. Faktycznie elegancki. Ochów i achów już pisać nie będę. Jako, że Szermany to moje zboczenie, zawsze, gdy oglądam jakąś galerię, odnoszę wrażenie że wózki są za blisko siebie. Zaglądam do monografii lub na szybko w internety i okazuje się, że wszystko ok. A ja poprostu mam w głowie kadłub od m4a4 z vvss. Gratuluję miniatury.
 3. Dziękuję Grzes1982 za trop. Nabyłem trzy komplety po cenie jeszcze atrakcyjniejszej, czyli ok 132PLN. Dla szukających na stronce playergames.pl są najtaniej. Temat uważam za zamknięty.
 4. Świetne wykonanie. Dołożyłeś duckbills'y do gąsek? Czy w zestawie miałeś? Z którego zestawu pochodzą figuranci? Mają pozy, które mnie interesują.
 5. Sprawdziłem na mojehobby i na scalemates, Grzes1982 masz rację. To są te same wypraski AM. Różnica to dodana ramka z działem 75mm i malowanie. Jak to możliwe że wcześniej na to nie wpadłem. trzeba się będzie posiłkować instrukcją od wersji C lub D. Dziękuję, to upraszcza moje decyzje zakupowe.
 6. Witam. Jak w tytule, kupię model B-25 Mitchell w skali 1/48. Interesują mnie wypusty Academy B-25B "Doolittle Raid" 12302 lub Italeri 2650 B-25C/D również 1/48 czyli wypraski Accurate Miniatures. W przypadku zamiany, oferuję M-346 Master 1/48 Kinetic, USS Gettysburg 1/350, M198 Medium Towed Howitzer late Trumpeter 1/35, CV-90 Hobby Boss 1/35. Do wymienionych modeli zaoferuję oczywiście pewną dopłatę.
 7. Witam. Czy ktoś mi może napisać czego używać do usuwania nadmiaru kleju (nie chodzi mi o papier ścierny tylko o jakiś preparat). Jaki metalizer do malowania działek samolotów oraz czy można wykonać preshading markerem firmy Tamiya.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.