Jump to content

Merkav

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Merkav

  Aerograf cz.2

  Witam, Próbował ktoś może czegoś takiego Takiego do H&S Ultra, na youtubie jest jeden filmik z takiej modyfikacji. Zastanawiam się czy gra warta świeczki, na razie fundusze nie pozwalają nad zakupem sprzętu co ma funkcję zapamiętania plamki. Pozdrawiam.
 2. W jakie podstawowe farby olejne do washa zaopatrzyć się do współczesnego lotnictwa? Wystarczy czarny + brązowy i ew. biały do rozjaśniania?
 3. Takie troszkę głupie pytanie,, czy octanowi butylu i acetonowi dać trochę czasu żeby się jak to mówią "nalewkowcy" przegryzły czy wystarczy dobrze wymieszać. Chciałbym je zmieszać w jakiejś 2-litrowej butelce i z powrotem przelać do szklanych.
 4. Ktoś mi wyjaśni czym różnią się poniższe zestawy? https://www.eduard.com/index.php?stoken=32D39002&lang=1&currency=0&cl=search&listorderby=oxarticles.oxactivefrom&listorder=desc&sendSearchForm=1&searchparam=+SS618+ https://www.eduard.com/index.php?stoken=32D39002&lang=1&currency=0&cl=search&listorderby=oxarticles.oxactivefrom&listorder=desc&sendSearchForm=1&searchparam=73618
 5. Mówisz, masz. Jak ogarnę się po świętach to zacznę pierwszy warsztat
 6. To i ja się pochwale co znalazłem pod choinką
 7. Witam, Czy na początek zaginarka TRUMPETER 09933 da rade przy pracy z blaszkami w lotnictwie 1/72?
 8. Witam, Sytuacja podobna pewnie jak u wielu, po kilku miesiącach czytania pora się przywitać. Od początku tego roku postanowiłem zacząć zabawę w klejenie, zabawy za dzieciaka nie liczę. Sprzęt podstawowy już mam, zdolności mam nadzieje z czasem nabędę. Póki co planuję skupić się na współczesnych odrzutowcach w 1/72. Pierwsze co udało się złożyć to stary F-15 C z Hasegawy, malowane aero przy pomocy Hataki, bez brudzenia i póki co położonego lakieru Kolejny to F-5E Tiger II od Hobby Boss, tutaj już malowanie Tamiya/Gunze i pierwsze próby z Panel Liner'em. Model czeka jeszcze na lakier matowy, nabędę przy kolejnych zakupach. Następny w kolejce będzie Gripen D od Revella, jak kogoś interesuję i jest z okolic Warszawy to w Jankach za 45 zł, chyba wyprzedają modele
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.