Jump to content

primabaleron

Members
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

primabaleron last won the day on July 21 2020

primabaleron had the most liked content!

Reputation

67 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam 60+ i doszedłem do wniosku, że nie mam czasu na inne modelowanie niż sadomacho z MFH Na ostatnich fotkach podkład po gąbce 3000?
 2. 1-szy w GP Monaco w 1930. Za kierownicą był Dreyfus. 3-ci MFH w 1920. Za pęsetą etc ja.
 3. Wyjdę na tę oświetloną estradę: No właśnie.... Jak?
 4. Jestem malarskim nuworyszem, ale pochwalę się że sprawdziłem podkład Bilmodel 4000 (bardzo gładki i bardzo czepialski) pod ZP (po 24H) i... Wyszło b. ładnie (czytaj nie został zjedzony).
 5. Szkoda, że nie urodzę się po raz drugi....
 6. Model Master 1959 z puszki bardzo mi odpowiadał zawsze, ale niedostępny ostatnio
 7. Ja będę czytał za każdym malowaniem bo sobie wydrukowałem, oprawiłem i powiesiłem w pracowni
 8. MFH ma tą zaletę, że w skali 1/12 wypuszcza rocznie 2-3 nowe zestawy, co w tej skali taka Tamiya trzepie to samo od kilkudziesięciu lat. Nie składa się tego jak klocki niestety... Ale satysfakcja z budowy (minimum 100-150 h), jak dla mnie, ogromna. Malowanie niestety nie jest moją najmocniejszą stroną. Tu był spray Tamiya Italian Red (już wielokrotnie stosowany przeze mnie), a na to satyna clear od Humbrola (użyty po raz pierwszy z powodu braku bdb Model Master 1959). No i na ogonie wyszedł zonk...
 9. Kiedyś kolega NieDorotka powiedział mi oglądając odrestaurowanego Mercedesa z 1955 roku (w skali 1:1) : Pamiętaj nigdy nie lakieruj po pijaku i jak nie ma prądu...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.