Jump to content

METYS

Members
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by METYS

 1. METYS

  Chemia

  MIG Filtr blue for dark grey 10zł sprzedany Filtr Brown for dark green 10zł sprzedany Streaking grime for winter vehicles 10zł North africa dust 10zł Streaking grime for interiors 10zł Streaking grime 10zł Track wash 10zł sprzedany Light rust wash 10zł sprzedany Dark brown for green vehicles 10zł sprzedany Dry earth splashes 10zł sprzedany Light dust 10zł sprzedany AK fuel stains 10 zł sprzedany Brown blue wash 10zł Mark fit strong Tamiya 10zł Należy doliczyć koszt wysyłki od 10 do 15 zł Najlepiej gdyby znalazł się jeden "szczęśliwy" 😁 nabywca. Ewentualnie paru sztuk na raz, nie chce mi się ganiać z jedną na PP 😉
 2. Mig-3 trumpeter + kokpit aires, cena 90 zł plus 15 przesyłka
 3. . .Wszystko prawie pełne, bądź nieużywane. Do ceny należy doliczyć przesyłke, kwestia dogadania. Oilbrusher; mecha dark/light green, yellow bone, white, i chyba dark blue. Sztuka po 10 zł Rust effect colors, pomalowane dwa tłumiki w 48ce, cena 40 zł sprzedany Pigmenty: sand sprzedany, gun metal sprzedany, north african dust, sienna soil, dark mud i puderki tamki set d, nówki bądź ubytek śladowy, po 10 zł, tamka 20zł Nowe bądź praktycznie nieużyte Aircraft engine set 35 zł Pigment rust set 40 zł sprzedany European earth set 40 zł sprzedany Heavy muddy 50 Leveling thinner 90% 50 zł Airbrush cleaner 80% 20zł sprzedany Odourles thinner 80% 10 zł
 4. Fw 190 a5 eduard weekend cena 35 + 15 przesyłka
 5. Ze względu na brak czasu na sklejanie sprzedam zestawy: Spitfire MK IX early eduard+ silnik i przedział radiowy, cena 200 + 15 przesyłka rezerwacja Me 262 HobbyBoss + koła, kabina, maski i radio, cena 120 + 15 przesyłka P 51 Tamiya + kokpit i wnęki podwozia, cena 120 + 15 przesyłka Sherman IC Tamiya cena 70+ 15 przesyłka
 6. METYS

  Zakupy... Cz.4

  I lepszy kompresor, inniejsze farby a no i pedzle z włosia łasicy co to jej jeszcze nie znaleźli, kolor ścian też przydało by się zmienić 😂 Swoją drogą też mam Ultre i biorąc pod uwage że poprzednie niemarkowe aerografy udawało mi się popsuć to ten działa, nawet dobrze działa 😁 Dlatego może nie szukajmy dziury w całym i nie chowajmy gościa jak jeszcze żyje! A jak mi kto znajdzie nową Iwate za "Czysta" PLN to biore 😉
 7. Bardzo fajnie wykonana i delikatnie ubrudzona odskocznia od swastyki 😀 Duży plus za wybór ciekawego malowania!
 8. Trochę pomęczyłem 38-kę, tak celowo tak wygląda, a będzie jeszcze gorzej 😁 , ale nie wyobrażam sobie aby pojazd używany w czasie rosyjskich roztopów, po zimie wyglądał inaczej. Oczywiście stanie na stosownej winietce tonąc "po pas" w błocie.
 9. METYS

  las w słoiku

  No wikol bedzie ok, powinien fajnie zagruntować całość
 10. METYS

  las w słoiku

  Każdy z tych preparatów to jakby poszukać jest żywica właśnie, ewentualnie lać dopuki wsiąkać nie przestanie.
 11. METYS

  las w słoiku

  Zabezpiecz ja najpierw jakimś lakierem bezbarwnym błyszczącym, powinno pomóc.
 12. Dlatego też góra wieży zostanie przemalowana, nawet mnie razi w oczy. Resztę zostawię już taką jaka jest. Faktycznie przy Pz II najpierw będe pytał.
 13. Pare fot cykniętych tel, zdecydowanie bardziej oddają kolor jaki widać "gołym okiem" . Patrząc po zdjęciach z epoki chyba aż tak źle nie jest, najgorzej góra wieży, tą przemaluje. I dla porównania z Pz II tryśniętą tylko Tamką
 14. Panie, nie przepraszaj, doradzaj 😉 Na żywo aż tak ciemno jak na zdjęciach nie wygląda, może uda mi się zrobić jakieś bardziej oddające stan faktyczny. Ale jeśli jest aż tak źle to dupa bo nawet kalek nie mam jakbym chciał go zmywać, chyba że może zimowym kamo go machnąć bo nie ma nic w instrukcji z jakiego okresu jest.
 15. Idąc za radą, trochę go porozjaśniałem, na szczęście, bo po wstępnym brudzeniu strasznie "ściemniał".
 16. Ale to już olejami chyba raczej spróbuje, no poza nitami i zawiasami, te to akrylem przejade.
 17. Za radą Kolegi Markuz zabrałem się za poprawienie paskudnej modulacji, zacząłem od 38T. Mam nadzieje że jest lepiej. Model potraktowany niebieskim filtrem, łoszem z AK panzer grey i brown. Zdjęcia tylko wykadrowane w paincie, gimp-a dopiero się staram naukać, jak i zbieram się do zakupu porządnego oświetlenia, ino ceny serce bolą.
 18. METYS

  Zakupy... Cz.4

  Do tego 500+ i miałbym komplet nowych dobrych letnich, jak o tym myśle to sam się nienawidze 😅 .
 19. Witam, Panowie chce zanabyć Sd.Kfz 222 z ICM, zastanawiam się tylko który zestaw luf do mg 34 wybrać: https://www.hobbysta.pl/zestaw-luf-czolgowych-karabinow-maszynowych-p-13544.html czy https://www.hobbysta.pl/zestaw-luf-niemieckich-karabinow-maszynowych-mg34-p-63966.html
 20. Fakt, nie widziałem tego PZ-a, zmywam swój i kombinuje od nowa. Musze tylko potrenowac bo straszny odkurz dzisiaj miałem, nie wiem czy troche farba za "cienka" nie była bo ciśnienie na jakieś 10-12 psi było.
 21. Tak sobie dłubie oba "stworki" równolegle, oba z dorzuconymi metalowymi lufami, i to jedyne waloryzacje. Oba do nauki modulacji posłużyć mają 😁 Już widze że troche popoprawiać będę musiał !
 22. Położyłem kolor i troche wycieniowałem, choć po zamknięciu kadłuba mija się to z celem bo nic kompletnie nie widać 😏 Dalsze malunki to już pędzlowanie będzie.
 23. METYS

  JS-2 TAMIYA 1/48

  Pora "odgrzać kotleta" 😁 Dziś pomalowany russian green a delikatnie rozjaśniony z dodatkiem interionr green. Pierwszy kontakt z aero po prawie 4 latach i kompresor od Pana Adama, dobry aerograf, odpowiednie ciśnienie i dobrze rozcieńczona farba i pierwszy raz malowanie sprawiło mi frajde! Jednak warto inwestować w sprzęt a nie iść po kosztach. Myśle że wieczorem zabiore się za pędzlowanie 😉 A tu małe porównanie.
 24. Wykonanie powalające 😲 tylko fajnie by było gdybyś wstawił fotki z większą ilością światła. Powaliło mnie zbliżenie na "nos" miga, fotka 10, genialne. Tylko nie rozumiem jak pilot pożegnał się z życiem skoro ani maszyna nie zniszczona ani dziur po kulach na wysokości kabiny, no chyba że zawał 😉 no i kto zamkną tą owiewke? No chyba że to co w tych ciemnościach wygląda na grób, nim nie jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.