Jump to content

Majtek_Antek

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  Historia, historia lokalna, modelarstwo, "rowerowanie"
 • Occupation
  Korposzczurek
 • Facebook
  https://www.facebook.com/antoni.nie.antek?ref=book

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Witam i pozdrawiam wszystkich kolegów ⚓ Dziś założyłem konto i z chęcią zaczynam się przyglądać jak doświadczeni modelarze wydobywają z plastikowych modeli prawdziwe żaglowe piękno. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości w ambitnych planach Antoni
 2. Ahoj Jack oraz wszyscy podglądacze tej relacji ⚓⚓⚓ To mój pierwszy wpis na forum, do tej pory tylko śledziłem niektóre relacje okrętowe. Przyznaję, że jestem pod wrażeniem dbałości o szczegóły, malowania i... zapału do budowy. I nie mówię tego z ironią! Krótka historia: Gdy ja zaczynałem składać kadłub pierwszego w życiu żaglowca (i to od razu 74-działowca!) zanotowałem ołówkiem datę rozpoczęcia budowy na samoprzylepnej karteczce. Teraz po przeprowadzce wyjąłem dobrze przechowany Le Superbe we wstępnej fazie złożenia i ów karteczka dźgnęła mnie zapisaną nań datą prosto w oczy. Model zacząłem w... 2011 roku 😮 Zaczynałem wtedy studia i myślałem, że zajmie mi to najwyżej rok. Byłem pełen zapału i pasji jak zapewne nie jeden z nas i jak każdy modelarz mam całą garść niedokończonych projektów lecz akurat ten model uzmysłowił mi, o co tak naprawdę chodzi w modelarstwie. A mianowicie - o dokańczanie raz zaczętych spraw. Zupełnie jak w życiu! 😊 Wszystko skompletowałem już dawno, najnowsze narzędzia, różne rodzaje farb, udoskonaliłem przez te lata różne techniki. Tylko co z tego skoro obiekt mojej pasji przeleżał w pufie prawie 9 lat...? Chcąc skończyć raz zaczętą "misję" natrafiłem na twoją relację. Cieszy mnie, że nie tylko moje życie - niczym rozszalałe morze -pochłonęło model razem z marzeniami o jego ukończeniu. Nie wiem czy pobiłem rekord w 'powrocie po latach', ale skoro już do tego wracam przydałoby mi się wsparcie ⛵⛵⛵ Słuchajcie, w tym roku skończyłem 30 lat i pora mi 'zacząć dokańczać', jak przystało na dorosłego mężczyznę. Sam sobie nie poradzę z tematem takielunku i terminologii więc będzie fajnie, jak choćby Jack wyruszy w tę podróż ze mną. Czy ktoś pomoże mi go zmotywować??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.