Jump to content

Szydercza Gała

Members
 • Content Count

  2,687
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Szydercza Gała last won the day on August 16

Szydercza Gała had the most liked content!

Community Reputation

62 Excellent

Personal Information

 • Location
  ZIELONA WYSPA PEŁNA OWIEC
 • Interests
  kopanie grobów
 • Occupation
  puszkarz konserwarz

Recent Profile Visitors

857 profile views
 1. Po prostu wzruszyła mnie Twoja roszczeniowa postawa: zrobiłem coś ( nie ważne że to gniot ) a tera bijcie pokłony Na zachodnich forach tak to rzeczywiście działa, PC nie pozwala napisać nic krytycznego, więc albo nie piszą wcale albo piszą bałwochwalcze peany czemuś co mogło być wykonane w 15 minut w przedszkolu. Jezeli chciałeś zrobić ten monitor jako porządny i zdetalowany model, to trzeba było odpuścić druk 3D i jechać od podstaw. Przy takiej rozdzielczości druku jest to zupełnie bezużyteczna i droga zabawka. Prawda jest niestety taka że aby mieć w domu drukarkę zdolna do wyprodukowania czegoś o sensownym poziomie detali, to trzeba być milionerem i dlatego tylko kilka firm oferuje takie wydruki. Stąd widzę tylko dwie drogi. Chcesz wejść w świat robienia pieniędzy na drukach 3D dla modelarzy, leć do banku po duzy kredyt. Jeżeli chcesz mieć sensowny model tego monitora, to siadaj do planów z stosem hipsu, klocem drewna czy czym tam się lubisz posługiwać i jedź od podstaw.
 2. Daj spokój, zrobiłeś gniota, a oczekujesz ... sam nie wiem czego, Orderu Orła Białego? Jeżeli to jest maks mozliwości tego typu druku, to nie ma on żadnego sensu, tak jak pisał Bartek, z arkusza hipsu i paru wykałaczek mozna osiągnąć lepszy efekt. W kwestii możliwości wydruków 3D proponowałbym zapoznanie się choćby z produktami NorthStarModels.
 3. Dołącz do mutsukowego projektu, naumiesz się jednego i drugiego
 4. Statki się nie śFiecOM A na poważnie to prawdziwe świecą się jak najbardziej, natomiast świecące modele są mocno passe moim skromnym zdaniem
 5. A co model nie ma oznaczeń pokładu lotniczego?? A co do mutsuki to ostatni gwizdek, zaraz się zacznie świąteczny pierdolec i zamówisz 1 grudnia , a dostaniesz 1 marca.... Blaszki to tylko z Chin dostaniesz pamiętaj .....
 6. Właśnie A co tam na tej kalce miałoby być? Numer taktyczny i nazwa? Proporce/ bandery? Świńska gazetka w 1/350?
 7. Blacharnia nie wywołuje u mnie nerwowości Spożywam bo lubię
 8. W tej jakości to nic jeszcze nie było O zasadę chodzi. Agincourta to może i nie było, za to hoodów, bismarcków, scharnhorstów, po kilka z każdego.
 9. ooo ten hasegawowy to kompletny 40 letni kupsztal jest, ale jak piszesz, tylko kadłub i kominy ..... To co robią też już było, ale to co robią się SPRZEDA i oczywiście dla nich to jest najważniejsze.
 10. Nie wiem co oni tych angoli tak lubią, to przeciez kompletnie bezpłciowy szmelc jest
 11. Tu nie mam zastrzeżeń, może weź te drabiny na "drewniano" zrób, będą łacniej wyglądać
 12. Może w końcu wezmą sie teraz za Dresdena/Emdena
 13. Śruby są w dobrą stronę, jest postęp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.