Jump to content

Marcin14

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Marcin14

 • Birthday 10/16/1994

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  Programowanie, modelarstwo, gra na instrumentach, śpiew, modelowanie w środowiskach 3D (Fusion 360)
 • Occupation
  Programista

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Ja się tak szybko nie poddaję. Bardzo powoli i rzadko, ale nad modelem siedzę. W ogóle nakładacie podkład w sprayu na ramce, czy na pojedyncze elementy? Pewnie to drugie, ale jestem ciekaw.
 2. I jak? Działasz dalej? Ja niestety na pytania nie pomogę znaleźć odpowiedzi, bo sam zaczynam z modelarstwem.
 3. Dobrze wygląda. Oby tak dalej. Przewody z odzysku?
 4. Fajnie wygląda. Czekam na dalsze fotki.
 5. Przejrzałem i przeczytałem chwilę temu cały Twój warsztat... O masakra... Mam nadzieję, że ja mam jakiś trochę lepszy egzemplarz. Choć domyślam sie, że to marzenie ściętej głowy. Chwilowo jestem w pracy, to nie widzę filmu, ale dziękuję. Ogarnę w domu.
 6. Dziękuję za radę Browarek90. Będę pamiętał. Cenna uwaga jawkers. Warsztaty wyszukiwać po najwyższej reputacji, czy może polecisz jakieś warsztaty? To pewnie na pytanie jak dobrze nakładać podkład w sprayu, żeby nie było zacieków, bądź co z nim potem zrobić, też informacji szukać u innych? Oczywiście gdyby ktoś chciał wprost odpowiedzieć, chętnie przeczytam.
 7. Przedstawiam fotki z pierwszego etapu = silnika. Tutaj jeszcze nie cały. A na zdjęciu poniżej widać jak totalnie nie poradziłem sobie ze szpachlą. Myślicie, że to kwestia tego, że rozprowadzałem ją patyczkiem do uszu, czy bardziej manualne moje zdolności nawaliły? Będę wdzięczny za rady i opinie. Pozdrawiam, Marcin
 8. Witajcie! Wziąłem na warsztat model z tytułu (Mercedes Benz SLS AMG od Revella). Jest to drugi model w moim życiu, który składam i pierwszy, który maluję (a przynajmniej się staram ) Będę tutaj umieszczał postępy i pewnie pytania do Was, bo już mam pewne kwestie problematyczne. Ale tak się w sumie najlepiej uczyć.
 9. Cześć wszystkim! ? Jestem Marcin, od zawsze mieszkam w Łodzi (choć planuję to zmienić), lat mam 25 od 3 dni i rozpocząłem swoją przygodę z modelarstwem plastikowym niewiele przed tymi właśnie urodzinami. Na razie dla sprawdzenia skleiłem (bez malowania) model U. S. M41 Walker Bulldog od Tamiya i "czuję się wciągnięty". Planuję sklejać modele (głównie pewnie pojazdy cywilne), w przyszłości tworzyć dioramy i spróbować też włożyć trochę elektroniki + może zaprojektować i wydrukować od zera wypasiony tramwaj jeżdżący (gdyż lubię się bawić w 3D, a jak mam pomysł jak to połączyć z elektroniką,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.