Skocz do zawartości

T-72A Zvezda 1:35


Tomek Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przybywam z ciemnego miasta Frombork aby wspomóc wszpółczesną pancerke w III ZKM

Co prawda prace wystartowały wczoraj ale mam zdjęcia

Nie liczę na wygraną ani coś w tym stylu biorę udział dla samego udziału.

Do modelu chcę dodać lufe ale nie mam pewności czy będę miał fundusze, ale się zobaczy Najwyżej odpicuję plastikową

Malowanie: Zwykła rosyjska jednostka, użyje godła z kalkomanii Skifa bo ta jest odziwo lepiej zrobiona niż Zvezdy.

 

I na początek tak

In-box (tak dla formalności)

PB280560.JPG

PB280561.JPG

PB280566.JPG

PB280567.JPG

PB280570.JPG

PB280573.JPG

PB280574.JPG

I pierwszy krok

PB280576.JPG

PB280582.JPG

PB280585.JPG

Troszkę brudne ale to nic, mam teraz urwanie głowy z kołami na każdej połówce jest szew i trzeba jakoś się go pozbyć! Pilnik w łape i DAWAJ!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z kołami, u "nas" [samochodziarzy] na szczęście są tylko 4 koła . A na lufkę wygrzeb parę złociszy bo warto , pozdrawiam.

 

Ps fajną macie panią burmistrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne kółeczka też są gumowe.

No to teraz wyraźnie napsiz ze jestem głupi O tym oczywiście wiem.

 

Z powodu wielkiego zainteresowania i tłumu walącego dzrwiami, oknami i kominem postanowiłem pokazać stworka w całek okazałości

PC070614.JPG

 

Ponizej kabelki dorobione, o ile z prawej strony mi się podobają to już z drugiej nie... ale co mi tam, robie dla siebie Się pomaluje to będzie GIT MAJONEZ

PC070618.JPG

PC070619.JPG

 

Oczywiście jak zwykle na zdjęciach wszystko widac i trzeba brać szpachle w łape i zatykać brutala Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to też wiem ale zauważyłem to dopiero po tym jak cała prawa strona była gotowa, Nie podniose ich już bo skleiło na amen, będzie musiał z tym żyć...

Stary zeby to jakoś wyglądało ja też ci proponuję jednak oderwać je i przykleić jak powinno się bo nie wygląda to w 100% estetycznie. Moja sugestia.

Ogólnie powolutku do celu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tomek - granaty powinny być pod innym kątem i inaczej zgrupowane.

http://data.primeportal.net/tanks/adam_vukich/t-72/T-72_02.jpg

http://www.primeportal.net/tanks/dan_reed/t-72_walk_1.htm

Pozdrawiam

Ja uważam natomiast, że granatniki panie (Robert T.) są dobrze ułożone tylko ten kąt... ale kolega poprawi to ;} Zresztą dałeś linki do zdjęć gdzie ułożenie jest na moje oko identyczne jak tu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej

 

sporo dziur się narobiło ale inaczej się nie dało

Za to teraz jest bardziej zgodnie z rzeczywstością, a na dziury jest szpachla.

 

a mi było potrzebne 11

...12

 

Z CMK jest dosyć fajny zestawik dedykowany pod Tamkę, ale tu też by przypasował. Tam masz 12 granatów razem z mocowaniem do wieży (plus kupę innych rzeczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z CMK jest dosyć fajny zestawik dedykowany pod Tamkę, ale tu też by przypasował. Tam masz 12 granatów razem z mocowaniem do wieży (plus kupę innych rzeczy).

Miałbym do wyboru, albo ten zestaw, albo drugi model T-72 od zvezdy

Czas na aktualizajce bo dawno nie było

Przybywa rzeczy na wieży, dorobiłem karabin i montuje powoli WKM

PC150645.JPG

PC150647.JPG

PC150651.JPG

Troszkę zdjęcia nie wyraźne ale wybaczycie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.