Skocz do zawartości

Samochód pancerny BA-I [1/72 UM]


MrDyzio

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obaw Zaraz zmykam posiedzieć nad nim. Detale pociągnę pędzlem. Wsio budiet prawilno towariszcz skala72

 

ps. Nie wiesz może w jakim zestawie można znaleźć ruskich oficerów, w okrągłych czapkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś drgnęłło Widzę, że nie znalazło się nic bardziej fikuśnego - kamuflaż. Co do figurek to może Rosjanie z Preisera?

A najlepiej przerób jakiegoś faszystę - wyjdzie najtaniej, a i fun jest przedni.

 

Na fotkach znajoma paka z tubkami

 

Skala czemu się dziwisz najszersi na tym forum składają wszystko i potem malują. Widać autor zakłada, że da z tym radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś drgnęłło Widzę, że nie znalazło się nic bardziej fikuśnego - kamuflaż. Co do figurek to może Rosjanie z Preisera?

A najlepiej przerób jakiegoś faszystę - wyjdzie najtaniej, a i fun jest przedni.

 

Na fotkach znajoma paka z tubkami

 

Skala czemu się dziwisz najszersi na tym forum składają wszystko i potem malują. Widać autor zakłada, że da z tym radę.

 

Drgnęło, drgnęło... Czas kończyć mikruska, żeby na warsztacie było miejsce na następne projekty

 

Za Twoją poradą zacząłem przeglądać składzik figurasów. Chyba się coś wybierze

 

Oj żebym był kwalifikowany do najszerszych to musiałbym sporo przytyć

Ale mimo to myślę, że dam radę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po dłuższej przerwie mała aktualizacja...

 

W składzie figurek wygrzebałem zestaw Preisera

P1130427.jpg

 

Niby podają, że to 1942, ale 2 kolesi ma mundury wcześniejszego typu. A szczęśliwym wybrańcem chyba zostanie oficer w czapce

 

Sam mikrusek już na podstawce. Pomalowany, powashowany i pobrudzony pigmentami. Jeszcze tylko mu brakuje kloszy lamp...

Sorki za kolorystykę zdjęć, ale chyba mam poprzestawiany balans bieli.

 

P1130426.jpg

P1130425.jpg

P1130424.jpg

P1130423.jpg

 

Jutro mam nadzieję wziąć się za figurkę i może w weekend świąteczny skończyć całość. Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Samochodzik przeleżał sobie nieco nabierając mocy urzędowej aż nadeszła wena i nieco czasu by go skończyć.

 

Sam model jest już praktycznie skończony, w tej chwili schną reflektory.

A póki co prezentuje się tak:

P1130623.jpg

P1130622.jpg

P1130621.jpg

P1130620.jpg

 

Udało mi się też sklecić komandira, którego czeka jeszcze malowanie

P1130619.jpg

 

Podejrzewam, że całkowity finisz nastąpi do końca tygodnia. Miejmy nadzieję, że następny model będzie lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pamperek

Jak mniemam będzie dość kolorowy. Dlaczego nie napisałeś "soviet" (sugestia pudłem Trumpka):?:

W przyszłości radziłbym ostrożniejsze urzycie skałek od "warzonych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze cieszy mnie, że figurant się podoba Może dzisiaj go będę malował. Co do skałek rozmawialiśmy i zgadzam się - mogło być lepiej, ale nie będę już zmieniał.

 

Panzer4 przejrzę swój składzik i dam ci znać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Komandir skończony I trafił już na podstawkę. Praktycznie rzec można, że model już skończony, a nawet wziął udział w konkursie. Jedyne czego brakuje to soczewki reflektorów, które próbowałem zdziałać różnymi metodami, ale żadna nie przyniosła zadowalających efektów. Ale reflektory firmy MV już zamówione.

Ostatnie zdjęcia przed galerią:

 

P1130906.jpg

P1130905.jpg

 

Zapraszam do GALERII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.