Skocz do zawartości

Pz.kpfw IV ausf.D DAK - Tristar 1:35


Boozy

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o tlumik to mógł być on tak skorodowany, bo ponieważ pojazdy do DAK trafiały z innych frontów. Tutaj taki mamy, widać zreszta ze jest przemalowany z Panzer Grey czy tam GRAU. I ten pomysł mi się bardzo podoba

Jesli chodzi o piach to dziwnie on wyglad, tak jakby pojazd wjechał w takie piaskowe błoto, a potem to błoto utrwalił mróż. Takie odnosze wrażenie.

Czym utrwalałes pigmenty? Moze to dlatego tak sie zrobiło.

Ja z tematem zakurzenia długo walczyłem prz tym projekcie:

viewtopic.php?t=17526

I po wielu próbach stwierdziłem, ze aby model był ladnie zakurzony to pigmentó nie mozna niczym utrwalac.

Poprostu czasami trzeba modelowi podpudrować nosek

Tyle z moich uwag i doswiadczen.

Pozdrawiam.

Ps. Moze spróbuj jescze pokurzyc troszke ten model bez utrwalania pigmentów pasteli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, bym przegapił model

Fajny ogólnie, ale pare rzeczy mi się nie podoba:

-wydechy robisz ładne, ale ten akurat mi do gustu nie przypadł

-dobrze wygląda ten piasek poutykany w szczelinach, ale z pionowych elementów to akurat łatwo by spadł, a mokry chyba nie jest :>

 

A tak to duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecierki-nie przecierki ale i tak fajnie wylgądają spod piachu i farby

Dzięki.

 

Jesli chodzi o tlumik to mógł być on tak skorodowany, bo ponieważ pojazdy do DAK trafiały z innych frontów. Tutaj taki mamy, widać zreszta ze jest przemalowany z Panzer Grey czy tam GRAU. I ten pomysł mi się bardzo podoba

Jesli chodzi o piach to dziwnie on wyglad, tak jakby pojazd wjechał w takie piaskowe błoto, a potem to błoto utrwalił mróż. Takie odnosze wrażenie.

Czym utrwalałes pigmenty? Moze to dlatego tak sie zrobiło.

Ja z tematem zakurzenia długo walczyłem prz tym projekcie:

viewtopic.php?t=17526

I po wielu próbach stwierdziłem, ze aby model był ladnie zakurzony to pigmentó nie mozna niczym utrwalac.

Poprostu czasami trzeba modelowi podpudrować nosek

Tyle z moich uwag i doswiadczen.

Pozdrawiam.

Ps. Moze spróbuj jescze pokurzyc troszke ten model bez utrwalania pigmentów pasteli itp.

Hej Czarku.

Pigment trzyma się jedynie na white spiricie. Nic innego tam nie ma.

Widziałem Twoją Pantere i bardzo mi się podoba - jest się na czym wzorować mimo iż to 72.

Dzięki.

 

Hehe spoko, po tygrysach przyda mi się jakaś odmiana

Czekam.

 

Kurcze, bym przegapił model

Fajny ogólnie, ale pare rzeczy mi się nie podoba:

-wydechy robisz ładne, ale ten akurat mi do gustu nie przypadł

-dobrze wygląda ten piasek poutykany w szczelinach, ale z pionowych elementów to akurat łatwo by spadł, a mokry chyba nie jest :>

 

A tak to duże

Co do wydechu dostałem kilka uwag iż ma być ciemniejszy, ale chyba przy następnym przejde na bardziej jasny. Po prostu taki mi się bardziej podoba.

Co do piachu wypowiadałem się już wcześniej.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.