Jump to content

Boozy

Members
 • Content Count

  944
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Boozy

 1. Mógłbyś pokazać ten drugi zestaw? Tzn zdjęcia zrobić i opisać jakość tych figurek?
 2. Dzięki koledzy za dobre słowo. Niestety nie moge ostatnio dobrych zdjęć stworzyć. Musze zainwestować w oświetlenie itp. Podziękuj też żonie. Może zacznie sklejać
 3. Witam. Baza gotowa. Oko w przygotowaniu.
 4. Worki sam robiłeś? Jeśli tak z czego i czym malowałeś? Wyglądają dobrze.
 5. Przydałyby się większe zdjęcia bo wygląda nieźle.
 6. Witam. Skoczek na stanowisku testowo - remontowym. Ponadto pracuje nad przyjacielem - nazwałem to coś strażnik (ma pomagać a jednocześnie chronić ). Dojdzie jescze troszke złomu. Samemu robocikowi doszła jedna łapka: Łepek: Na zbliżeniach widać niedoróbki , ale przynejmniej wiem gdzie poprawić. Mała podstawka: Strażnik (niegotowy):
 7. Niestety nie zrobie miotacza bo robot będzie w "spoczynku" Łepek i dodatkowe grabie...a będą jeszcze jedne.
 8. Uzbrojenie to on już ma w łapkach
 9. Kolejna odsłona. Coś szybko mi to idzie. Przyjemniej się to skleja niż pz IV Korpus + nogi. To co wystaje ponad korpus to szyja. Planuje jeszcze zrobć mu głowe.
 10. Nogi "Skoczka" jeszcze nie wykończone.
 11. Witam. Z resztek panazerów powstanie robocik. Miałem już wcześniej chęć zrobienia czegoś S-F po oglądaniu warsztatów Piotra. Nazwa Roboskoczek (popularnie zwany "Skoczkiem) wzięła się od sposobu przemieszczania się robota, ale o tym później. Prototyp typu Zenon II ;o) powstałał będzie w oparciu o typ Zenek I, lecz tajemnicą jest lokalizacja fabryki. Na początek jedno zdjęcie "złomu":
 12. Boozy

  KW 1

  Wyszedł bardzo ładnie.
 13. To klej do płytek. Po wyschnięciu przejechałem surfacerem.
 14. Heja. Ostatnio spadek formy i brak czasu. Taka wstępna przymiarka.
 15. Cudny. Udany model w Twoim wykonaniu.
 16. Moim zdaniem za ciemna, a teraz będzie jeszcze ciemniejsza z każdym etapem.
 17. Boozy

  BT-7

  Świetny model. Czekam na KW.
 18. Malowanie: najpierw zielony, później plamy mini, na koniec odzielenie plam wężykiem piaskowym... coś koło tego. Bandaże były całkiem ok, lekko przesunięte. Szybciej - chciałbym ale nie mam tyle czasu.
 19. Hej. Moim zdaniem mogły być. Na dioramie ma być pokazane ruchome zawieszenie także napięcie na rolkach podtrzymowujących będzie większe.
 20. Dzięki. Dawno nie wstawiałem zdjęć z postępów. Czas to zmienić. Koła zmieniłem na te z Dragona. Posklejam osłony boczne, a następnie biore się za malowanie.
 21. Jak nakładasz ten pigment na górnych powierzchniach? Z czym mieszasz?
 22. Fajnisty! Tak trzymaj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.