Jump to content

Boozy

Members
 • Content Count

  944
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Rybnik
 1. Mógłbyś pokazać ten drugi zestaw? Tzn zdjęcia zrobić i opisać jakość tych figurek?
 2. Dzięki koledzy za dobre słowo. Niestety nie moge ostatnio dobrych zdjęć stworzyć. Musze zainwestować w oświetlenie itp. Podziękuj też żonie. Może zacznie sklejać
 3. Witam. Baza gotowa. Oko w przygotowaniu.
 4. Worki sam robiłeś? Jeśli tak z czego i czym malowałeś? Wyglądają dobrze.
 5. Przydałyby się większe zdjęcia bo wygląda nieźle.
 6. Witam. Skoczek na stanowisku testowo - remontowym. Ponadto pracuje nad przyjacielem - nazwałem to coś strażnik (ma pomagać a jednocześnie chronić ). Dojdzie jescze troszke złomu. Samemu robocikowi doszła jedna łapka: Łepek: Na zbliżeniach widać niedoróbki , ale przynejmniej wiem gdzie poprawić. Mała podstawka: Strażnik (niegotowy):
 7. Niestety nie zrobie miotacza bo robot będzie w "spoczynku" Łepek i dodatkowe grabie...a będą jeszcze jedne.
 8. Uzbrojenie to on już ma w łapkach
 9. Kolejna odsłona. Coś szybko mi to idzie. Przyjemniej się to skleja niż pz IV Korpus + nogi. To co wystaje ponad korpus to szyja. Planuje jeszcze zrobć mu głowe.
 10. Nogi "Skoczka" jeszcze nie wykończone.
 11. Witam. Z resztek panazerów powstanie robocik. Miałem już wcześniej chęć zrobienia czegoś S-F po oglądaniu warsztatów Piotra. Nazwa Roboskoczek (popularnie zwany "Skoczkiem) wzięła się od sposobu przemieszczania się robota, ale o tym później. Prototyp typu Zenon II ;o) powstałał będzie w oparciu o typ Zenek I, lecz tajemnicą jest lokalizacja fabryki. Na początek jedno zdjęcie "złomu":
 12. Boozy

  KW 1

  Wyszedł bardzo ładnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.