Skocz do zawartości

Kenworth T 900


star200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety tylko tyle zdjęć bo gdzieś zgubiłem kartę pamięci z początkiem budowy...

Malowanie kabiny wykonywałem 3 razy bo białą baze miałem zbyt rozcieńczoną i się zlewała, ale na szczęście się udało.

Przyznam się że już miałem go prysnąć całego na czarny mat w tych nerwach. Miłego oglądania.

 

th_100_6532Large.jpg th_100_6533Large.jpg th_100_6540Large.jpg th_100_6541Large.jpg

th_100_6542Large.jpg th_100_6553Large.jpg th_100_6554Large.jpg th_100_6555Large.jpg

th_100_6556Large.jpg th_100_6557Large.jpg th_100_6558Large.jpg th_100_6559Large.jpg

th_100_6560Large.jpg th_100_6561Large.jpg th_100_6562Large.jpg th_100_6563Large.jpg

th_100_6564Large.jpg th_100_6565Large.jpg th_100_6566Large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty żyjesz !!

Harcorowo wygląda model , brakuje mi troszkę tych chromów, silniczek wyszedł znośnie, mogłeś postarać się o przód - wstawienie siatki w grill to nie jest duża filozofia . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że żyję Powolne prace związane są z zimą i tym że maluję na polu... Praca też daje troche w d. dużo czasu zajmuje.

Siatkę owszem wstawiłbym ale nie wiem za bardzo skąd wziąć.

Takie pytanie do wszystkich czy nie ma ktoś odsprzedać jednej oponki do tego modelu? coś mnie się wydaje że zwierzaki mi ukradły albo najzwyklej w świecie zgubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ani grama chromu wszystkie zastąpione zostaną czarnym matem :P

chyba ocipiałeś Przecież w tym cały urok amerykańców, że ociekają chromem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ani grama chromu wszystkie zastąpione zostaną czarnym matem :P

chyba ocipiałeś Przecież w tym cały urok amerykańców, że ociekają chromem.

 

Dokładnie tak .W sumie każdy buduje jak mu się podoba ale to . Ja proponuje kup dużo alcada i do roboty.Zobacz sobie do mojej relacji z budowy tego modelu to zobaczysz jaki to daje urok. W tej wersji jest on jeszcze większy przez ten spory zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakiś show truck. Wygląda super, mój następny amerykaniec będzie do niego upodobniony. Mimo tego ten kenworth bez chromów mi się nie za bardzo podoba.Ale to sprawa kolegi nie każdemu musi się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jakiś show truck.

To nie żaden show-truck, to styl życia - Ci kierowcy wożą dom ze sobą

A poza tym, jest to normalny ciągnik do tyrania z naczepami...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja zdjęć Na szczęście opona się znalazła... leżała pod łóżkiem troszkę ugryziona ale jest na wewnętrznej części bliźniaka Miłego oglądania.

 

th_100_6572Large.jpg th_100_6573Large.jpg th_100_6574Large.jpg th_100_6576Large.jpg

th_100_6578Large.jpg

Niestety jeden wieszak od lustra brakował w wyprasce więc zrobiłem nowy może nie jest idealny ale po pomalowaniu nie widać różnicy

th_100_6568Large.jpg

th_100_6569Large.jpg th_100_6570Large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mi się podoba

Zawsze coś nowego w gąszczu chromów i ogółem jankeskiego stylu

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.