Skocz do zawartości

GOLF MK2 by ksiadzt 1/24


ksiadzt

Rekomendowane odpowiedzi

Bodzio przemekgksw3 Popieram moich poprzedników nie wiem po co mod dał jakąś groźbę czy coś jeśli ktoś jest bardzo ciekawy wyglądu auta to zapraszamy na fora można się zarejestrować i zobaczyć a jeśli ktoś nie widzi potrzeby to po co zaśmiecać koledze temat takie moje zdanie pozdrawiam kania25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To było podane po to żeby zainteresowani po rejestracji i zalogowaniu tam mogli poczytać o jego 1:1 a nie tylko ze zdjęć oglądali ale żeby mogli zapoznać się lebiej z tym

Czy jest jakiś tłumacz na sali?!?!

Czytałem 3 razy i nie wiem o co w tym poście chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś tłumacz na sali?!?!

Czytałem 3 razy i nie wiem o co w tym poście chodzi...

Tu chodzi o to że ksiadzt pokazał zdjęcia swojego golfa (samochodu, nie modelu) tyrael zapytyał czy pokazywał go na Polskiej Jeździe ksiadzt powiedział (napisał) że nie ale można o nim poczytać na forach, ale wymagana jest rejestracja na nich. koksik750 napisał żeby wstawił normalne zdjęcia bo temat zostanie usunięty, zapewne nie przeczytał dokładnie i nie zrozumiał że chodzi o zdjęcia oryginału. Oczywiście zaraz wszyscy zaczęli wyjeżdżać że nie chcą się rejestrować i ma wstawić normalne zdjęcia. Tak mniej więcej przedstawia się cała sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooo ale tłok!!!!:)

Ludzie i sie wydało kto czyta a kto ogląda

DLA MODA -Nic nie poprawie

Temat o modelu jest tu i na innych forach .Poco miał bym dawac linki do innych tematów modelu, jak jest w nich to samo ???

Linki są do 1/1 .Tematów z autem dla ciekawych.Co że fotki lukniesz i wiesz wszystko o aucie kto chce sie rejestrowac to sie zarejestruje

DLA KOLEGI CO MYSLI ŻE WSZYSTKICH NAWOŁUJĘ DO KOMENTOWANIA

Słuchaj tematy są ,wypowiadają sie w nich ci co chcą, każdy pisze co myśli

i jeśli myślisz że zależy mi na komentarzu kogoś kto smiga rowerem albo inną marką auta to sie pomyliłeś

Jestem poprostu fanem vw i tyle .Linki podałem bo ktos sie pytał czy mam auto na jakiejś stronie, napisałem że nie i podałem gdzie jest

Chyba większosc jest po mojej stronie a mod ma jakieś problemy chyba od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki podałem bo ktos sie pytał czy mam auto na jakiejś stronie, napisałem że nie i podałem gdzie jest

Sorry za OT ale skoro ktoś zapytał - trzeba było "ktosiowi" odpowiedzieć poprzez PW - nie byłoby interwencji mod'a

 

mod ma jakieś problemy chyba od początku

Nie dziwię się - dba o to by na forum poświęconemu modelarstwu plastikowemu zamieszczać wątki na temat modelarstwa plastikowego/modeli plastikowych...

Ja także uważam, że na tematy poboczne - związane pośrednio z modelem samochodu czyli z motoryzacją - jest inny dział - tam można chwalić się, pytać, zamieszczać inne informacje na tematy nie związane z modelem plastikowym/modelarstwem plastikowym - mam na myśli "Plac Zabaw", który w opisie ma informację "Teoretycznie bez ograniczeń. Ale tylko teoretycznie... ;-)"

 

Przestrzeganie pewnych zasad na pewno zmniejszy frustrację i podniesie poziom merytoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ciągniesz temat ?

Model ma być repliką, czyli, że co gazetę miałem pokazać, nie auto ?

Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak będzie wyglądał model po skończeniu, to może zobaczyć auto i odwrotnie więc sorry, jeśli ktoś uważa że łamie jakieś przepisy, to usuńcie temat, ale nie róbcie już ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod problemów nie ma, w porównaniu do Ciebie.... znaki interpunkcyjne również obowiązują... Co piąte zdanie kończysz kropką, o przecinku nie wspominając.

Fakt, mój błąd, że nie doczytałem się w temacie, za co przepraszam, ale popraw swoją pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiadzt Witam i jak tam prace nad modelem bo jestem ciekaw pozdrawiam kania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.