Skocz do zawartości

GOLF MK2 by ksiadzt 1/24


ksiadzt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i bez nerwów jesli cos robie zle

Jestem miłośnikiem vw im starsze tym lepsze jako że jestem miłośnikiem tej marki postanowiłem zrobic replike mojego golfa. Jest to mój pierwszy taki model nie licząc tych co za dzieciaka składałem Za bardzo nie wiem co i jak ale powoli cos tam klece oto co zdziałałem do tej pory

Jest to model fujimi golf gti16v RABIT a raczej był

 

p1000260o.jpg

a ma wyglądac tak

p1000149l.jpg

zakonczeniekalisz7a.th.jpg

 

jak narazie w kaście zostały zrobione klamki audi tylna klapa na małą tablice szyberdach grill bez znaczka na dwa oka i wycięta maska komora w trakcie prac

 

p1000424y.jpg

p1000422.jpg

szfy zostały usunięte i łączenie blachy jest zrobione tam gdzie powinno byc

p1000376m.jpg

p1000373zv.jpg

p1000366l.jpg

lampy zrobione na gładko

p1000360u.jpg

p1000363x.jpg

p1000354z.jpg

p1000456z.jpg

p1000489c.jpg

 

Teraz zabieram sie za maskę od spodu i zas zawiasy z nimi chyba będe miał największy problem.

Mile widziane wszystkie komentarze sugestie i propozycje

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj Podejście do sprawy pełna profeska I za stojak na maskę oczywiście przekaźnik VW Komora wyszła rewelacyjnie, teraz tylko w podkład i poprawki, jeżeli będzie trzeba Powodzenia w dalszej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz zmienić wielkość fotek do max. 800x600?

Najpierw wyświetlają się w oryginalnej wielkości a następnie - chyba silnik forum - zmniejsza je do rozsądnego wymiaru - na moim kompie trwa to kilkadziesiąt sekund - a nie mam wolnej maszynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo bardzo... Napisz "ciut" jakich materiałów użyłeś do wykonania komory silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sie podoba w końcu robię to pierwszy raz.

Materiały użyte do komory to kartonik, szpachel no i zamykanie od pisaków :]

Może z plastiku było by łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie zdjęcia u Ciebie muszą się ładować tyle ? Tyle ... czyli duuużo.
sorry fotki zmniejszyłem może jak będe miał chwile to zmniejszę jeszcze albo miniatury dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowany będzie tak jak 1;1 baze jeszcze mam bo błotnik malowałem niedawno tylko to chyba szybko nie nastąpi.

Muszę kupic aerograf bo pistoletem to chyba zrobię wielką firanę poradzicie coś taniego i dobrego z naciskiem na (tanie)

Aktualnie wróciłem do frontu i poprawiam grill (robię żeberka)będzie chyba ładniej jak będą prześwity między nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prace idą rewelacyjnie. Też lubię stare golfy ale jestem fanem raczej cultu. Pod maską będzie clean look? Czy silnik zamierzasz zrobić z całym osprzętem i bałaganem pod maską? bo po tym co widzę spodziewam się wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.