Skocz do zawartości

Nissan Skyline GTR R32(1:24 Tamiya)


kuba2507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po dlugiej przerwie postanowilem ze cos zrobie. Konkursowy SLR czeka spokojnie z powodu malych komplikacji. Co do Skyline to dostal juz kolorek bazowy wieczorem otrzyma clar. Kolor jak widac szary z palety mitsubishi ktorym mialbyc polakierowany evo 4. Oki koniec gadania pare fotek wrzucam.

 

p2200115s.jpg

p2200116.jpg

p2200117.jpg

p2200118.jpg

p2200121.jpg

p2200119.jpg

p2200120.jpg

 

C.D.N. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ciesze sie ze kolorek sie podoba. Kasta otrzymala clar, nie jestem zbyt zadowolony z efektu. Ocencie sami bo w sumie lakier jest ladnie polozony gladki, polerka az taka nie jest potrzebna ale cos jest co mi sie nie podoba tylko nie wiem co:P

 

p2210125r.jpg

p2210126m.jpg

p2210131.jpg

p2210133.jpg

p2210135.jpg

p2210136.jpg

 

Jak by sie chcialo komus cos napisac:p to niech pisze smialo :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier wygląda dobrze, może w rzeczywistości wygląda inaczej ale na fotkach z tego co widzę to wydaje się być jak najbardziej OK! Planujesz może jakieś zmiany w modelu? Ja chcę już zobaczyć silnik

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo:P Po calym dniu walki z modelem. Chcialbym podwozie przybrudzic ale nie wiem jak sie za to wziac.

 

p2210148.jpg

p2210149o.jpg

p2210150.jpg

p2210147.jpg

 

Pare rzeczy musze poprawic ale to sie jeszcze zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo ze nic sie nie robi. Musze tylko linie podzialu poprawic. Model ma wiele bledow ale to z tego powodu ze musze ten model skonczyc a nie odstawiac na bok tak jak 6 innych;/ jak ten skoncze to potem pojdzie z innymi z gorki :P

 

p2250171.jpg

p2250168.jpg

p2250167.jpg

p2250169.jpg

 

Pisac!! :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisac!! :P:P:P
Ładnie ktoś wydriftował ten najwyższy poziom parkingu wielopiętrowego...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam. Maly UP, a wiec tak pomalowane uszczelki. Auto stoi na wszystkich czterech lapach. No i fotka wydechu na zdjeciach nie wyglada niestety za rewelacyjnie ;/

p7130319.jpg

p7130320.jpg

p7130323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja uzywam podkladu tamiya bialego(daje 2 ciekie warstwy i jedna grobsza) a potem maluje lakierami samochodowymi. Lakierujac samochodowkami musisz pierwsza warstwe polozyc bardzo ale to bardzo cienka ze tak powiem przypylic model potem druga juz grobsza a trzecia mokra. Zapytasz dlaczego bo podklad tamiya nie jest pod lakiery samochodowe i lubia sie ze soba wazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam podkladu tamiya bialego(daje 2 ciekie warstwy i jedna grobsza) a potem maluje lakierami samochodowymi. Lakierujac samochodowkami musisz pierwsza warstwe polozyc bardzo ale to bardzo cienka ze tak powiem przypylic model potem druga juz grobsza a trzecia mokra. Zapytasz dlaczego bo podklad tamiya nie jest pod lakiery samochodowe i lubia sie ze soba wazyc.

 

Dziekuje ci bardzo za odpowiedz

 

Czy lakiery samochodowe moga byc w sprau z puszki ze sklepu moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.