Skocz do zawartości

Zundapp KS 750 ...


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT...Tytuł wątku zmieniono po zwróceniu uwagi na błąd w nazwie...

 

 

Mam taki motocykl Zundapp KS 750 w mojej kolekcji w skali 1;35 .Wypraski pochodzą z zestawu Tamiya od działka 88 mm .Jest on wykonany przez mojego kolegę modelarza ,ale chciałem wam go pokazać . Jestem ciekaw co o nim sądzicie.

 

9bb53187d0a04b8f.jpg 10db0ebc856bddd1.jpg ae78bfa0dfa37ecb.jpg d54301d39b896371.jpg 8664140ad86d5db3.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dowód na to że nie wiesz co pokazujesz. ten model to nie jest BMW tylko Zundapp KS 750.

Sztywny przedni widelec taki opływowy blok silnika i śmieszny rozetkowy tłumik to jego cechy charakterystyczne.

Sam model dość cienki w wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak wszedlem w ten temat to "gdzies go widzialem" hehehehe a motor ma fajne blachy ale reszta nie pasuje np kola i rejestracje(nie wiem czy tak sie pisze LOL)sa za czyste,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Karawana lezie dalej a psy szczekają... Hm... Czy jakoś tak podobnie....

Nie tak dawno, kilku członków forum doprowadziło do eskalacji agresji, wobec siebie...

 

Cóż, mylą się wszyscy, można pomylić się groteskowo, lekko, śmiesznie, obrzydliwie, czy w jakikolwiek inny sposób...

Ale przy pomyłce, co zdarza się czasem na tym forum, należy zwrócić forumowiczowi uwagę, a nie ją wytykać z szyderstwem...

 

Innymi słowy::?

Esterhasy za złamanie regulaminu forum, i nie sportowe zachowanie dostajesz upomnienie wielkości sklepu (wielkość możesz sobie sam wymyślić... KOLEJNE, TRZECIE...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkich przeprosić, że tak namieszałem.Nie przygotowałem się z tym motorem. Moderatorów przepraszam za dokładanie im roboty. A kolegom dzięki za pomoc w nazewnictwie i cierpliwość w znoszeniu moich wpadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wszystkich przeprosić, że tak namieszałem.Nie przygotowałem się z tym motorem. Moderatorów przepraszam za dokładanie im roboty. A kolegom dzięki za pomoc w nazewnictwie i cierpliwość w znoszeniu moich wpadek.

Ale ta ciepliwośc juz się kończy i wcale się nie dziwię kolegom,że się tak irytują bo twoja niewiedza jest znana na tym forum. Radzę cię przed kolejnym pokazaniem modelu, żebyś dokładnie przejrzał informację na temat tego modelu a nie pisał bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kolego Arturze mieszasz pojecia,mylą ci się nazwy pokazywanych modeli, mylisz firmy modelarskie.O otrografi już nie wspomnę.Oberwowałem twoją działalność na PWM i niczym się nie różniła od tej którą teraz tu prowadzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz zawężony przez niechęć do Artura ogląd na jego zachowanie...

Sugerowałbym więcej wyważenia w ocenie innych ludzi, bo to jest miecz obusieczny...

Jak na razie oprócz krytykanctwa raczej nie błysnąłeś czymś, czym można by się zachwycić... a twoje antypatie, uwierz mi, oprócz ciebie, no może jeszcze czterech, pięciu osób, tu NIKOGO NIE INTERESUJĄ...

 

Mówiąc wprost, jeśli ktoś będzie chciał na kogoś ponarzekać to sobie zrobi to sam... Nie musisz nas wyręczać...Jesteś w tym uciążliwy, dla nie zainteresowanych utarczkami członków forum...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT...

 

Twoja wypowiedź jako poruszająca już wyjaśnione wątpliwości została usunięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.