Jump to content

Paweł_12

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Interests
  modelarstwo,sprzet niemiecki z okresu II wojny światowej
 • Occupation
  Gracz et
 1. Normalnie, aż sie chce zasiąść za sterami.
 2. http://www.old.modelarstwo.org.pl/figurki/technika/tutorial72/index.html http://www.old.modelarstwo.org.pl/figurki/technika/porady72/index.html To jest do 1/72. W 1:35 nic nie znalazłem.
 3. Czy akryle w tubce można używać zamiast olejnych farb artystycznych? Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy mam kupywać.
 4. Nie wiem co to ale robisz to coś na przodzie .
 5. A może takie coś jak średnie czołgi? Wiecie Panzer IV, T-34, Sherman, itp... Niekoniecznie średnie, mogą być ciężkie, lekkie. Do wyboru do koloru...
 6. Tak bardzo zwłaszcza te pudło zamiast wieżyczki.
 7. Przesadzacie. Italieri to dobra firma, ja na nią nie narzekam. Macie poprostu syndrom lenistwa i zamiast wziąć szpachle marudzicie.
 8. Mam taką sprawę, bo widzisz też sklejam spita Revella ale nie wiem jakim kolorem pomalować kokpit. Mógłbyś podać jaką farbką malujesz wnętrze?
 9. No to huzia na juzia do sklepow robie jak wyjda Figurki najbardziej lubie z kategori modelarskich a 1:72 i w dodatku dragon to super zgranie.
 10. A o co chodzi z tymi medalami,orderami i odznaczeniami na pudelkach?
 11. eee... moglbys zdjec ten kawalek materialu?? Po primo nie odwzorowuje prawdziwej siatki a po secundo chce zobaczyc jak ten model wyglada.
 12. Primo: robie wlasnie U-570 firmy mirage i szukam jakichs zdjec U-Boot-ów typu VII C. Sekundo: Czy sa do tego modelu jakieś kalki w sklai 1:400? Tamte z zestawu się pogubiły
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.